.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Съвет за един боклук

    Прощавайте, ако това е грешното място..

    Всичко започна в 8 клас, когато пропуших трева, просто ей така. Започнахме на бъзик с компанията, но докато се усетим вече пушехме по 6-7 пъти на ден ( всеки ден, по цял ден високоо). И така до началото на 10 клас, докато не си намерих момиче, което обичах адски много. Задържахме се около 2 години, даже спрях да пуша докато бях с нея, но всичко приключи ужасно. Заряза ме и отиде при най-добрия ми приятел, с който се познаваме от около 10 години..
    (Тоест, разделихме се към началото на 12 клас);
    Тогава започна трудното. Изживях го ужасно. Спрях да ходя на тренировките, който бях започнал, пропуших цигари и започнах да пуша трева отново. Но това е най-малкия проблем, с времето нови неща навлязоха в живота ми. Пробвах екстази на даскало, уникално чувство на грешното място. Няма да разказвам какво се случи.. И взе, че ми хареса.
    С компаниите започнахме редовно да ходим по дискотеките, където се появи друго нещо - бялото. Шмъркам можеби през 2 седмици, а хаповете през 3. Всеки ден цигари и алкохол.
    Вече матурите ми приближават, а сякаш даже не ми пука. Просто чакам да дойде следващия ден, за да видя какво ще употребя. Усещам се различен, сякаш само ми се пие, пуши и друса. Сякаш нищо друго не ми доставя удоволствие вече.
    Не знам какво ще си помислите за мен, единствено ви моля зо някакъв съвет. Псувайте ме и ми казвайте, че съм филмиран тийн колкото искате.
    Благодаря ако някой е чел, извинявам се ако има грешки, или ако съм говорил несвързано, предполагам се досещате, защо е така.

    Дано по-малко хора да правят грешките ми.
    Лека вечер.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Get your shit together, ако имаш нормални приятели, можеш да им споделиш, отдели се от тая компания на наркомани иии сядай да учиш Почни да си ходиш на тренировки и запълвай времето си с други неща. Не мисля, че съм ти казал неща, за които вече не си помислил, но пък и няма какво още много да се каже по тази тема

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Има два варианта. А) Това да е фалшива тема пусната от някой, който работи за инвестор, а целта е да се симулира някаква примитивна активност във форума, така че да събуди "зрителски интерес". Б) Някой си пише дипломна/курсова работа и му трябва да представи някаква "изповед" и "съвети от различни хора".
    Напоследък се появиха много теми със съмнителна истинност.
    Според мен всичко в темата са някакви филми. Вече 90% от тийнеджърите се друсат, включително дори и зубърите, така че не виждам нищо фрапантно. Да избереш да пишеш по такава допотопна тема и да охкаш как си се закачил на трева от 8 клас... И ох, ужас, преоткрил бил авторът бонбоните и "бялото" от време на време и вече "ох, малее майкоо! закачих се!". А, да не забравяме и за оригиналната причина "гаджето ме скъса" (все пак във всяка смислена история трябва да има малко и странична драма за консистенция) иначе няма да е правдоподобно...
    Пълна простотия! Вие явно с наркомани сте се запознавали само от филмите!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Има два варианта. А) Това да е фалшива тема пусната от някой, който работи за инвестор, а целта е да се симулира някаква примитивна активност във форума, така че да събуди "зрителски интерес". Б) Някой си пише дипломна/курсова работа и му трябва да представи някаква "изповед" и "съвети от различни хора".
    Напоследък се появиха много теми със съмнителна истинност.
    Според мен всичко в темата са някакви филми. Вече 90% от тийнеджърите се друсат, включително дори и зубърите, така че не виждам нищо фрапантно. Да избереш да пишеш по такава допотопна тема и да охкаш как си се закачил на трева от 8 клас... И ох, ужас, преоткрил бил авторът бонбоните и "бялото" от време на време и вече "ох, малее майкоо! закачих се!". А, да не забравяме и за оригиналната причина "гаджето ме скъса" (все пак във всяка смислена история трябва да има малко и странична драма за консистенция) иначе няма да е правдоподобно...
    Пълна простотия! Вие явно с наркомани сте се запознавали само от филмите!
    Интересно ми е, от кога човек не може да си излее мъките из някой форум, сред непознати, заради такива като теб, който все ще намерят нещо, което да нахранят )

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fenomenalen00 Виж мнението
    Интересно ми е, от кога човек не може да си излее мъките из някой форум, сред непознати, заради такива като теб, който все ще намерят нещо, което да нахранят )
    И какво сега? Да ти се извиня, че ти развалям кефа ли?
    Пусни си нова тема, ако не си доволен от резултата, но този път се постарай да е с по-добър сценарий.
    Годината вече е 2019, не 2011-та! Трябва да си/те по-креативен/на/ни.

