.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299

    ей такова нещо не сте чували, защо така направи това момиче с мен?

    здр, 24/м/горе-долу девствен, от много време не съм се връщал тук ама стана каквото стана и се върнах да споделя

    От 6 години се познавам с едно момиче от друга държава и си чатим. Тя праща нудита.. и аз така. Никога не ми е харесвала, но ми харесва колко честно се държи с мен. Помагала ми е в адски трудни моменти и винаги е била до мен.

    Е реших сега на нова година да ходя да я видя и останах там 4 дена. На втория ден ми се нахвърли и не след дълго бяхме голи и двамата и grind-вахме. Гушкаше се в мен, очите й сияеха, беше много готино ама тя ми каза, че според нея, щом НЕ искам да изпълня един ден фантазията й като сме гаджета да ме гледа как еба други жени, значи не иска връзка. Аз й казах, че щом няма връзка, няма и секс. И така правихме всичко останало но не и секс.

    Та от всичките тези действия аз се влюбих в нея, въпреки, че знам колко не си подхождаме, колко не ми харесва физически (то пък тялото й е меееега яко). Тръгнах си от там, мина се седмица и вече усилено я свалям защото сърцето ми я желае. Любов, какво да я правиш. И ето тя ми казва "Еми аз нарочно реших да ги правим тези неща за да ти е готино на теб иначе не бих защото аз не изпитвам нищо от това и не обичам да ме докосват". Минава се още ден и ми заявява "Ти като дойде тук ме научи на нещо много важно. За това реших да тръгна с един приятел който живее на близко и довечера ще спя у тях". И така ми се разби сърцето за сетен път от човек, когото никога не трябваше да обичам като нещо повече от приятел. Треса се от панически атаки дневно, с които тя ми помагаше преди, сега си нямам никого.

    Все още скърбя, но не съм я махнал и си пишем всеки ден. Всеки ден като ми пише си представям как копелето, което ми я открадна я дъни отзад докато ми пише и имам чувството че ме направи на кък, но пък искам да ми е приятел, защото я ценя като такъв. Е, не е копеле, защото пък съм щастлив, че прави нея щастлива. Нещо, което аз явно не успях да направя. Много ми е тъжно и съм дълбоко наранен, че така ми беше открадната.

    Та хора как да остана приятел с човек, който току-що ми е разбил сърцето за да тръгне с друг? Всеки ден почва с лошо само като се сетя за нея. По някой път ми се иска да е сън и да не бях ходил там и да не се беше променяло нищо. После си спомням, че този човек може да е мъжът на мечтите й и аз дори и да съм бил като посредник съм я направил щастлива и заради мен сега тя има усмивка на лицето си. Но на мен ми е трудно и то много. Не знам как да увладея чувствата си, особено като остана сам става много страшно.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Какво значи "горе долу девствен"? Темата звучи като измислица. Ако не е, не няма как да останете приятели. Повечето нормални хора биха приели това като изневяра. А и отгоре на всичко, ако тя не ти е харесвала още в самото начало, за какво по дяволите си се занимавал с нея, а и какво значение има сега с кой е? Привързал си се към фиктивното чувство, че уж не си сам и си в някаква връзка, но то е толкова фалшиво, че не виждам как някой с трезвен разсъдък би си причинявал това, което си причиняваш ти. Блокирай я и спри да се занимаваш с нея. Тя просто не е човекът за теб.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тая история е пълна безсмислица.
    Ако все пак е истина е още по-голяма безсмислица !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Благодаря, ценен съвет, като бях на 18 още не се бях влюбвал и аз ги рязах така, сега съм се размекнал като... Но не искам да я блокирам, ако не за друго, то трябва да се науча да контролирам емоциите си като мъж. Вчера взех 3 различни номера на 3 различни момичета поне отидох на танци и това някак си ме изкара от депресията. Сега съм решен да направя едно YouTube видео по въпроса, с цел аз да си го гледам другия път като имам подобни проблеми, защото все забравям къде са ми топките. Ще го постна като е готово.

