.
Затворена тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 110
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Виж кво, след като пускаш тема в публичното пространство (интернет), трябва да си готова да понесеш критика. Ти очевидно искаш да валидираш поведението получавайки подкрепата от непознати...
    Защо не отговориш на следното:
    1. Защо не кажеш на "Иван"? Ще му кажеш ли?
    2. След като изневери на "Иван", колко пъти от случката до сега вече си правила секс с него?
    3. Когато той научи (ако, защото естествено може и да не му кажеш. Няма как да си толкова смела.), как предполагаш, че той ще го приеме?
    4. Жените, които изневеряват и го приемат за приключение и готино преживяване (като теб) какви са?
    Върти, сучи пак около едно дърво препикаваш от три дни. Мъка, мъка. Явно много те вълнува сексуалния живот на другите? Вероятно твоят е скучен. Още по-голяма мъка.
    Нека да ти кажа че нямам нищо против критиките и написаното от останалите в тази тема. Но към твоите цинични и цветущи аргументи с които ме засипа в опит да опишеш аз каква съм, няма как да остана равнодушна. Затова само с теб продължаваме да се дъвчем. Но както казах само ме забавляваш нищо повече.
    Можеш да си признаеш, че всъщност ти е приятно да се заяждаме. Иначе отдавна щеше да спреш да пишеш.
    Ех, Бойко!
    I will be always watching you!!!

  2. #77
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Върти, сучи пак около едно дърво препикаваш от три дни. Мъка, мъка. Явно много те вълнува сексуалния живот на другите? Вероятно твоят е скучен. Още по-голяма мъка.
    Нека да ти кажа че нямам нищо против критиките и написаното от останалите в тази тема. Но към твоите цинични и цветущи аргументи с които ме засипа в опит да опишеш аз каква съм, няма как да остана равнодушна. Затова само с теб продължаваме да се дъвчем. Но както казах само ме забавляваш нищо повече.
    Можеш да си признаеш, че всъщност ти е приятно да се заяждаме. Иначе отдавна щеше да спреш да пишеш.
    Ех, Бойко!
    Върни се една страница назад и ще видиш, че има и потребители освен мен, които ясно виждат какъв е проблемът в теб и са ти го и казали. Но ти естествено не виждаш в сексуалната си палавост нищо нередно, че даже и я афишираш съвсем открито като я подчертаваш като нещо странично в историята без да виждаш в това никакъв проблем. Е, кажи ми, действително ли нищо лошо не намираш в това, че задоволяваш сексуалните си нагони в един ден с двама като единият, от които не знае за другия. И в това ти нищо нередно не виждаш, а само получаваш допълнително възбужда при мисълта, че вършиш нещо тайно от някой друг. С една дума - мърсуваш! И това те кара да се чувстваш горда и независима жена, защото за теб мъжете са само начин да се задоволиш. За такива неща като честност и почтеност си чувала, но за теб това са остарели ценности. Днешно време ти си на принципа, че няма нищо лошо в това да поставяш половите си части на първо място, а чувствата на другите на второ. Ти нямаш сърце, а смисълът на живота ти се свежда до елементарни телесни животински удоволствия и чувства. В теб няма нищо добро като жена, ни най-малка ценност... Не бих се учудил, ако най-възвишената ти мечта е да консумираш наркотици и да получаваш пари докато те чукат различни мъже в различни моменти на деня. Това е върховната точка на удоволствие за теб. Ако се погледнеш от страни ще ти стане тъжно. Гнусна си!
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-23-2019 на 12:18

  3. #78
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Върти, сучи пак около едно дърво препикаваш от три дни. Мъка, мъка. Явно много те вълнува сексуалния живот на другите? Вероятно твоят е скучен. Още по-голяма мъка.
    Нека да ти кажа че нямам нищо против критиките и написаното от останалите в тази тема. Но към твоите цинични и цветущи аргументи с които ме засипа в опит да опишеш аз каква съм, няма как да остана равнодушна. Затова само с теб продължаваме да се дъвчем. Но както казах само ме забавляваш нищо повече.
    Можеш да си признаеш, че всъщност ти е приятно да се заяждаме. Иначе отдавна щеше да спреш да пишеш.
    Ех, Бойко!
    Знаеш ли, смешната си ти! Този "Бойко" е напълно прав за теб и описва твоята същност. Сигурно модовете са пристрастни, и не разрешават да се пише нищо лошо за жените, дори и да е истина! Трият ме наред и няма как да се чуят и други мнения освен твоето и на подгласниците ти. За жените тук в този форум както за умрелита! Или само добро, или нищо! Работата е там, че не се допускат термини като сексуална палавница вместо ***! Е какъв по безобиден речник да използват мъжете, дето да не обидят жените, и модовете да не трият коментари. Явно диалог тук не може да има щом се опонира на "правилните" коментари! Скоро ще си говориш сама, а монологът придружен с логорея е присъщ за единия пол, дето все иска права, които никой не му е отнел!
    Последно редактирано от Blubalu : 01-24-2019 на 08:11

  4. #79
    Авторке, не се връзвай на хора, които се дразнят, че можеш да си избираш с кого да бъдеш, докато техния избор е на коя картинка/клипче да свършат днес. Такъв е живота, една жена може да прави секс когато си поиска, един мъж – само когато му падне. Което активира женомразието на мъжете като видят подобна на твоята дилема, защото ревнуват, а не че са лоши хора.