  6. #6
    Не, просто не коментирай, когато го правиш с цел заяждане, благодаря ти за мнението.

  7. #7
    Ok. Ти си знаеш проблема, описал си го. Осъзнаваш и какво трябва да направиш. Обаче всъщност излиза, че проблемът ти е липсата на воля, а не този който ти описваш. Воля се възпитава от родители. Ако те не са възпитали у теб такова нещо, тогава ние няма как да ти помогнем. Очевидно разполагаш с пари, щом харчиш толкова манги на месец за наркотици и алкохол. Но аз имам по-добра идея, която помага. Ако те интересува, пиши ми на лично.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fenomenalen00 Виж мнението
    Не, просто не коментирай, когато го правиш с цел заяждане, благодаря ти за мнението.
    Ама ей, че си/сте мързелив/и, значи! Защо трябва да си затворим очите, ако това е фейк тема? Ами измислете по-добра, толкова ли е сложно?

  9. #9
    Както вие не знаете, така и аз не знам дали темата е фейк. Тя бързо ще умре ако е такава. Може да се изкажете и без да сте излишно циничен.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Има два варианта. А) Това да е фалшива тема пусната от някой, който работи за инвестор, а целта е да се симулира някаква примитивна активност във форума, така че да събуди "зрителски интерес". Б) Някой си пише дипломна/курсова работа и му трябва да представи някаква "изповед" и "съвети от различни хора".
    Напоследък се появиха много теми със съмнителна истинност.
    Според мен всичко в темата са някакви филми. Вече 90% от тийнеджърите се друсат, включително дори и зубърите, така че не виждам нищо фрапантно. Да избереш да пишеш по такава допотопна тема и да охкаш как си се закачил на трева от 8 клас... И ох, ужас, преоткрил бил авторът бонбоните и "бялото" от време на време и вече "ох, малее майкоо! закачих се!". А, да не забравяме и за оригиналната причина "гаджето ме скъса" (все пак във всяка смислена история трябва да има малко и странична драма за консистенция) иначе няма да е правдоподобно...
    Пълна простотия! Вие явно с наркомани сте се запознавали само от филмите!
    Евалата!



    И на мен ми се струва, че доста "нови" потребители и теми, са създадени за да се имитира активност. Нескопосано написани са и след като пуснат темата + 2-3 мнения под нея, тези "потребители" спират да пишат .
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ама ей, че си/сте мързелив/и, значи! Защо трябва да си затворим очите, ако това е фейк тема? Ами измислете по-добра, толкова ли е сложно?
    Ето че все пак имаше ефект - на края на представлението, кукловодите излизат на сцената за да получат аплодисментите на публиката:
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Както вие не знаете, така и аз не знам дали темата е фейк. Тя бързо ще умре ако е такава. Може да се изкажете и без да сте излишно циничен.


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Не знам защо всеки си мисли, че това е лъжа. Защо ми е до губя време от живота си, за да пиша измислици? Толкова ли ми е прецакан живота, за да си мислят всички, че е сценарий?
    Последно редактирано от fenomenalen00 : 01-08-2019 на 20:11

  12. #12
    Братле, не обръщай внимание на хранилката.

    Относно проблема ти... Първо вземи да започнеш пак тези тренировки по каквото и да са били те.
    Много добре, че си осъзнал какво правиш и какъв ти е проблема. Сега важно е ти като опиташ да не вземаш нищо ден два (алкохол, наркотици) как се чувстваш? Просто ти е тъпо и няма какво да правиш или се чувстваш физически и психически зле.

    Сещаш се че ако ти е скучно, просто трябва да си намериш нещо да правиш. Можеби с някой приятел, но не от тези с които друсаш разбирасе.