    Иначе... тя ме харесваше, просто казваше, че според нея не сме подходящи един за друг. После продължаваше да праща нудита, сърца всеки ден, супер милото държание и намеци за секс и съвместен живот, които на края ми каза "ами аз просто се шегувах защото е забавно". Но истината е, че тя наистина е била заинтересована от мен и не е била сигурна най-вероятно. После като съм я посетил, тя ми обясни че не е харесала една черта от характера ми (която вече поправих), и според мен това й е казало "ами щом този не става тогава поне онзи е по-добър, така че се хвани с него". А и тя ми се нахвърли да правим всички тези работи без дори да го очаквам. Що за момиче прави това без да иска връзка? Ще ме побъркат тези модерни времена.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тая история е пълна безсмислица.
    Ако все пак е истина е още по-голяма безсмислица !
    Ти от толкова време си тук, че не те виня, че се съмняваш във всичко хаха.

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Благодаря, ценен съвет, като бях на 18 още не се бях влюбвал и аз ги рязах така, сега съм се размекнал като...
    И резултатът сега какъв е? Нека те цитирам пак:
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    24/м/горе-долу девствен
    Така и не разясни колко девствен си от 1 до 10. Има значение за темата, защото как бихме могли да ти помогнем, ако това не се знае със сигурност? Ако на 24 си девствен, то тогава трябва задължително да отидеш на проститука, защото за един мъж задминал пубертета и все още да не е бил във вагина с члена си е е срамно положение. Самият факт, че си навит на онлайн романтика с отчаяни дебели германки по чата, които дори не харесваш говори, че си минал прага на отчаяние и самочувствието ти е ниско долу.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Но не искам да я блокирам, ако не за друго, то трябва да се науча да контролирам емоциите си като мъж.
    И като не я блокираш какво целиш? Ще се бориш за нея дори и да не я харесваш? А после, ако пак стане "твоя" какво? А и с тези разстояния тя може да те лъже колкото си иска. Ти няма как да провериш.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Вчера взех 3 различни номера на 3 различни момичета поне отидох на танци и това някак си ме изкара от депресията.
    И как взе тези номера? Защо се представяш за бедстващ в интимен план, а в следващия момент се изтъкваш за пинизлия, който е почти забил три за един ден.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Сега съм решен да направя едно YouTube видео по въпроса, с цел аз да си го гледам другия път като имам подобни проблеми, защото все забравям къде са ми топките. Ще го постна като е готово.
    Аха, ясно. Изобщо не ти е сериозна темата, търсил си си материал за влог.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Иначе... тя ме харесваше, просто казваше, че според нея не сме подходящи един за друг. После продължаваше да праща нудита, сърца всеки ден, супер милото държание и намеци за секс и съвместен живот, които на края ми каза "ами аз просто се шегувах защото е забавно".
    Какъв съвсеместен живот след като сте на стотици, ако не и хиляди километри разстояние? В такъв случай, ако нещата, които тя ти е говорила в действителност са това, което казваш, то тя наистина се е шегувала с теб.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Но истината е, че тя наистина е била заинтересована от мен и не е била сигурна най-вероятно. После като съм я посетил, тя ми обясни че не е харесала една черта от характера ми (която вече поправих), и според мен това й е казало "ами щом този не става тогава поне онзи е по-добър, така че се хвани с него".
    И каква е тази черта от характера ти и от къде си сигурен, че си я поправил?

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    А и тя ми се нахвърли да правим всички тези работи без дори да го очаквам. Що за момиче прави това без да иска връзка?
    Ами нищо необичайно за една най-обикновена курва.

