.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Домашно насилие

    Искам да ви попитам за или против домашното насилие сте? Аз лично съм за, защото само с бой се решава всичко за мен

  2. #2
    Ако ти си потърпевш от домашното насилие едва ли ще мислиш така. Баща ти спуквал ли те е от бой?

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Против, но за сметка на това, съм ЗА побоя върху изродите, които са готови да смажат жена си или детето си.
    Обясни ми кои по-точно проблеми се решават чрез домашно насилие?
    Как ще научиш някое дете на нещо, което ще живее в страх, защото, в противен случай, ще изяде един между зъбите? Типичен еврейско-болшевишки начин, смърт за боклуците.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    Ако ти си потърпевш от домашното насилие едва ли ще мислиш така. Баща ти спуквал ли те е от бой?
    Точно, че като малък съм бил потърпевш и сега си ги бия и двамата с кеф и така решаваме всичко

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Против, но за сметка на това, съм ЗА побоя върху изродите, които са готови да смажат жена си или детето си.
    Обясни ми кои по-точно проблеми се решават чрез домашно насилие?
    Как ще научиш някое дете на нещо, което ще живее в страх, защото, в противен случай, ще изяде един между зъбите? Типичен еврейско-болшевишки начин, смърт за боклуците.
    Ами не знам. Аз не харесвам деца и не ги мисля тях

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Искам да ви попитам за или против домашното насилие сте? Аз лично съм за, защото само с бой се решава всичко за мен
    и аз мисля така, но щи мислиш така до момента на първата криминална регистрация
    после ще поумнееш и преди да действаш ще помислиш за алиби и как да не оставяш доказателства, щото в съда се интересуват само от това

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    и аз мисля така, но щи мислиш така до момента на първата криминална регистрация
    после ще поумнееш и преди да действаш ще помислиш за алиби и как да не оставяш доказателства, щото в съда се интересуват само от това
    Вече са ме прибирали няколко пъти в полицията за побой, но само толкова.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Точно, че като малък съм бил потърпевш и сега си ги бия и двамата с кеф и така решаваме всичко
    Кои?
    Родителите ти ли?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Ами не знам. Аз не харесвам деца и не ги мисля тях
    В такъв случай дано никога да нямаш възможността да имаш деца.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кои?
    Родителите ти ли?
    Да

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Да
    Щом са те били като малък, сега ги бий ти!
    Така им се пада!

    Само гледай да е без сериозни наранявания, за да не те осъдят !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Хора ще питам тук ,защото нямам идея как се пуска нова тема, но аз започнах системно да бягам от училище заради това че ми е непоносим класа и не мога да издържа там, камо ли пък и учителите. Но баща му днес ме нарече п*тка и ла*но и ми каза, че ако утре не съм тръгнала навреме ще ми "бие шута в г*за". И каза, че е моя вината че го карам да ме псува и бие... Като изборът е напълно негов. Проблемът е че цял живот от малка той ме псува и ме нарича ужасни неща , рядко ме е бил , сега вече не толкова , но емоционалният тормоз и манипулацията са страшни. Майка ми е безсилна , казва че това си е наш проблем с татко, а той не спира да казва колко съм жалка и всякакви ужасни цинизми, че съм стигала и до мисълта за самоубийство. Не знам какво да правя, опитах да говоря с него, но той няма да се промени, убеден е , че грубостта и насилието са решение. Имам очевиден проблем с класа , само вкъщи съм що годе щастлива, но когато баща ми е вкъщи и вземе да ме "възпитава" се чувствам още по-зле. Днес избягах пак , не съм ходила от седмица. И това е защото и без това мразя това място а и с това което татко ми наговори сутринта не издържах. Хора не знам какво да правя . На записвачка записах част от разговора ни вчера където обеща е уж никога няма да ме псува "ако не го провокирам" и имам запис как ме заплашва с бой и ме псува, но ако кажа на психолог учител или друг само ще разбия семейството. На 17 съм , момиче , на курс за самозащита ли да тръгна, кво да правя, защото той има проблеми с гнева и като нищо пак да ми посегне. Електрошок ли да си купя? И какво да правя с тия записи не знам дори. Знам само че емоционалното насилие е истинско насилие и съм сигурна че баща ми упражнява такова над моето семейство и искам да се защитя, защото колкото и да съм ужасна да кажем той няма никакво право да ме нарича с ужасните цинизми, с които го прави постоянно. Това беше дано поне 1 човек ми отговори, че не виждам изход вече.

  13. #13
    Пп. Той никога не ми се е извинявал , винаги е сигурен, че вината не е в него. Ако разберат, че и днес съм избягала и най-вече заради него, той няма да промени поведението си. Никога за тези 17 години не го е правил. Няма да се поправи и само ще ме накара да се чувствам по-зле и пак ще ме напсува и заплаши с бой. В това съм сигурна, защото не му е за първи път. Той винаги трябва да е прав , заради егото си ли е такъв , психически проблем ли има не знам. Но каквото и да става, той ще обвинява мен , дори и да ме спука от бой.
    Последно редактирано от visbae42 : 12-09-2019 на 14:24

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си