    Избери си с кого искаш да бъдеш и освободи другия човек, иначе колкото повече време мине толкова повече ще нараниш излишния, а ти едва ли искаш това. Като казвам излишния имам предвид „Иван“, защото ако нямаше чувства към момчето с което си се гушкала нямаше да чуем за него.

    Но ти не питаш това, а съвсееем друго, та по същество. Един мъж би те прегръщал цяла нощ без да ти посегне мръснишки ако не просто те харесва. Ако е луд по теб, ако е влюбен, ако става и ляга с мисълта за теб, ако те идеализира, ако му огъваш реалността само като си те представи. Тогава. Тия чувства са по-силни от първичния нагон, не че човека не те иска и чисто плътски, но е повече от това. Това не е обикновено харесване тип кефиш го = мисли как да ти свали гащите. Това е едно ниво нагоре. Аз съм бил там, прекарах една нощ с жена, в която бях много влюбен и цяла нощ щях да й счупя костите от гушкане, но не съм искал секс точно в тоя момент. Легнахме си облечени и копчето на дънките ми щеше да отхвърчи от възбуда, но не беше това приоритета някак си. Най-после (и доста неочаквано) ТЯ ми бе в ръцете, исках да я прегръщам, то само допира, само факта, че сме заедно ме замайваше. Тя бе по-голяма, мисля че всичко й бе ясно, не искаше да ме пришпорва, а и на нея й бе добре така - това си е супер силна и вълшебна емоция, що трябва всичко да е пляк-пляк от раз. Който ги изживява малко по-силно тия неща ще разбере, другите нека реаргират първосигнално. Та така, този човек според мен те обича. И то толкова, че да е с теб му е толкова силна емоция, че повече гледа да не припадне, рано му е било за секс с теб с две думи. Не че съм ви светил де, може и да е друг случая, но това го имай предвид като вариант.

  5. #80
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от vяsko Виж мнението
    Авторке, не се връзвай на хора, които се дразнят, че можеш да си избираш с кого да бъдеш, докато техния избор е на коя картинка/клипче да свършат днес. Такъв е живота, една жена може да прави секс когато си поиска, един мъж – само когато му падне. Което активира женомразието на мъжете като видят подобна на твоята дилема, защото ревнуват, а не че са лоши хора.
    Една жена може да прави секс с мъж когато си поиска, ама друг път! Той мъжът ако не иска, много ще има да чака за секс жената, докато обратното не е проблем за мъжа. Изплющява я когато си поиска, стига да му се прави секс, пък нека после жената да пищи, че били я изнасилили (говоря за живот на семейни начала). Я да видим как е на други места по света, и дали жената може да прави секс когато си поиска, или само когато мъжът реши, че иска! Брадатите "бежанци" нещо не признават женските желания, равенство или равноправие. В Кьолн явлението беше показателно. Плющят всичко женско дето мърда, и не знаят какво е феминизъм или политкоректност! Авторката има щастието, че българските мъже сме благородни и разрешаваме женския произвол през патриархален поглед, за да има баланс на норма и женска прищявка. В темата авторката пита как би постъпил мъжът в такива случаи, а не че тя е жената в историята! За това има много различни отговори, заради различни предположения! Едно нещо не искат да си признаят жените, поощрявани от мъжка куртоазия и самочувствие с по-висока стойност от реалната, благодарение на по-голямото равенство, натрапено като статукво! Жената може да си избира мъж, чак след като няколко мъже вече са я избрали, ако изобщо някой я избере! Битува схващане сред балканските народи, че мъжът е нещо повече от жената, а някъде дори и много повече! Народопсихолохията е барометър за нормално и ненормално поведение, въпреки извратенията на феминизма, за юридическа власт на жените над мъжете, породена от завист заради мъжкото природно превъзходство! Мъж преспиващ с много жени е възхваляван , ......Казанова, благородник ощастливяващ жените, докато жена преспиваща с много мъже е порицавана от обществото..... -к...., която рискува да остане без съпруг и семейство, защото мъжете няма да я искат!

