.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Post Какво да направя ?! Съвет.

    Здравейте хора. Искам да се допитам и до вашето мнение по един въпрос. Значи има едно момче (приятел), стар мой колега. Работехме заедно в един магазин преди вече 3год. След това излизахме от време на време ей така просто на разходка, като аз никога не съм давала някакви сигнали или надежди за нещо повече. Усетих от негова страна, че май ме харесва, започна да контактува с мен малко по-различно. Като цяло аз гледах да страня или да показвам само и единствено приятелско отношение. Когато ми пишеше не отговарях много бързо, праща ми целувки аз нито един път не съм му изпратила, за да не си помисли, че може да има нещо повече. Един или два пъти ме кара да ходим на кино, но аз съвсем тактично отказвах. Мислех си, че след 1-2-3 отказа ще се усети малко и ще си даде сметка, но уви той продължава. Аз реално го усещам само, като приятел и никога не би могло да има нещо повече. Обърквам се, защото не знам аз ли си въобразявам, че примерно ме харесва и иска нещо повече или той е толкова ограничен, че не може да се досети? !?
    Разбирам да ми каже така и така, харесвам те а у и да се приключи... но не той продължава да си ме кара да излизаме и продължава с целувчиците. Дали си въобразявам, че иска нещо повече или наистина е така?

    Другия въпрос е какво да правя по-точно ако може съвет Не ми беше писал няколко дена, до днес... пак продължава с тия целувкии ме кара да излизаме. За празниците пак целувки бла бла аз нищо.... само съм любезна. Явно още не се е усетил
    noway

  2. #2
    Може да го попиташ какво има предвид с тези целувки и каква е целта на пускането им.

    Ако искаш да е нещо завоелирано, може да изиграеш, че имаш приятел. Сподели му някаква уж случка и проблем с гаджето ти и му поискай съвет. Тогава вече би трябвало да схване, че въпреки целувчиците му, ти си гледаш своя живот. Но това си е хамалогия.

  3. #3
    Ами така ще е, когато си индиректна. Бъди директна, с риск, че всички тези твои спекулации могат да се окажат грешни и ще бъдат разкрити пред момчето, пък може да се окажеш права. Крайният резлултат ще е разрешен случай.

    Ако не ти стиска да си директна, то подходи според горното мнение на 9999.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 01-05-2019 на 13:42

  4. #4
    Ами той знае, че в момента нямам приятел. Аз се надявах, че като не му пращам и аз целувки и отбягвам срещите ще се досети и да не се налага аз да му казвам. Още не съм му отговорила от вчера, дали съм свободна съб. или неделя, а аз реално наистина не мога . Един път ми каза, добре пиши когато можеш и аз примерно не му писах месец някъде и той писа и пак.....
    Много обнадежден ще дойде


    Оп ей сега си влезнах във Фейса и видях, че ,ми е писала една негова приятелка ,,Какво правиш'' ...която е гадже на негов добър приятел , с когото пък аз се познавам от 20години
    Последно редактирано от Heu3weS7нA : 01-05-2019 на 14:02
    noway

  5. #5
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    За някои хора надеждата умира последна хахаха
    Ако не усеща намеците ти, явно е малко глупавичък

  6. #6
    Ей сега цъкнах на съобщението от снощи, естествено отново има целувка, отново казва, че се радвам за мен въпреки, че не съм казала кой знае какво и последва от въпроса заета ли съм много съб и неделя :X
    Оххх измъчвам се вече хорааа
    noway

  7. #7

  8. #8
    Нещо, не заяви интерес към коментара ми горе. Той също е опция.

  9. #9
    Ама никак не ми се иска да съм директна
    noway

  10. #10
    Желая ти успех тогава. Аз, за друго не мога да се досетя.

  11. #11
    Мерси Надявам се скоро ще се осъзнае, ще го отблъсна колкото се може повече накрая ако все още нямам приятел аз ще кажа обратното иии да се свършва
    Мерси на всички ако има нещо интересно ще драсна за съветче
    noway

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    ще го отблъсна колкото се може повече накрая ако все още нямам приятел аз ще кажа обратното иии да се свършва.
    Уау, това звучи доста противоречиво.
    Ми хващай го сега за гадже и да се свършва. Хем да си начешите крастата и двамата.

  13. #13
    Май не си ме разбрал/а правилно Може и аз да не се изразих правилно. Не искам да си го хващам за гадже и да си начешвам краста, искам просто да спре с тези досадни съобщения, които ме карат да се тормозя какво да му отговарям ,че да не го засегна
    noway

  14. #14
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Май не си ме разбрал/а правилно Може и аз да не се изразих правилно. Не искам да си го хващам за гадже и да си начешвам краста, искам просто да спре с тези досадни съобщения, които ме карат да се тормозя какво да му отговарям ,че да не го засегна
    Спри да му отговаряш, няма по-добър отговор от това

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Спри да му отговаряш, няма по-добър отговор от това
    Това и ще направя. Последно споделям Значиии нали онзи ден ми беше писал дали съм свободна съб и неделя аз му отговориш чаак снощи към 21 ч. Написах му, че цял ден оправям вкъщи понеже правя разместване и лек ремонт и съм забравила да отговоря и че има още много за оправяне. Той ми написа дали имам нужда от помощ и да идвал. Аз му отговорих, че нямам нужда от помощ и му благодарих все пак. След което той пак ме пита ''Сигурна ли си ? Ще дойда не е проблем'' и аз пак му казвам ,,Мерси, няма нужда'' И днес той ми отговаря ''Добре. Искам да знаеш, че винаги ще ти помогна. Стига да искаш разбира се. ''
    Е сега се чудя да се смея ли да плача ли. Какво да отговоря сега...аз се сещам само за Добре, мерси Въпреки, че каквото и да напиша той със сигурност ще продължи с тия милувки от детската градина се1 :X
    noway

