.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Помощ!!!

  1. #1

    Помощ!!!

    Здравейте! С приятелят ми ще правим за пръв път секс. Аз съм девствена, а той не. Не искам да се изложа и ако може да ми обясните някои неща, които трябва да знам

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Той ще свърши цялата работа...
    Ползвайте презервативи, друго няма.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Отпусни се и се погрижи да е достатъчно топло в стаята даже като сте голи. Вземи салфетки в случай че има кръв и това е.
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Е какво да ти обясним? Ще те чука и ще се направи на голям играч после като разнася пред приятелите си, че те е отворил, а ти няма да си нито доволна, нито ще си изпитала удоволствие. Вероятно след това ще се разделите и повече няма да си говорите. Другият вариант е да забременееш и да продължите да се виждате, просто защото ще ти се налага, за да си взимаш детската издръжка. Варианти много, въпросът е ти кой предпочиташ?

  5. #5
    Задължително му покажи, че не се притесняваш да си играеш с пенисът му. Хващай го, мачкай го и препоръчително - направи му свирка! Ама като пиша да му направиш свирка нямам предвид да го близнеш два пъти и да го държиш с два пръста. Не! Говоря за истинска свирка. Хващаш го с цяла длан и започваш да бъдеш агресивна, сякаш там вътре има скрити желирани бонбони и ти искаш да ги изкараш с помоща на вакум. Мъжете мразят лениви свирки. За тях да видят пенисът си в устата на жената е като победа. Чувстват се властни. Това важи и за аналният секс, свършването на лицето и в устата. Но като за първи път тези последните може и да не ги правите. Бъди дива, сменяй пози, макар и да има вероятност да те наболява при първият път. Но пак ти пиша: задължително покажи, че си привлечена от пениса му и не се притесняваш да си играеш с него. И не му го пипай като с перце. Мачкай го яростно, ще видиш, че ще го вдигне за части от секундата. Гледай го в очите докато го правиш. Намигай му, усмихвай му се, отваряй уста, прехапвай устни и се постарай да издаваш повече звуци. Това гали ушите, освен ако не издаваш викове като пехотинец стъпал на мина. Имах един такъв случай, направо станах и си тръгнах. Успех и да кажеш какво е станало после

  6. #6
    Моя първи път беше скоро и имах същите притеснения.Мой съвет е да се ползва задължително презерватив и да се отпуснеш.Заплахите от по-възрастните за тива колко боли за относителни-аз лично усетих лека болка.Също и за кръвта-при мен кръв нямаше .enjoy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си