Прощавайте, ако това е грешното място..

Всичко започна в 8 клас, когато пропуших трева, просто ей така. Започнахме на бъзик с компанията, но докато се усетим вече пушехме по 6-7 пъти на ден ( всеки ден, по цял ден високоо). И така до началото на 10 клас, докато не си намерих момиче, което обичах адски много. Задържахме се около 2 години, даже спрях да пуша докато бях с нея, но всичко приключи ужасно. Заряза ме и отиде при най-добрия ми приятел, с който се познаваме от около 10 години..
(Тоест, разделихме се към началото на 12 клас);
Тогава започна трудното. Изживях го ужасно. Спрях да ходя на тренировките, който бях започнал, пропуших цигари и започнах да пуша трева отново. Но това е най-малкия проблем, с времето нови неща навлязоха в живота ми. Пробвах екстази на даскало, уникално чувство на грешното място. Няма да разказвам какво се случи.. И взе, че ми хареса.
С компаниите започнахме редовно да ходим по дискотеките, където се появи друго нещо - бялото. Шмъркам можеби през 2 седмици, а хаповете през 3. Всеки ден цигари и алкохол.
Вече матурите ми приближават, а сякаш даже не ми пука. Просто чакам да дойде следващия ден, за да видя какво ще употребя. Усещам се различен, сякаш само ми се пие, пуши и друса. Сякаш нищо друго не ми доставя удоволствие вече.
Не знам какво ще си помислите за мен, единствено ви моля зо някакъв съвет. Псувайте ме и ми казвайте, че съм филмиран тийн колкото искате.
Благодаря ако някой е чел, извинявам се ако има грешки, или ако съм говорил несвързано, предполагам се досещате, защо е така.

Дано по-малко хора да правят грешките ми.
Лека вечер.