.
Затворена тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 110 от общо 110
  1. #101
    И като прочетох темата докрая, какво стана, освен че се оказах права и поведението ти си остава…лековато, да не използвам по-груби думи.
    Ти продължавай да се пениш и да се чудиш защо докато Иван играе Xbox Петър не иска да те награби, то това е много по-важно от пълната ти липса на морал и себеуважение.


    П.С оправи си грешката в подписа
    Последно редактирано от HollyGolightly : 01-29-2019 на 17:39
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По-полека, че ще се пръснеш от злоба заради някакъв форум. Казаха ти го и други хора освен мен каква си, така смятам, че може вече да си вземеш бележка и да изчезнеш в небитието. А колкото до твоят малоумен анализ, в опитите си да сглобиш някаква история за мен фантазията ти е дала смехотворен резултат далеч от истината. Разказ, от който само прозират мащабите на простотията и злобата, които са обладали цялата ти личност. За какво точно се бориш в тази тема? Истината за себе си няма вече как да я скриеш нападайки другите. Стават жалка. Смешно е желанието ти да се караш с другите винаги, когато ти кажат, че не си права. Колко пъти още ти трябва да ти го кажат. А ти продължаваш да скачат на всички участници тук все едно не си ти самата тази, която участва като главен герой в собствената си история. Е, питам аз, не е ли време да се извиниш и да подвиеш опашка? Какво лошо ти казваме толкова с това, че меко казано поведението ти не е красиво и е хубаво поне, ако ще си толкова гадно човешко същество, да не го афишираш по форумите. Току виж и "Иван" прочете и ти види сеира...
    пп. Имаш правопис като на хваната от малцинствата.
    пп2. Уикендите си имам много по-добри и вълнуващи занимания от това да спя на клавиатурата като теб, чакайки да се появи някого, с когото да се заяждам.
    Пич, прочети си поста, май ти си по-неграмотен. Пишеш неграмотно, а правиш забележки!!! Баси Къв смях.
    Последно редактирано от Лошия : 01-29-2019 на 20:21

  3. #103
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Лошия Виж мнението
    Пич, прочети си поста, май ти си по-неграмотен. Пишеш неграмотно, а правиш забележки!!! Баси Къв смях.
    Грешките ми са печатни (т.е. от бързане), а не правописни.

    Иначе с авторката свързахте ли се? Ще й бъдеш ли третия любовник тази седмица?

  4. #104
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Грешките ми са печатни (т.е. от бързане), а не правописни.

    Иначе с авторката свързахте ли се? Ще й бъдеш ли третия любовник тази седмица?
    Т.е. Пишеш като пещерен човек! Бати майтапа си ти. Кво ми се обясняваш не съм те питал, а и имаш повече грешки от дете в трети клас. И не само правописни ами и пунктуационни... Тръгнал на другите да прави забележки...

  5. #105
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Лошия Виж мнението
    Т.е. Пишеш като пещерен човек! Бати майтапа си ти. Кво ми се обясняваш не съм те питал, а и имаш повече грешки от дете в трети клас. И не само правописни ами и пунктуационни... Тръгнал на другите да прави забележки...
    Не се обяснявам на теб, а на другите, които евентуално, ако прочетат поста ти биха могли да бъдат въведени в заблуждение, че погрешните представи, които втълпяваш за мен са в действителност така. А те не са. Освен това: неграмотен си ти! Сигурно си и от село и кенефът ти е на двора.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-30-2019 на 08:06

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не се обяснявам на теб, а на другите, които евентуално, ако прочетат поста ти биха могли да бъдат въведени в заблуждение, че погрешните представи, които втълпяваш за мен са в действителност така. А те не са. Освен това: неграмотен си ти! Сигурно си и от село и кенефът ти е на двора.
    Те другите да не са прости и да не могат да четат? Като някоя кифла седнал да се обяснява! Мъж ли си, кво си? Смешен си!

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Грешките ми са печатни (т.е. от бързане), а не правописни.

    Иначе с авторката свързахте ли се? Ще й бъдеш ли третия любовник тази седмица?
    Какви са, ако не правописне бе, паляк? Ти изобщо знаеш ли значението на думите? Думата "правопис", имаш ли идея какво означава? Били печатни Пича е много прав - "Бати майтапа си ти". Да не говорим, че имаш и смислови грешки. Това означава, че тотално си зле с българската граматика - морфология и ала-бала. Не мога да разбера, как един ученик като теб може да е толкова неграмотен.

    И не на последно място:
    Не бях ли аз третият на Елиа за тази седмица? Май и по математика не си много добре.