  6. #81
    Остави брадатите, говорим за свободно общество, свободни хора без предразсъдъци. И говорим за секс, не кой кого ще избере дълготрайно и сериозно. Кой има повече опции, в пъти повече? И най-грозната дебелана дори никого да не познава извън къщи влиза в сайт за запознанства и до един час ѝ се строяват редица загорели кандидат любовници. Докато ти може и Брад Пит на младини да си, ако целта ти е само секс ще положиш доста повече усилия, особено ако си някъде в по-изолирана/нова среда и трябва да действаш чрез нета. Където на всяка кифла й пишат по 200 мъже в секунда.

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от vяsko Виж мнението
    Авторке, не се връзвай на хора, които се дразнят, че можеш да си избираш с кого да бъдеш, докато техния избор е на коя картинка/клипче да свършат днес. Такъв е живота, една жена може да прави секс когато си поиска, един мъж – само когато му падне. Което активира женомразието на мъжете като видят подобна на твоята дилема, защото ревнуват, а не че са лоши хора.

    Избери си с кого искаш да бъдеш и освободи другия човек, иначе колкото повече време мине толкова повече ще нараниш излишния, а ти едва ли искаш това. Като казвам излишния имам предвид „Иван“, защото ако нямаше чувства към момчето с което си се гушкала нямаше да чуем за него.

    Но ти не питаш това, а съвсееем друго, та по същество. Един мъж би те прегръщал цяла нощ без да ти посегне мръснишки ако не просто те харесва. Ако е луд по теб, ако е влюбен, ако става и ляга с мисълта за теб, ако те идеализира, ако му огъваш реалността само като си те представи. Тогава. Тия чувства са по-силни от първичния нагон, не че човека не те иска и чисто плътски, но е повече от това. Това не е обикновено харесване тип кефиш го = мисли как да ти свали гащите. Това е едно ниво нагоре. Аз съм бил там, прекарах една нощ с жена, в която бях много влюбен и цяла нощ щях да й счупя костите от гушкане, но не съм искал секс точно в тоя момент. Легнахме си облечени и копчето на дънките ми щеше да отхвърчи от възбуда, но не беше това приоритета някак си. Най-после (и доста неочаквано) ТЯ ми бе в ръцете, исках да я прегръщам, то само допира, само факта, че сме заедно ме замайваше. Тя бе по-голяма, мисля че всичко й бе ясно, не искаше да ме пришпорва, а и на нея й бе добре така - това си е супер силна и вълшебна емоция, що трябва всичко да е пляк-пляк от раз. Който ги изживява малко по-силно тия неща ще разбере, другите нека реаргират първосигнално. Та така, този човек според мен те обича. И то толкова, че да е с теб му е толкова силна емоция, че повече гледа да не припадне, рано му е било за секс с теб с две думи. Не че съм ви светил де, може и да е друг случая, но това го имай предвид като вариант.
    Прав си за това че никой не трябва да бъде нараняван. А и щастие не се гради върху чуждото нещастие.
    Благодаря за отговора. Колкото до заядливците, явно във всяка тема провокират хората за да си доставят удоволствие.
    I will be always watching you!!!

  8. #83
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от vяsko Виж мнението
    Остави брадатите, говорим за свободно общество, свободни хора без предразсъдъци. И говорим за секс, не кой кого ще избере дълготрайно и сериозно. Кой има повече опции, в пъти повече? И най-грозната дебелана дори никого да не познава извън къщи влиза в сайт за запознанства и до един час ѝ се строяват редица загорели кандидат любовници. Докато ти може и Брад Пит на младини да си, ако целта ти е само секс ще положиш доста повече усилия, особено ако си някъде в по-изолирана/нова среда и трябва да действаш чрез нета. Където на всяка кифла й пишат по 200 мъже в секунда.
    И къде по света има такова свободно общество, със свободни хора без предразсъдъци, за опции в пъти повече секс? Времето на хипитата мина, а и комуните отдавна изчезнаха! Грозната дебелана, за която говориш ще има безброй кандидати, защото никой не я вижда. Ти виртуалния секс за секс ли го имаш? Но от друга страна пък си прав. В интернет пространството за секс пишат ли пишат! Само с писането си остават. Статистиката сочи че над 30% от хетеро-мъжете вече са асексуални и са с намаляло либидо. В нета свалките не намаляват, но на яве няма нищо! Заради феминистките доста мъже се отказват от мъжествеността си и сменят пола си, като се осакатяват до живот, за да могат да ползват узаконените женски привилегии. Реалността е друга, стига да можеш да я видиш!

  9. #84
    За полът говоря, единия пол има в пъти повече опции когато става дума за секс.
    Просто е, при липса на патриархален или религиозен фанатизъм, когато хората са що годе свободни средностатистическата жена ако и липсва интимност може да отвори сайт, фейс и тн. и да си избере между колкото си иска непознати с кой да бъде реално още същия ден. Докато за мъжа е доста различно, той пише до десетки профили, от които 1% ако му отговорят, от тях 1% да му вържат и вече го брои за постижение. При офлайн свалките е малко по-сложно, но принципа не е много по-различен, жената го прави когато и се прииска, мъжът когато си го извоюва влагайки време, усилия, търпение, пари и т.н.
    И понеже не изглежда много честно (ама тва е положението) мъжете подсъзнателно ги е яд и клеймосват жените, изкарват ги курви, настървяват се срещу тях, вкл. и тук. Само дето ако темата беше пусната от "Иван" който се чуди коя измежду две мацки да избере, вместо негативи щеше да обира поздрави. И съвети да си направи тройка, за да е сигурен.

