.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Question Тя флиртува?

    Намерих това на телефона на приятелката ми.
    Тя казва, че аз не мога да разбирам правилно езика (аз съм чужденец), макар че емотиконите ми изглеждат ясни.

    Тя казва, че не флиртува, може ли да ми кажете?

    Благодаря!

    https://i.imgur.com/VuvzdzZ.jpg (Снимка)

    (Не знам как да кача снимката тук, съжалявам)

  2. #2
    Приятел, не искам да те разочаровам, но твоята приятелка си е абсолютна мастия. Дори се подиграва с теб, казвайки че не разбираш езика, предвид това, че си чужденец. Зарязвай я... има къде-къде по-свестни женски индивиди

  3. #3

    Unhappy

    Ако някой може да преведе на английски което тя и той говорят, много оценявам. (google translate не е добро)

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Hi Sean24,

    Unfortunately for you, your girlfriend is behaving like cheap slut by lying to you in your face about not flirting while this is obviously a classical example of a slut who is flirting with some random cocksucker on facebook.
    Seems like she's provoking this guy by asking him to take her out on a date
    "Еее супер Ще ме вземеш следващия път = Cool take me with you the next time
    Razbira se Shte vidim I ti kolko si smela = Of course We'll see if you are brave enough
    Хахахха, добре Лека нощ = LOL, ok, good night
    Leka nosht = good night

    Is there more to this story? What did she tell you about this guy? Who is he?
    And for what is she supposed to be "brave enough"? For his big cock maybe? On the bright side, it may be that she's not considering seriously to go out with this guy considering that she hasn't replied to him with kissing emoticons. However, it's definitely not a good sing that she's flirting with random dickheads on facebook.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-09-2019 на 12:12

  5. #5
    She says it's something related with work.
    Yes, she didn't reply with kisses, but "smile/blushing" emoticon when he sends a kiss doesn't look god either, does it?
    And no, it doesn't look good

    Thanks for the replies!

    -

    Тя казва, че е нещо свързано с работата.
    Да, тя не отговори с целувки, но "усмивка / зачервяване" емотикон, когато изпраща целувка, не изглежда нито бог, нали?
    И не, не изглежда добре

    Благодаря за отговорите!
    И съжалявам за моя лош български!
    Последно редактирано от Sean24 : 01-09-2019 на 15:08

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Sean24 Виж мнението
    ... аз не мога да разбирам правилно езика (аз съм чужденец),...
    Цитирай Първоначално написано от Sean24 Виж мнението
    Ако някой може да преведе на английски което тя и той говорят, много оценявам. (google translate не е добро)
    Try again!

    Достатъчно добре си се справил с писането на постовете в тоя форум (без нито една грешчица), справил си се с навигацията (раздел "любов") и натискането на бутона, за пускане на нова тема.
    И казваш че си чужденец...





    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    пише си с веско маринов, брат, нямаш шанс

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Try again!

    Достатъчно добре си се справил с писането на постовете в тоя форум (без нито една грешчица), справил си се с навигацията (раздел "любов") и натискането на бутона, за пускане на нова тема.
    И казваш че си чужденец...
    Използвам функцията за превод на Chrome за навигация и Google Преводач за съобщенията.

    Също така мога да чета кирилица и да познавам малко българин.

  9. #9
    I may have been born at night, but not last night, so think of a more believable storyline next time… Sean…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #10
    What do you mean?

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Същата тема е пусната във форумите на дата.бг (проверете там, мисля, че в раздела за персонални проблеми)
    Мисля, че тук има нещо много съмнително и нередно, но не знам каква точно. Вие дайте предположения.

  12. #12
    Как си написа поста като не разбираш езика

  13. #13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си