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И какво пречи да му кажеш "имам си приятел" и да го отрежеш? Дори и да му кажеш в прав текс "спри да ми пишеш!" Или просто ти харесва да има някой там, независмо какъв, който да те следва плътно за задните части, за да ти повдига самоучвствието, че си много желана госпожица?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И какво пречи да му кажеш "имам си приятел" и да го отрежеш? Дори и да му кажеш в прав текс "спри да ми пишеш!" Или просто ти харесва да има някой там, независмо какъв, който да те следва плътно за задните части, за да ти повдига самоучвствието, че си много желана госпожица?
    Ти пък от къде се взе с този тъп коментар. Да беше прочел по-нагоре и после да коментираш. Човека знае, че в момента нямам приятел първо...и второ малко или много ми е приятел не мога да му кажа Не ми пиши вече... малко грубо и не в мой стил ми идва.Надявах се сам да се усети, че не искам и не може да има нещо повече. Ааа и трето хич не ми е зор някой да ми се влачи зад задните ми части още по-малко той Тъй чееееее моля не се изказвайте неподготвени.
    Благодаря.
    noway

  18. #18
    Най-лесния вариант е..просто му кажи че не изпитваш същото, което и той..Попадал съм в такива ситуации от опит ти казвам. Кажи му, че няма да бъдете нищо повече от приятели и че не искаш да си разваляте отношенията това е. При мен действаше..ама някои оставаха сърдити

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Най-лесния вариант е..просто му кажи че не изпитваш същото, което и той..Попадал съм в такива ситуации от опит ти казвам. Кажи му, че няма да бъдете нищо повече от приятели и че не искаш да си разваляте отношенията това е. При мен действаше..ама някои оставаха сърдити
    Ами първо ще опитам игнор вчера последно писа там нещо аз нито съм го прочитала, нито съм му отговаряла. Лошото е, че днес ми звъня на телефона...за щастие само 1 път :X Утре ако пак пише нещо вечееее ще се разправяме
    noway

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Ти пък от къде се взе с този тъп коментар. Да беше прочел по-нагоре и после да коментираш. Човека знае, че в момента нямам приятел първо...и второ малко или много ми е приятел не мога да му кажа Не ми пиши вече... малко грубо и не в мой стил ми идва.Надявах се сам да се усети, че не искам и не може да има нещо повече. Ааа и трето хич не ми е зор някой да ми се влачи зад задните ми части още по-малко той Тъй чееееее моля не се изказвайте неподготвени.
    Благодаря.
    Първо, научи се кога се използва пълен и кратък член (подсказка: за друг член говоря, не за първото значение на тази дума, за което се сети).
    И второ, като за теб е немислимо грубо и не е в твой стил да отказваш или да пазиш факти за личния си живот (като например това дали си имаш приятел или не), тогава защо пускаш тази тема вместо просто да угодиш на колега си? С тази тема какво целиш? Излиза, че си патка не и знаеш какво искаш? "Не мога да му откажа, ще се сърди!"..."Трябва да му откажа, не го харесвам" и накрая "Не мога да му откажа, но не го харесвам! Помощ, какво да правя? Ах, ох!" И докато се усетиш вече ще сте на вечеря в някой ресторант и ще е на колене пред теб с пръстен. Ами като си такава овца заспала, направи му и деца щом толкова се налага да не му нараниш чувствата...

  21. #21
    Май ти си този, който си мисли за ЧЛЕНове хахах
    Защо изобщо трябва да коментираш за какво си мисля и каква съм ?!
    Темата ми не е за вашето мнение, а за ваш съвет относно даден въпрос/проблем.
    noway

  22. #22
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Май ти си този, който си мисли за ЧЛЕНове хахах
    Не ми приписвай фантазиите си. Показах ти къде имаш грешки в правописа, а ти нищо не схвана, освен че, сама си подчерта, че тъкмо това си й схаванала от всичко: половия орган на мъжете.

    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Защо изобщо трябва да коментираш за какво си мисля и каква съм ?!
    Не съм коментирал каква си, то се подразбира, но ако искаш да ти го кажа все пак: Ти си една куха лейка.

    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Темата ми не е за вашето мнение, а за ваш съвет относно даден въпрос/проблем.
    След като си пуснала тема, в която не допускаш чуждото мнение, защото си я пуснала изобщо ? И ми дефинирай как може да съставиш съвет без мнение по даден въпрос/проблем.

  23. #23
    А защо не си избиваш другаде комплексите ?! Големия разбирач хахахах.
    Ти явно не знаеш какво значи изобщо думата СЪВЕТ, разбрахме че може да я напишеш ама няма да е лошо и да разбереш значението и
    Може да изчезваш вече.
    noway

  24. #24
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    А защо не си избиваш другаде комплексите ?! Големия разбирач хахахах.
    Не обсъждаме моите комплекси. Не аз съм пуснал темата, много моля![/QUOTE]

    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Ти явно не знаеш какво значи изобщо думата СЪВЕТ, разбрахме че може да я напишеш ама няма да е лошо и да разбереш значението и
    Ако не беше такава куха лейка, щеше да внинкнеш в безценните ми съвети, но ти не та не, искаш просто да чуеш собственото си мнение за себе си. Е, няма как. Да не беше пускала темата.

    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Може да изчезваш вече.
    Изчезвай ти! Дразнещо проста си. И дразниш не само мен. Гарантирам ти.

  25. #25
    anonymous1043668
    Guest
    (Познайте кой се върна)
    Значи ако разбира че не искаш нещо повече е много нахален ако не ще се наложи да си по-директна. Ако продължава с тези съобщения просто му кажи че искаш да сте си приятели и не изпитваш нищо повече..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си