    Както и да е, не искам повече да спамя темата на момичето. Доста я нахранихте, според мен излишно, затова за баланс й казах каквото имах да й кажа. Момчето е влюбено в нея, когато не са заедно мисли за секс с нея и още как, но когато са заедно емоцията го опиянява достатъчно, че секса да отива на втори план. Случва се, нормално е, защо пък да не се е случило и на нея.

  10. #85
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от vяsko Виж мнението
    За полът говоря, единия пол има в пъти повече опции когато става дума за секс.
    Просто е, при липса на патриархален или религиозен фанатизъм, когато хората са що годе свободни средностатистическата жена ако и липсва интимност може да отвори сайт, фейс и тн. и да си избере между колкото си иска непознати с кой да бъде реално още същия ден. Докато за мъжа е доста различно, той пише до десетки профили, от които 1% ако му отговорят, от тях 1% да му вържат и вече го брои за постижение. При офлайн свалките е малко по-сложно, но принципа не е много по-различен, жената го прави когато и се прииска, мъжът когато си го извоюва влагайки време, усилия, търпение, пари и т.н.
    И понеже не изглежда много честно (ама тва е положението) мъжете подсъзнателно ги е яд и клеймосват жените, изкарват ги курви, настървяват се срещу тях, вкл. и тук. Само дето ако темата беше пусната от "Иван" който се чуди коя измежду две мацки да избере, вместо негативи щеше да обира поздрави. И съвети да си направи тройка, за да е сигурен.

    Както и да е, не искам повече да спамя темата на момичето. Доста я нахранихте, според мен излишно, затова за баланс й казах каквото имах да й кажа. Момчето е влюбено в нея, когато не са заедно мисли за секс с нея и още как, но когато са заедно емоцията го опиянява достатъчно, че секса да отива на втори план. Случва се, нормално е, защо пък да не се е случило и на нея.
    Така е vяsko, само че си сгрешил пола с повече опции за секс. При липса на патриархален или религиозен фанатизъм, пространството се запълва с краен бесен феминизъм! Точно тогава жените не са свободни, а следват политиката на реваншизъм-отмъщение към мъжкия пол, заради хилядолетната мъжка "тирания"! Да, жената може да отвори сайт, фейс, да флиртува в социалните мрежи, и какво от това. Дори и по скайп може да измами мъжа за физиката си, но това не и гарантира, че ще бъде още същия ден с мъжа, а още по-малко пък да прави секс с него, ако мъжът я види от близо и желанието му за секс се изпари. Грешиш в разсъжденията си, но така си решил. Днес на мъжа не му е необходимо да се бори за жена. Жените сами идват при него и той си избира с коя да бъде, ако изобщо някоя му хареса. У нас жените са с близо 400 000 повече от мъжете! Мъжете не искат и да се женят вече, защото освен за удоволствие за друго жените не им трябват, а платен секс дал Господ! Дори излиза поевтин от свалките. Заради феминизма, жените загубиха доста женски качества и огромна част от тях станаха непривлекателни за мъжкия пол. Така че, за да прави секс жената, първо мъжът трябва да я хареса, за да я иска, защото ако не я иска, жената ще си остане само с мечтите. И, не мъжете клеймосват жените, а обществото има такова отношение към тях. Мъжете няма защо да ги е яд на жените, те просто се наслаждават на женското безсилие и се забавляват с женската наивност, за огромна "женска стойност", само защото можели да раждат! Аз не приемам разширените анализи за спам по темата, защото дават отговори на въпроса!!! Защо мъжът милвал и гушкал цяла вечер жената, без да иска да я оноди! Момчето може и да е влюбено в нея, но се въздържа от секс, защото предполага какво ще му се случи след това, при днешните узаконени репресии на феминистките срещу мъжете, виждайки във всеки мъжки поглед към жената изнасилване! Авторката само загатва за жената, Иван и прочее, което не значи че тази жена е самата авторка. За това няма как да знаем дали това се е случило лично на нея. Можем само да гадаем по подразбиране от коментарите на авторката, но това не гарантира истината, а може историята да е плод на творческа фантазия!

  11. #86
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Прав си за това че никой не трябва да бъде нараняван. А и щастие не се гради върху чуждото нещастие.
    Сега кой говори за морал и си противоречи? И по какъв начин това, че спиш с "Иван" в един и същи ден след като си спала с "Гошо", с когото уж официално ходите, се вписва в казанато от теб току що? Нима ти не основаваш удоволствието (щастието) си на лъжи и лицемериею?

