.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Проблем с учителите

    Здравейте , още от 1 клас имам проблем с учителите..
    Правят ми забележка и винаги се отговарям просто не мога да не им отговоря, заради това ме намразиха доста повечето.
    Днес имах много проблеми в училише дори разбих мазилката от нерви.
    Като ми направят забележка се нервя и отговарям веднага, днес излязох извън нерви и не мога да се контролирам.
    Дайте ми съвет за да се науча да си затварям устата защото днес това ми изигра много лоша шега и проблеми..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от sheamus2 Виж мнението
    Здравейте , още от 1 клас имам проблем с учителите..
    Правят ми забележка и винаги се отговарям просто не мога да не им отговоря, заради това ме намразиха доста повечето.
    Днес имах много проблеми в училише дори разбих мазилката от нерви.
    Като ми направят забележка се нервя и отговарям веднага, днес излязох извън нерви и не мога да се контролирам.
    Дайте ми съвет за да се науча да си затварям устата защото днес това ми изигра много лоша шега и проблеми..
    На първо място, не им давай повод да ти правят забележка.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Те търсят как да се заяждат с мен..

  4. #4
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от sheamus2 Виж мнението
    Те търсят как да се заяждат с мен..
    Силно се съмнявам.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #5
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Принципно е добре да знаеш как да се защитиш в дадени ситуации, но понякога е по - добре да се замълчиш. Като си изпатиш няколко пъти, сам ще разбереш кога да отговаряш и кога не.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  6. #6
    Ако искаш нещата да се променят е нужно малко време. Много е важно да си намериш занимание ,чрез което да си изкарваш стреса. Та за хапливата уста от една страна е добре,но от друга явно толкова.
    Учителите не са хора ,които ни влизат в положението.Те нямат интерес и към нас.Защо ти важно да им слушаш измислените критики спрямо теб.Много е важно да знаеш. че казаните думи спрямо теб са такива, защото те са загубили силата си и подхода да извършат ,каквато и да е промяна и се налага краен метод критика и заповеди.Така се държат хората ,които гледат животни.
    Ако решиш ми пиши да видим как стоят нещата при теб

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Силно се съмнявам.
    Абе тея учители са пълна помия, нарочат ли те веднъж...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си