    Ако имаш физически и психически проблеми ако не пиеш, според мен трябва да потърсиш помощ от доктор. Той ще те насочи предполагам към психолог и също така ще види състоянието ти. Трябва да знаеш, че няма нищо срамно да се позаинтересуваш за здравето си и да отидеш на доктор. Бил съм на твоите години и знам какво е да си мислиш, че някой ще ти се подиграе за нещо, но тук нещата са сериозни и трябва да се отнесеш с тях сериозно, а не като пешлеме да кажеш майната му.
    И запомни - На доктор всичко се казва. Кажи всичко каквото си правил и какво си вземал, колко често и т.н. Ако трябва не ходи на личния лекар на семейството ако се притесняваш от това и те не знаят.

    Последно и много важно! Не си боклук. Всеки в част от живота си залита към нещо, което не е позволено. Аз например залагах на спорт твърде много. Важното е да разбереш проблема навреме и да се справиш с него. Ако направиш това, не само няма да станеш боклук, но и ще си направил много повече от колкото 80% от хората. Да се пребориш с нещо такова е трудно и ще си супер щастлив, след като успееш да го постигнеш.

    Успех!
    Последно редактирано от ToMi777 : 01-08-2019 на 21:04

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ToMi777 Виж мнението
    Братле, не обръщай внимание на хранилката.

    Относно проблема ти... Първо вземи да започнеш пак тези тренировки по каквото и да са били те.
    Много добре, че си осъзнал какво правиш и какъв ти е проблема. Сега важно е ти като опиташ да не вземаш нищо ден два (алкохол, наркотици) как се чувстваш? Просто ти е тъпо и няма какво да правиш или се чувстваш физически и психически зле.

    Сещаш се че ако ти е скучно, просто трябва да си намериш нещо да правиш. Можеби с някой приятел, но не от тези с които друсаш разбирасе.

    Ако имаш физически и психически проблеми ако не пиеш, според мен трябва да потърсиш помощ от доктор. Той ще те насочи предполагам към психолог и също така ще види състоянието ти. Трябва да знаеш, че няма нищо срамно да се позаинтересуваш за здравето си и да отидеш на доктор. Бил съм на твоите години и знам какво е да си мислиш, че някой ще ти се подиграе за нещо, но тук нещата са сериозни и трябва да се отнесеш с тях сериозно, а не като пешлеме да кажеш майната му.
    И запомни - На доктор всичко се казва. Кажи всичко каквото си правил и какво си вземал, колко често и т.н. Ако трябва не ходи на личния лекар на семейството ако се притесняваш от това и те не знаят.

    Последно и много важно! Не си боклук. Всеки в част от живота си залита към нещо, което не е позволено. Аз например залагах на спорт твърде много. Важното е да разбереш проблема навреме и да се справиш с него. Ако направиш това, не само няма да станеш боклук, но и ще си направил много повече от колкото 80% от хората. Да се пребориш с нещо такова е трудно и ще си супер щастлив, след като успееш да го постигнеш.

    Успех!
    Благодаря ти, но това с психолога..

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Остави матурите за друга година ако можеш, отивай на лекари и на психолози и търси помощ докато не е късно. Матурите нямат значение ако си погубиш живота, една изпусната година не е голяма работа стига да се оправиш. Успех!

  15. #15
    Притеснява ме това, че все като си кажа, че нищо няма да взимам се провалям.. Или се събираме с компанията, или някой черпи нещо, или дискотеки.. А когато съм чист за известно време, ми е супер умряло и депресирано.. А това с психолога съвсем ме притеснява.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от fenomenalen00 Виж мнението
    Притеснява ме това, че все като си кажа, че нищо няма да взимам се провалям.. Или се събираме с компанията, или някой черпи нещо, или дискотеки.. А когато съм чист за известно време, ми е супер умряло и депресирано.. А това с психолога съвсем ме притеснява.
    Нали знаеш, че има разлика между психолог и психиатър? Ако не знаеш погледни я в интернет.
    Психолога ще поговори с теб, като няма да се притесняваш какво ще кажеш. Обикновенно човек има много малко хора в живота, на които може да каже всичко. Той ще те изслуша без да те познава от преди и няма да те съди за нищо, което си правил и правиш в момента. Изобщо не се притеснявай да отидеш на такъв. Нищо не губиш ако отидеш и никой, ама никой няма да разбере за това, че си ходил на такъв. Ще седнеш удобно на едно диванче с кафе в ръката и ще си говориш с един човек, това е. Ако не ти подейства добре, не ходи повече, но според мен трябва да пробваш.

