.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Post Грешни размисли !?!?

    Здравейте, Аз съм момче на 19 години. Уча в София, а приятелката ми е в родният ми град. Разликата ни е 3 години. Заедно сме от горе-долу 6 месеца. Виждаме се в петък или събота. Понякога се виждаме и по-често когато съм в града ми, но гледаме поне през ден бъде. Но като цяло напоследък ме съмнява, че нещо и омръзвам и понякога дори няма какво да и кажа. Наскоро осъзнах, че съм доста влюбен в нея и имам чувството, че чак прекалявам с изразяването на чувствата си (вие ще кажете дали това е лошо и как да разбера дали наистина е така). Също така, напоследък започвам да се съмнявам в нейните чувства. Тя е доста свестна и не би си хванала друг, но всякаш чувствата ги няма от нейна страна. Според вас дали това е някакъв временен период и какво може да се направи по въпроса ? Няма ден в който да не си комуникираме, било то по фейсбук или да разговаряме по телефона. Но според вас да се опитам ли да спра да показвам така наречените ми чувства? Като цяло моето мнение е, че точно когато човек показва доста често, че е влюбен от другата страна интереса започва да намалява. От нейни приятелки знам, че предните и връзки са прекратени защото са и омръзвали, но и доста бързо са приключвали (макс 1 месец).

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Би ли разяснил какво по-точно разбираш под израза "изрязяване на чувства"?

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Омръзнал си й с тия свиждания, които могат да протичат единствено по строг и предварително определен за целта график (фиксирана уговорка за конкретен ден от седмицата, ако изобщо има възможност, пък не стига и това, ами и с избор свеждащ се единствено между петък или събота). Освен това, ако може да смяташ, разликата в годините ви означава, че тя е на 16. В тази възраст хлапетиите искат да си живеят живота чрез купони и стабилни неща при тях просто няма. Да се случва всичко така е скучно и лишава връзката от каквато и да било непредсказуемост и интересност. Какво пък остава за връзка, която е само на крехките 6 месеца, а тук дори и не говорим за това възможно ли е да фантазираш за каквито и да било перспективи с тая връзка имайки предвид, че в следващите 4 години минимум ще си е все така положението. Това ще приключи зле за теб. Ще разбереш в един прекрасен ден, дори може би скоро, как гърлото й и някои други нейни части са били пълни докато теб те е нямало със седмици или месеци ама ти ще си един такъв "изненадан" и нищо неочаквал и съкрушен и пак ще пускаш тема какво да правиш...
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-02-2019 на 12:32

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Омръзнал си й с тия свиждания, които могат да протичат единствено по строг и предварително определен за целта график (фиксирана уговорка за конкретен ден от седмицата, ако изобщо има възможност, пък не стига и това, ами и с избор свеждащ се единствено между петък или събота). Освен това, ако може да смяташ, разликата в годините ви означава, че тя е на 16. В тази възраст хлапетиите искат да си живеят живота чрез купони и стабилни неща при тях просто няма. Да се случва всичко така е скучно и лишава връзката от каквато и да било непредсказуемост и интересност. Какво пък остава за връзка, която е само на крехките 6 месеца, а тук дори и не говорим за това възможно ли е да фантазираш за каквито и да било перспективи с тая връзка имайки предвид, че в следващите 4 години минимум ще си е все така положението. Това ще приключи зле за теб. Ще разбереш в един прекрасен ден, дори може би скоро, как гърлото й и някои други нейни части са били пълни докато теб те е нямало със седмици или месеци ама ти ще си един такъв "изненадан" и нищо неочаквал и съкрушен и пак ще пускаш тема какво да правиш...
    Велико !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Брато, не трябва всеки ден да и спамиш колко я обичаш, как тя е най-прекрасната за теб и такива работи (изненадай я по някакъв начин, нека сама разбере колко е важна за теб). От друга гледна точка, щом ти усещаш, че няма чуства вече, значи наистина няма. Химията си личи когато я има, когато не също.
    И за това, че е много свястно момиче, не разчитай.. никоя не се е родила ку*ва

  6. #6
    Както и да е... Вече всичко е наред. Имаше проблем който явно не бяхме доизяснили с нея. А колкото се отнася до този с коментара за пълнена на гърло и така на татък .. Това че се е случило на теб, не значи, че ще се случи на всички

  7. #7
    И да отбележа, че няма начин да се виждаме по-често тъй като уча в София и към момента единствените ми свободни дни са петък и събота.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Bochy Виж мнението
    Както и да е... Вече всичко е наред. Имаше проблем който явно не бяхме доизяснили с нея.
    И какво по-точно сте изяснили двамата? Или май само ти си си го изяснил за себе си поставяйки и отново стария си ултиматум:

    Цитирай Първоначално написано от Bochy Виж мнението
    И да отбележа, че няма начин да се виждаме по-често тъй като уча в София и към момента единствените ми свободни дни са петък и събота.
    "И да ти кажа само, няма да я бъде твоята! Амаха! Ще стоиш и ще кротуваш от неделя до четвъртък, а аз в петък или събота ще ти идвам на проверка!"

    Цитирай Първоначално написано от Bochy Виж мнението
    А колкото се отнася до този с коментара за пълнена на гърло и така на татък .. Това че се е случило на теб, не значи, че ще се случи на всички
    Не съм казвал нещо такова да ми се е случавало, а само как на теб ще ти се случи в най-скоро време.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си