  12. #87
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сега кой говори за морал и си противоречи? И по какъв начин това, че спиш с "Иван" в един и същи ден след като си спала с "Гошо", с когото уж официално ходите, се вписва в казанато от теб току що? Нима ти не основаваш удоволствието (щастието) си на лъжи и лицемериею?
    Драги Бойко,
    Посочи с цитат къде пише, че все още има Иван, че някой е спал с него, преди , по време и след въпросната ситуация. Не съм давала информация какво се случва в момент, кой с кого е, и как са се развили нещата след това. Това че ти си смучеш глупости от пръстите е друг въпрос. Истината за едни, е лъжа за други.
    Ти си неподправено жалък образ който, всеки тук може да разбере само по коментарите които оставяш. На хората не има трябва много за да знаят, че от тебе лъха простота.
    Лицемера всички знаем кой е! Време е да спреш с високопарното си отношение.
    I will be always watching you!!!

  13. #88
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Драги Бойко,
    Посочи с цитат къде пише, че все още има Иван, че някой е спал с него, преди , по време и след въпросната ситуация. Не съм давала информация какво се случва в момент, кой с кого е, и как са се развили нещата след това.
    Вече 4-та страница под ред бягаш от истината. А си я казала още на първата страница. Това, че увърташ и говориш за себе си в трето лице, не значи, че до сега не сме разбирали, че ти си героинята в този разказ и той си е по действителен случай. Шизофренично е сега да твърдиш друго. Ходи да се прегледаш при психиатър!

    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Това че ти си смучеш глупости от пръстите е друг въпрос. Истината за едни, е лъжа за други.
    Ти си неподправено жалък образ който, всеки тук може да разбере само по коментарите които оставяш. На хората не има трябва много за да знаят, че от тебе лъха простота.
    А от теб лъхат лъжи и миришат неприятно!

    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Лицемера всички знаем кой е! Време е да спреш с високопарното си отношение.
    Ти се спри, достатъчно се оака вече и всички ти гледат сеира вече 4-та страница!

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Вече 4-та страница под ред бягаш от истината. А си я казала още на първата страница. Това, че увърташ и говориш за себе си в трето лице, не значи, че до сега не сме разбирали, че ти си героинята в този разказ и той си е по действителен случай. Шизофренично е сега да твърдиш друго. Ходи да се прегледаш при психиатър!


    А от теб лъхат лъжи и миришат неприятно!


    Ти се спри, достатъчно се оака вече и всички ти гледат сеира вече 4-та страница!
    Все още чакам да си подплатиш твърденията с цитати написани от мен. Къде описвам развитието на случилото се и кой къде е с днешна дата в къртинката. Очевадно е че не можеш да го направиш и въртиш и сучиш глупост след глупост.
    I will be always watching you!!!

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Така е vяsko, само че си сгрешил пола с повече опции за секс. При липса на патриархален или религиозен фанатизъм, пространството се запълва с краен бесен феминизъм! Точно тогава жените не са свободни, а следват политиката на реваншизъм-отмъщение към мъжкия пол, заради хилядолетната мъжка "тирания"! Да, жената може да отвори сайт, фейс, да флиртува в социалните мрежи, и какво от това. Дори и по скайп може да измами мъжа за физиката си, но това не и гарантира, че ще бъде още същия ден с мъжа, а още по-малко пък да прави секс с него, ако мъжът я види от близо и желанието му за секс се изпари. Грешиш в разсъжденията си, но така си решил. Днес на мъжа не му е необходимо да се бори за жена. Жените сами идват при него и той си избира с коя да бъде, ако изобщо някоя му хареса. У нас жените са с близо 400 000 повече от мъжете! Мъжете не искат и да се женят вече, защото освен за удоволствие за друго жените не им трябват, а платен секс дал Господ! Дори излиза поевтин от свалките. Заради феминизма, жените загубиха доста женски качества и огромна част от тях станаха непривлекателни за мъжкия пол. Така че, за да прави секс жената, първо мъжът трябва да я хареса, за да я иска, защото ако не я иска, жената ще си остане само с мечтите. И, не мъжете клеймосват жените, а обществото има такова отношение към тях. Мъжете няма защо да ги е яд на жените, те просто се наслаждават на женското безсилие и се забавляват с женската наивност, за огромна "женска стойност", само защото можели да раждат! Аз не приемам разширените анализи за спам по темата, защото дават отговори на въпроса!!! Защо мъжът милвал и гушкал цяла вечер жената, без да иска да я оноди! Момчето може и да е влюбено в нея, но се въздържа от секс, защото предполага какво ще му се случи след това, при днешните узаконени репресии на феминистките срещу мъжете, виждайки във всеки мъжки поглед към жената изнасилване! Авторката само загатва за жената, Иван и прочее, което не значи че тази жена е самата авторка. За това няма как да знаем дали това се е случило лично на нея. Можем само да гадаем по подразбиране от коментарите на авторката, но това не гарантира истината, а може историята да е плод на творческа фантазия!
    Човек, разглеждаш някакви социални явления на макро ниво и ги приписваш на индивида, а нещата са много по-естествени. Биологията е по-силна, нагона е над логиката, било тя феминистка или каквато ще. Понякога чувствата са още по-силни и спират нагона, както с това момче, но това пак е физиология, а не съобразяване със социални течения.

