.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Пародии

  1. #1

    Пародии

    Здравейте на всички!
    имам 1 въпрос. преди 10-11 год(бил съм доста малък тогава) имаше едни пичове, които бяха познати като rousse-bremen team и правиха пародии на епизоди от том и джери. някой знае ли нещо за тия хора?
    Just passing by

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Знам със сигурност само, че и те са пораснали от тогава.

  3. #3

    Простотията

    Преди години ги бях търсил, но не намерих почти нищо. Не знам къде са сега но едно нещо е сигурно, те бяха голяма част от моето детство. Ако ти се гледат отново потърси dog4life във vbox7, той разпрозтраняваше оригиналните клипчета.

  4. #4
    Мисля, че доста време си очаквал този отговор, хаха! Ами, кво да ти кажа, тва са трима страшни, ама страшни олигофрени. Познавам ги лично, винаги излизаха заедно и мислеха какви ли не глупости. Николай, Иконата (Йоан) и Бате Алекс (Александър). Значии, от доста ранна детска възраст правеха мизерии, което не е случайно. Чичото на иконата ръсеше какви ли не русенски лафове и простотии, а Йоан после ги разнасяше. Не съм бил кой знае колко близък с тях, от време на време излизах с тях. Знам, че Ники отиде в Бремен да учи. Не помня точно кога, но помня, че от там се роди Русе - Бремен тийм.

    И горе долу тва е историята, в момента си живеят съвсем нормално. Ники завърши и изкара някой лев в Германия и сега си е тук. Абе живи са ако тва те интересува. Иначе, да, благодаря, че ме върна десетина години назад

  5. #5
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164

    Ето го Том и Джери

    Eating isn't cheating - Arnold

  6. #6
    благодаря, че ми отговори и съжалявам, че чак сега се сещам да погледна за отговора!
    Just passing by

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си