.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Съвети как да се запозная с момчето което харесвам

    Здравейте! От дълго време съм си харесала едно момче, но не знам как да се запозная с него. Тази година правя 15 а той е една година по-голям. Живеем в един блок но не в един вход...Не сме в едни и същи гимназии. Моля Ви просто харесала съм го отдавна но не зная какво да правя отчаяна съм надявам се някой да ми помогне ))
    Последно редактирано от VD_1515 : 01-06-2019 на 09:38

  2. #2
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Запознай се с мен и ще съм момчето, което харесваш хаха

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Какви съвети очакваш? Бъди хубава и го питай "искаш ли да се запознаем" като го видиш. А ако не си хубава, няма смисъл да се хабив в толкова много кандардисвания дали да го питаш ли или не, защото в такъв случай опитът ти няма да е сполучилив. На 16 момчетата са на чикии, интересуват се от Ю-ги-О (или каквато простотия е на мода), някой глупав спорт или компютърни игри. Тоест няма как да е узрял, за да види "дълбочината на твоето вътрешно аз" и да се влюби в нея. Ако го докарваш на външност, сложи червило, напудри се, облечи се "по-така" и почвай да го чакалиш пред входната му врата. Като се появи му кажи "Здрасти, сладък, търсиш ли си забавления за вечерта?" и му прати въздушна целувка с намигване. Някой ще каже, че и със заголен баджак би свършила същата работа, но нали сега е студено времето. Пък и този е на 16, може да е твърде сдухан, за да разбере невербалната комуникация, така че в прав текст му го кажи както си трябва.

  4. #4
    Ако още не те е забелязал едва ли е за теб. Не мога да ти кажа как да сте заедно и тн. Нещата не стават насила. Отиди и се запознай с него. Сигурна съм че ще те е срам, но няма друг начин! Просто като го видиш и отиди при него и го заговори. Или като във филмите спъни се в него, изпусни си тетрадките и любов от пръв поглед

  5. #5
    Не мога да ти кажа как да сте заедно и тн. Нещата не стават насила. Отиди и се запознай с него. Сигурна съм че ще те е срам, но няма друг начин! Просто като го видиш и отиди при него и го заговори. Или като във филмите спъни се в него, изпусни си тетрадките и любов от пръв поглед

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Siska02 Виж мнението
    Или като във филмите спъни се в него, изпусни си тетрадките и любов от пръв поглед
    Ами, ако си счупи нещо? Преди да даваш глупави съвети на другите, провери развитието на собствената си тема.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си