.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question проблеми с майка ми

    Здравейте на всички. Имам проблем. Тоест няколко проблема. Имам приятел от близо 2 години. Наще не го позват, но и не искам да ги запознавам, защото вече са ме излагали пред гадже (с него след това се разделихме). Звъни ми редовно, интересува от това как съм, какво правя и така нататък. Не ме следи, нито ме държи изкъсо. Майка ми е много против него, а дори не го познава. Когато говоря с него по телефона, тя почва да крещи неща от рода на: "педерас", "толкова си мързелива, кой ще те вземе" и сродни (иска да ни скара явно). Първия ми въпрос е свързан точно с това-как да накарам майка ми да спре да ме излага прд него?
    А другият ми въпрос е как да обесня на майка ми че имам приятели и колеги, с който говоря по телефона. Тя ме нарича "курва" защото ми звънят постонно. Как да и обесня, че е нормално да имам приятели и да говоря с тях.
    Забравих да кажа, че съм на 21 години.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от bilqna-asenova Виж мнението
    Забравих да кажа, че съм на 21 години.
    Горе говориш за някакви "колеги", т.е. работиш ли? Ако да, то какво те спира да се изнесеш от вас някъде с приятеля си? Майка ти определено е за психиатрията, така че какво има да я търпиш? На тази възраст вече никой не ти е виновен, че не си се изнесла и не си живееш живота отделно, след като у вас животът вече е непоносим. Безнадежден случай си, ако очакваш, че в тийнпроблем някое дете ще ти реши проблема тук.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Разкажи ми повече за майка си

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Разкажи ми повече за майка си
    Очевидно няма да разкаже. Темата е фейк, защото е изоставена веднага след пускането й и няма елементарен интерес от страна на авторката й. Дори от просто възпитание е учтиво да беше отговорила до сега още на моя отговор ама не... Значи е фейк с цел да се размъти малко водата, за да се симулира посещаемост на форума.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Очевидно няма да разкаже. Темата е фейк, защото е изоставена веднага след пускането й и няма елементарен интерес от страна на авторката й. Дори от просто възпитание е учтиво да беше отговорила до сега още на моя отговор ама не... Значи е фейк с цел да се размъти малко водата, за да се симулира посещаемост на форума.
    дори да е така трай си и не ги казвай тези неща
    туко-виж стане по-интересно

  6. #6

  7. #7
    Авторката получи повече внимание в Бг-мама, за това повече не се вясна тук
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си