  8. #108
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По-полека, че ще се пръснеш от злоба заради някакъв форум. Казаха ти го и други хора освен мен каква си, така смятам, че може вече да си вземеш бележка и да изчезнеш в небитието. А колкото до твоят малоумен анализ, в опитите си да сглобиш някаква история за мен фантазията ти е дала смехотворен резултат далеч от истината. Разказ, от който само прозират мащабите на простотията и злобата, които са обладали цялата ти личност. За какво точно се бориш в тази тема? Истината за себе си няма вече как да я скриеш нападайки другите. Стават жалка. Смешно е желанието ти да се караш с другите винаги, когато ти кажат, че не си права. Колко пъти още ти трябва да ти го кажат. А ти продължаваш да скачат на всички участници тук все едно не си ти самата тази, която участва като главен герой в собствената си история. Е, питам аз, не е ли време да се извиниш и да подвиеш опашка? Какво лошо ти казваме толкова с това, че меко казано поведението ти не е красиво и е хубаво поне, ако ще си толкова гадно човешко същество, да не го афишираш по форумите. Току виж и "Иван" прочете и ти види сеира...
    пп. Имаш правопис като на хваната от малцинствата.
    пп2. Уикендите си имам много по-добри и вълнуващи занимания от това да спя на клавиатурата като теб, чакайки да се появи някого, с когото да се заяждам.
    1. След като ти си позволяваш, да анализираш хората и да ги критикуваш, значи могат и те да анализират теб!
    2. Когато правиш забележка на някого за нещо, първо погледни себе се. Особено щом ти си пет пъти по- неграмотен и не знаеш родния си език.
    3. Ако животът ти беше чак толкова вълнуваш, едва ли щеше точно на мен да ми обясняваш!
    4. Истината е че си жалък и всеки може да го разбере стига да прочете как и какво пише!
    5. Време ти е да се спреш, защото само се излагаш! Неграмотник!
    I will be always watching you!!!

  9. #109
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    1. След като ти си позволяваш, да анализираш хората и да ги критикуваш, значи могат и те да анализират теб!
    Не съм казал никъде, че не обичам да ме анализират, а просто че темата си е твоя и е проява на лош вкус да анализираш другите. Ако аз бях наред да бъда анализиран, щяхме да сме в друга тема и раздел. Но сега ти си пуснала темата и хем с това даваш съгласието си, че ще получиш мнения от непознати, хем после се ядосваш какво им е мнението и ги нападаш, въпреки че най-непристойното поведение демонстраш ти. Най-малкото, с цялото си поведение в темата показваш колко много се гордееш от постъпките си, които не само аз, а и други вече разкритикуваха като леко поведение. Какво повече искаш?


    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    2. Когато правиш забележка на някого за нещо, първо погледни себе се. Особено щом ти си пет пъти по- неграмотен и не знаеш родния си език.
    Направил съм съвсем човечно забележките си. Не виждам защо ми се нахвърляш. Това твоето грачене си е просто излишна простотия и както вече казах, също така и проява на лош вкус. Държиш се като селска доячка, а не като дама за каквато уж имаш претенции, че си надигайки такъв голям вой в случай, че някой тук те засегне по темата за това колко тежиш.

    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    3. Ако животът ти беше чак толкова вълнуваш, едва ли щеше точно на мен да ми обясняваш!
    Ти за моя живот не се безпокой. Достатъчно вълнуващ е независимо какво си мислиш за мен.

    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    4. Истината е че си жалък и всеки може да го разбере стига да прочете как и какво пише!
    Не драга, друга е истината! А тя е, че си много лека и вече ти го казаха куп хора в тази тема. Какво повече искаш?
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    5. Време ти е да се спреш, защото само се излагаш! Неграмотник!
    Хахахаха! А ти не се ли излагаш с това, че не намираш лекото си поведение за срамно? Какво биха казали родителите ти, ако питаш тях за това дали добре си постъпила с любовниците си?

    Цитирай Първоначално написано от Лошия Виж мнението
    Ти нападаш, после Що ме нападате.Словореда ти е брутално тъп, а в комбинация с правописа удари дъното пич! Хой да учиш БЪЛГАРСКИ!
    По неграмотен човек от теб няма! Най-скофти е, че не чаткаш колко си зле!!!!!!

    Първо, дума "Хой" също няма в българския език!
    Второ, дума "скофти" също няма в българския език! Провери сам своя речник преди да критикуваш този на другите! Глупак!

  10. #110
    Темата се заключва поради постоянни обиди и заяждания.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си