    Скоро минах през една фирма да фиксна нещо по служебния комп, познавам собствениците, момичето което работи за тях си ползва фейсбука от служебния лаптоп. Тя е на 20 и нещо, не знам колко кила е но сигурно над 100. Докато разцъквах лаптопа пред мен някакъв случаен и писа "много си сладка искам те" или нещо много подобно беше. Тя не си преправя снимките, не се крие, снимките са публични. После се заговорихме за този, разбрах че не е прецедент, горе долу често получава такива спонтанни признания. Можеш да си представиш ако е някоя по засукана как се умножават нещата. Ами значи какъв феминизъм, ако мислиш че жените се правят на златни, много важни, не е от феминизъм, просто си знаят цената. Под това имам предвид само едно - никога преди жените не са били толкова открито желани, защото никога преди не сме били толкова разкрепостени. Разни строеве са потискали всичко естествено у човека. Сега като са желани, като ги свалят ежедневно и отвсякъде, те са наясно с това и могат да имат претенции. Когато си желан от много хора можеш да подбираш, да си капризен. Нормално е, не е конспирация. Мъжете са ловци, мъжете търсят нова бройка, сега имат средствата (фейси мейси) и свободата (относително, ако сме абсолютно морално свободни ще се праскаме по спирките, аз като вляза в метрото много трудно виждам жена, която да не бих оправил ако имаше как...ма може и аз да съм с универсален вкус знам ли). Ами женската придирчивост е следствие от това, придирчивост има там където има изобилие. В случая изобилие от мъже за секс. Гарантирам ти, че в рамките на един ден ще се отзоват много и не, няма да се върнат като я видят, която и да е тя. Нагона е много по-силен от естетиката. Сега за сериозна връзка вече става друго, там и на тях (женките) им е трудно, но секс да искаш и жена да си еххх.......

    А с това, че пича се въздържа от секс, щото предполага че след това ще му лепнат изнасилване ме разсмя. Наистина си падаш по конспиративните теории. Те понеже хората не се познават и не могат да се преценят един друг. И възбудата и у двамата не си личи. По скоро е бил шпионин, протегнал е ръка пред нея да включи сересето да каже в Русия съм, а тя си е въобразила, че я прегръща.

    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    ТУ нас жените са с близо 400 000 повече от мъжете!
    Тва вече си е безобразно несправедливо. Трябваше къде повече да са.

  16. #91
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И кво твърдите, че мъжа решавал дали да има секс пък жената можела и да не си намери?
    Ми то ако беше тъй щеше да има в пъти повече търсене на жиголота, а не на проститутки?

  17. #92
    Прочетох само първата страница, авторке какви са тези к*рвенски номера, ходиш с един, а се буташ в леглото на друг и се чудиш даже защо не те е уважил?
    Въобще не разбирам как не ти е гнусно да лежиш до някакъв и да си мечтаеш да те награби докато приятелят ти си седи у тях и нищо не подозира. Като нямаш чувства към него вече го остави и ходи да гониш другия.
    А тия приказки как не ти, ами една приятелка, тука не мисля че някой все още се връзва на тях
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #93
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Прочетох само първата страница, авторке какви са тези к*рвенски номера, ходиш с един, а се буташ в леглото на друг и се чудиш даже защо не те е уважил?
    Въобще не разбирам как не ти е гнусно да лежиш до някакъв и да си мечтаеш да те награби докато приятелят ти си седи у тях и нищо не подозира. Като нямаш чувства към него вече го остави и ходи да гониш другия.
    А тия приказки как не ти, ами една приятелка, тука не мисля че някой все още се връзва на тях
    Holly, ти да не си била няколко седмици на експедиция в страна без покритие и сега да наваксваш? Гледам много теми от кошчето, които бях забравил, че сме дискотирали изваждаш снед

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Holly, ти да не си била няколко седмици на експедиция в страна без покритие и сега да наваксваш? Гледам много теми от кошчето, които бях забравил, че сме дискотирали изваждаш снед
    Последно Тук е писано преди 2 дни, не знаех че темите са с толкова кратък срок на годност
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #95
    Защото можеби иска нещо повече от секс, можеби иска да остарее с нея.