    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Ще ме побъркат тези модерни времена.
    Ако си на 24 и се чувстваш като някой дядо, то проблемите ти са още по-големи.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Така и не разясни колко девствен си от 1 до 10. Има значение за темата, защото как бихме могли да ти помогнем, ако това не се знае със сигурност? Ако на 24 си девствен, то тогава трябва задължително да отидеш на проститука, защото за един мъж задминал пубертета и все още да не е бил във вагина с члена си е е срамно положение. Самият факт, че си навит на онлайн романтика с отчаяни дебели германки по чата, които дори не харесваш говори, че си минал прага на отчаяние и самочувствието ти е ниско долу.
    Девствен съм. За мен е важно да си намеря човек завинаги а не за едното ебане, защото има много по-важни неща в живота. Също така смятам, че секс без любов е нещо безсмислено и вредно. Примерно с бившата ми бях 2 години и по мое желание не сме правили секс, защото така и не й се доверих. Усещах, че има нещо в нея, което ще ме подведе и така и стана.

    Определено не е дебела, преди година-две беше модел в инстаграм и постваше "художествени" нудита, имаше няколко верни фенове. Мина се време и го изтри, може би аз я убедих, че така няма да си намери добър партньор.

    За мен истинският мъж трябва да цели да създаде семейство и да се грижи за него а не да боцне за да не се води девствен. Такива социално-извисени простотии нито ми пука за тях нито им обръщам внимание, пък ако някой реши да ме съди според това дали съм правил секс си е негова работа... Но ще да е много тесногръд и ограничен човек.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И като не я блокираш какво целиш? Ще се бориш за нея дори и да не я харесваш? А после, ако пак стане "твоя" какво? А и с тези разстояния тя може да те лъже колкото си иска. Ти няма как да провериш.
    Не искам нито бих позволил да става моя след тази гавра. Обичам я като приятел и я мразя като партньор. Не ме е лъгала за нищо до сега, просто защото постоянно сме били в контакт. От сутрин до вечер вече 6 години си пишем... няма смисъл да я подозирам без причина.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И как взе тези номера? Защо се представяш за бедстващ в интимен план, а в следващия момент се изтъкваш за пинизлия, който е почти забил три за един ден.
    Отидох до една група момичета, запознах се (което е постижение за интроверт като мен), това ми помогна малко да ми повдигне настроението. Една от тях ми харесва, ще станем приятели ако има желание и след някоя друга година ако решим може и нещо повече. Аз трябва да съм приятел с дадено момиче поне година за да се стигне до нещо повече, една от причините, поради която ме е яд, че тя избра другия вместо мен. Не ми се прекарват още сумати години в изграджане на връзка с друга момиче... изморяващо е.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аха, ясно. Изобщо не ти е сериозна темата, търсил си си материал за влог.
    Ако ще правя видео определно няма да взимам съвети от тук, по-скоро собствени изводи. Тук съм просто за да видя какво мислят другите хора, защото като се задълбочиш в нещо и вече не виждаш цялата картинка.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Какъв съвсеместен живот след като сте на стотици, ако не и хиляди километри разстояние? В такъв случай, ако нещата, които тя ти е говорила в действителност са това, което казваш, то тя наистина се е шегувала с теб.
    Мога ще се преместя където е тя или да летя често да я виждам. Още като я питах дали се хвана с другия защото аз съм далеч, тя ми каза, че би могла да води връзка от разстояние. Също така като говорихме с майка й, стана на въпрос дали аз мога да й помогна и тя да замине за по-добро бъдеще, но тя ме срита под масата защото "Темата била много сериозна за маса". Все пак й казах, че винаги е добре дошла.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И каква е тази черта от характера ти и от къде си сигурен, че си я поправил?
    Чертата от характера ми е, че тя ми каза, че й се наложило да измисля всеки ден нови теми на които да говорим а аз съм отговарял супер лаконично. Аз не си го спомням дори това, но на нея й било много трудно да разговаря с мен. Сега почнах да чета няколко книги относно това как да комуникирам с хората и смятам, че прогресирам бързо. Просто аз съм тип човек, който не обича много да говори, но ще се науча да не съм. Не заради нея, а заради следващата.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами нищо необичайно за една най-обикновена курва.