    Ако си видял и аз имам една отворена активна тема, за едно момиче и "невъзможната любов с нея". Мисля да отида на психолог заради това например. Това не значи, че съм болен психически или нещо такова.

    За купоните какво да ти кажа... Просто върви и пий алкохол. Кажи че нещо ти е лошо и днес няма да вземаш нищо друго и само ще си пиеш. ТИ вземаш решенията в живота си, не приятелите ти. Казваш като мъж, че не искаш от тяхното и си пиеш уийскито като пич.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Аз съм ходи ли на психолог а и имам приятели където са ходили и на психиятър, няма да те е срам, важното е да се оправиш преди да е късно. На мен психологът не ми помогна но после се присъединих към една група за помощ на хора с панически атаки и там ми помогнаха супер много, само една сесия ми трябваше и бях като прероден. Ако искаш намери си и ти група за хора като теб. Важното е да казваш на хората и да се отворен достатъчно, че тези около теб да те спират от това да взимаш наркотици и да не ти се налага сам да се контролираш, защото е трудно да си сам.

  18. #18
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    хай, фейк.
    реално пристрастените до такава степен често отричат да имат проблем и нямат намерение да търсят помощ където и да било, още по-малко във форум.
    да приемем, че темата е истина. смени си средата, седни си на гъза и учи, тренирай, почини си малко от дискотеките и купоните. има разни анонимни връзки за помощ при пристрастяване, навярно имаш и "чисти" приятели. поговори и с родителите си, ако са разбрани хора, няма да реагират агресивно, а ще те подкрепят в борбата ти срещу зависимостта. но ако проблемът ти е наистина сериозен до такава степен, едва ли ще минеш без клинична помощ.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #19
    глей ся,има няколко варианта :

    1.Хвани тренирай нещо сериозно,щото когато си изморен надали ще мислиш за хапове,прахове и т.н или пък ще ти се пушат цигари или треви а и най-малкото няма да имаш сила да си избухваш ако ядеш хап след тренировка..
    2.Хвани си оправи социалната среда,ако си сред хора които друсат редовно надали ще успееш да устоиш на изкушението да не друсаш,моята среда е такава и аз пуша доста коз ама като няма хора около мен не пуша а и не ми се пуши толкова по принцип и с тия хапчета през 3 седмици можеш да си кажеш чао на мозъка в скоро време или ако фалира не се учудвай

    общо взето от теб си зависи и силата е в теб ама ако желанието не е в теб изобщо не се занимавай което ме навежда на ВАРИАНТ НОМЕР 3 :
    дигай lvl в дрогите и почвай,лули,инжекции и т.н там вече няма мърдане от дъното,даже ако се постараеш повече може и да се сбогуваш с тоя свят по-скоро ама виж ако пък се закачиш там и после спреш,напрао няма да е за вярване откъде ще си събрал тая вътрешна сила ама ако искаш да си спестиш тая цялата картинка която ти нарисувах по-добре се придържай към точка 1 и 2 щото освен,че ти ще страдаш,ще страдат и твоите близки,та все пак ги имай и тях впредвид покрай целия духовен срив...

    а сега си задай въпроса какъв искаш да бъдеш от всичко изброено

  20. #20
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Само не стигай до херц

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    И, как го измисли, това с момичето и приятеля ти? Много важно, че се е прехвърлила на приятеля ти, после ще се прехвърли на друг и така. На такива им казваме сексуални палавници, че наречия като к***а звучат някак си грозно. И може само да се радваш, че тази се е омела от теб. Започни да тренираш усилено, стегни тялото си, спри наркотиците, повиши си успеха в училище и изкарай матурите, за да продължиш живота си. Жени има много, и рядко можеш да намериш днес свястна, за това не се коси. Никоя такава жена не заслужава мъжко внимание, нека си трошат главите с гнусния си феминизъм. Днес жените не струват много, а тези с кариерите над 80 % си остават самотни, без мъже. Някогашната женска красота я няма вече. Заменена е с грозни, дебели, целулитни и космати феминистки, подобия на жени приличащи на мъже, дето искат права, които никой не им е отнел. Народопсихолотията в провинцията е изразила отношението си към женския пол: - "Каквото е у царицата, такова е и у магарицата!" За това радвай се, че си мъж, а не жена. В над 3/4 от света жената е презряно същество, и изглежда има защо!

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ospi Виж мнението
    Само не стигай до херц
    Че има ли някой днес, който да се боцка с херц ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си