  21. #96
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Все още чакам да си подплатиш твърденията с цитати написани от мен. Къде описвам развитието на случилото се и кой къде е с днешна дата в къртинката. Очевадно е че не можеш да го направиш и въртиш и сучиш глупост след глупост.
    Аз не твърдя нищо тук без да е нещо, което съм го прочел от теб. И не съм единствения, който ти казва каква е истината за теб в очите ти. Просто не ти харесва прочетеното за себе си. Както виждаш, дори жените в темата забелязват същите неща, за които получи солидна доза критика от мен, така че хайде сега отивай да се джафкаш и с тях и да доказваш как не си сексуална палавница и как за една приятелка питаш и как не си спала с двама в рамките на едно и също денонощие:
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Прочетох само първата страница, авторке какви са тези к*рвенски номера, ходиш с един, а се буташ в леглото на друг и се чудиш даже защо не те е уважил?
    Въобще не разбирам как не ти е гнусно да лежиш до някакъв и да си мечтаеш да те награби докато приятелят ти си седи у тях и нищо не подозира. Като нямаш чувства към него вече го остави и ходи да гониш другия.
    А тия приказки как не ти, ами една приятелка, тука не мисля че някой все още се връзва на тях

  22. #97
    На въпроса отговора е: Пича те харесва! Ако беше само за кефа щеше да действа. Кво да го спре, щом той е искал да дойде. Жената е тази която прави избора с кой да е. Както доста от коментарите, в Тва отношение жените сте превилигировани. Като видим хубава мадама винаги я искаме, но тя дали ще ни даде? Колкото до Тея дето плюят по теб, хич не им обръщай внимание.
    Тая държава затова е на тоя, хал. Всеки гледа канчето на другия. Кофти народец, кофти хорица, дребни душички носят. Кой ги знае кви са мишки...
    Последно редактирано от Лошия : 01-29-2019 на 09:40

  23. #98
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аз не твърдя нищо тук без да е нещо, което съм го прочел от теб. И не съм единствения, който ти казва каква е истината за теб в очите ти. Просто не ти харесва прочетеното за себе си. Както виждаш, дори жените в темата забелязват същите неща, за които получи солидна доза критика от мен, така че хайде сега отивай да се джафкаш и с тях и да доказваш как не си сексуална палавница и как за една приятелка питаш и как не си спала с двама в рамките на едно и също денонощие:
    Всъщност, не! Пишеш й го във форум. Ако искаш да й го кажеш в очите, докажи че имаш топки, разбери се с мадамата къде да се видите и й го кажи в лицето. Ама не ти стиска, защото така ще те види каква си мижитурка.

    И друго се сетих. Ти с твоите разбирания съм 100% сигурен, че ще си хванеш жена, която ще се счупи да ти хойка. Тогава как ще го преживееш ми е много интересно. Мацката ти го каза: "Голям залък лапни голяма дума не казвай"! То на такива като теб се падат курвите, за да може да страдате после по тях, сеш' се?

    Аз съм спал с 3 различни жени за едно денонощие. Тогава аз какъв трябва да съм според твоите критерии?

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аз не твърдя нищо тук без да е нещо, което съм го прочел от теб. И не съм единствения, който ти казва каква е истината за теб в очите ти. Просто не ти харесва прочетеното за себе си. Както виждаш, дори жените в темата забелязват същите неща, за които получи солидна доза критика от мен, така че хайде сега отивай да се джафкаш и с тях и да доказваш как не си сексуална палавница и как за една приятелка питаш и как не си спала с двама в рамките на едно и също денонощие:
    Каза Бойчо, човекът на чийто морални устои се крепи тинейджърския форум. Само дето почти е сигурно, че Бойко този стожер на справедливостта не е тинейджър а чичко със скучен животец. Чудя се кога ще кажеш на жена ти че животът ви е скучен и през деня на работа се подвизаваш в пубертетски форум, защото само така се чувстваш пълноценен човек. И понеже в къщи никой не те слуша, а тук можеш да бъдеш всеки, си се взел много на сериозни, че всъщност ни просветляваш с умопомрачителните си брътвежи. Какво имам предвид ли? Всичките ти постове са между 9:00-17:49 в делнични дни, никога събота и неделя. Дни в които вероятно си на работа в скучната ти службица, където имаш постоянен достъп до PC-то, защото отговаряш по всяко време на деня! До тук познах 100%!!!След работа се прибираш и кротуваш, правейки се на щастлив съпруг в семейството за пример. Сигурна съм, че у вас ти миеш чуниите, може би и простираш. В събота и неделя си кротък и смирен. Друго ме озадачава обаче! Почти всеки вече има модерен телефон, с 3 или 4G и фул достъп до социалните мрежи. Което пък ме накара да се замисля. Как Бойко ще изпусне два дни, защото за два дена толкова грешници ще трябва да спаси тука? Защо Бойко не влиза изобщо тук в събота и неделя? И най-глупавият би се досетил, че Бойко всъщност е татко!!! И времето след 18:00 през седмицата, както и събота и неделя Бойко всъщност се прави на щастлив семеен човек. Но идва понеделник и той пак е във вихара си. Ок, но защо му е на Бойко да си губи времето в пуберски форум. Ами много просто! На Бойко живота му е скучен, монотонен и той се дразни. Дразни се и идва тук, за да си доставя удоволствие като дразни другите. Ама типична българска черта даже мухабет са измислили хорицата : „НЕ Е ВАЖНО НА МЕН ДА МИ Е ДОБРЕ, А НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ”. Тея слова са мотото на Бойко в живота, изпълват го със смисъл и облекчават битието му. Та стига толкоз от мен.
    Прозрачен си чичко.
    Виждам те, и отвътре и от вън...!