    От 6 години не си беше имала приятел. Но това е по-обидно за мен, че от 6 години не е имала приятел и една седмица след като си тръгнах се хвана с този. Дълбоко съм й обиден за което, но ако съм над нещата ще й простя и ще сме приятели.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако си на 24 и се чувстваш като някой дядо, то проблемите ти са още по-големи.
    На прекалено много хора им липсва стабилна морална система и дисциплина. Толкова много, че ми е трудно да намеря човек, който има моите ценности.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    ...секс без любов е нещо безсмислено и вредно.
    Напротив - сексът е необходимост и качва самочувствието, дори да е без "любов" !
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    ...с бившата ми бях 2 години и по мое желание не сме правили секс, защото така и не й се доверих. Усещах, че има нещо в нея, което ще ме подведе и така и стана.
    И защо сте били заедно без да правите секс?
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    За мен истинският мъж трябва да цели да създаде семейство и да се грижи за него а не да боцне за да не се води девствен.
    Тия твои разбирания са от преди 100 години!
    Ако нормален мъж не прави секс, значи е пълен загубеняк и нещастник с много проблеми - лични, финансови и др!
    Само да ти кажа, че никоя жена не харесва такива, ако още не си се сетил!
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Аз трябва да съм приятел с дадено момиче поне година за да се стигне до нещо повече, една от причините, поради която ме е яд, че тя избра другия вместо мен. Не ми се прекарват още сумати години в изграджане на връзка с друга момиче... изморяващо е.
    В наши дни хората стигат до секс за една седмица и по-малко.
    Ако жената наистина харесва теб (или парите ти) ще ти пусне дори на първа среща!
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    На прекалено много хора им липсва стабилна морална система и дисциплина. Толкова много, че ми е трудно да намеря човек, който има моите ценности.
    Тогава ще си останеш сам! Вечно!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И защо сте били заедно без да правите секс?
    Любов.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако нормален мъж не прави секс, значи е пълен загубеняк и нещастник с много проблеми - лични, финансови и др!
    Това на шега ли го каза или да не би да е изказване на подтисната ти страна от подигравки и "модени" възгледи на нещата?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само да ти кажа, че никоя жена не харесва такива, ако още не си се сетил!
    Аз пък ще ти кажа, че съм имал много приятели "ебачи", които с времето разбраха, че това не си е работа и се хванаха със сериозни момичета. С едно момче се познавам вече от 10 години. Първите 5 ебеше натам насам, после се кротна и си намери прекрасна жена, която го укроти. Оказа се, че е ебал натам-насам, защото е имал емоционални проблеми от това как първото му гадже го е наранило и това как връстниците му са го подтискали с простиите си.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    В наши дни хората стигат до секс за една седмица и по-малко.
    В шепите си ли да повърна или в кенефа? То не че ми пука особено какво правят другите, стига да не ми вредят на мен.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тогава ще си останеш сам! Вечно!
    По-добре сам от колко с грешния човек. Не съм някой лентяй, имам си сумати хобита и книги които ми запълват времето.

    Защо мислиш по този начин? Не си ли достатъчно голям за да разбираш, че светът е такъв, просто защото хората го правят такъв. Ако хората са морални, то и техните приятели ще са, то и останалите ще променят с време и постоянство. А промяната винаги започва от теб.

    Бил съм по много различни места - бедни, страшни, богати... разликата е от земята до марс и главният фактор е, че успехът живее там, където хората обичат един друг и имат общоприет морал.

    А в деня в който една криминална чернилка щеше да ме наръга, понеже се опитах да спася жертвата му, ми стана ясно, че това дали съм девствен или не няма никакво значение и често е най-малкия проблем. Всякакви "мъже" минувачи, девствени и не-девствени просто гледаха замръзнали от страх докато аз се разправях с полицията, а престъпникът успя да избяга.
    Последно редактирано от Uzerneim : 01-11-2019 на 15:35

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си