    П.п. Колкото до госпожата която чела, пък недочела и от една страница всичко е разбрала, силно се надявам да не е учителка по литература, защото ако само от първата страница можеш да прецени какъв е края на книгата, всичките и ученици ще са прости.
    Ай, хой да спиш...
    I will be always watching you!!!

  25. #100
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Каза Бойчо, човекът на чийто морални устои се крепи тинейджърския форум. Само дето почти е сигурно, че Бойко този стожер на справедливостта не е тинейджър а чичко със скучен животец. Чудя се кога ще кажеш на жена ти че животът ви е скучен и през деня на работа се подвизаваш в пубертетски форум, защото само така се чувстваш пълноценен човек. И понеже в къщи никой не те слуша, а тук можеш да бъдеш всеки, си се взел много на сериозни, че всъщност ни просветляваш с умопомрачителните си брътвежи. Какво имам предвид ли? Всичките ти постове са между 9:00-17:49 в делнични дни, никога събота и неделя. Дни в които вероятно си на работа в скучната ти службица, където имаш постоянен достъп до PC-то, защото отговаряш по всяко време на деня! До тук познах 100%!!!След работа се прибираш и кротуваш, правейки се на щастлив съпруг в семейството за пример. Сигурна съм, че у вас ти миеш чуниите, може би и простираш. В събота и неделя си кротък и смирен. Друго ме озадачава обаче! Почти всеки вече има модерен телефон, с 3 или 4G и фул достъп до социалните мрежи. Което пък ме накара да се замисля. Как Бойко ще изпусне два дни, защото за два дена толкова грешници ще трябва да спаси тука? Защо Бойко не влиза изобщо тук в събота и неделя? И най-глупавият би се досетил, че Бойко всъщност е татко!!! И времето след 18:00 през седмицата, както и събота и неделя Бойко всъщност се прави на щастлив семеен човек. Но идва понеделник и той пак е във вихара си. Ок, но защо му е на Бойко да си губи времето в пуберски форум. Ами много просто! На Бойко живота му е скучен, монотонен и той се дразни. Дразни се и идва тук, за да си доставя удоволствие като дразни другите. Ама типична българска черта даже мухабет са измислили хорицата : „НЕ Е ВАЖНО НА МЕН ДА МИ Е ДОБРЕ, А НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ”. Тея слова са мотото на Бойко в живота, изпълват го със смисъл и облекчават битието му. Та стига толкоз от мен.
    Прозрачен си чичко.
    Виждам те, и отвътре и от вън...!

    П.п. Колкото до госпожата която чела, пък недочела и от една страница всичко е разбрала, силно се надявам да не е учителка по литература, защото ако само от първата страница можеш да прецени какъв е края на книгата, всичките и ученици ще са прости.
    Ай, хой да спиш...
    По-полека, че ще се пръснеш от злоба заради някакъв форум. Казаха ти го и други хора освен мен каква си, така смятам, че може вече да си вземеш бележка и да изчезнеш в небитието. А колкото до твоят малоумен анализ, в опитите си да сглобиш някаква история за мен фантазията ти е дала смехотворен резултат далеч от истината. Разказ, от който само прозират мащабите на простотията и злобата, които са обладали цялата ти личност. За какво точно се бориш в тази тема? Истината за себе си няма вече как да я скриеш нападайки другите. Стават жалка. Смешно е желанието ти да се караш с другите винаги, когато ти кажат, че не си права. Колко пъти още ти трябва да ти го кажат. А ти продължаваш да скачат на всички участници тук все едно не си ти самата тази, която участва като главен герой в собствената си история. Е, питам аз, не е ли време да се извиниш и да подвиеш опашка? Какво лошо ти казваме толкова с това, че меко казано поведението ти не е красиво и е хубаво поне, ако ще си толкова гадно човешко същество, да не го афишираш по форумите. Току виж и "Иван" прочете и ти види сеира...
    пп. Имаш правопис като на хваната от малцинствата.
    пп2. Уикендите си имам много по-добри и вълнуващи занимания от това да спя на клавиатурата като теб, чакайки да се появи някого, с когото да се заяждам.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-29-2019 на 14:17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си