.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 110
  1. #1

    Въпрос за мъже

    Здравейте,
    Имам питане на който мисля, че мъжката аудитория ще отговори по адекватно.
    Защо един мъж би спал цяла вечер до една жена, би я целувал по челото, би я гушкаш нежно цяла вечер без да я пуска, без да се пробва да получи нещо повече?. Въпросните двама не са гаджета и нямат връзка.

    Благодаря предварително!
    Последно редактирано от elia_666 : 01-17-2019 на 17:03
    I will be always watching you!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    има всякакви варианти
    - не му стиска
    - не е в състояние да направи каквото и да е (пиян/болен/с дисфункция)
    - има някаква венерическа болест и не иска да я предаде
    - изпитва платонична любов към жената
    - не обича секса
    - съвестта му пречи (примерно, ако момичето е малко според представите му, или познава приятеля ѝ, или не иска да я ползва само за секс и т.н.)
    - спи му се на човека/мързи го
    - има някакви фетиши към целуването на чела и въздържанието
    - също може да не иска да бърза

    толкова засега
    Последно редактирано от nqmamNervi : 01-17-2019 на 17:17

  3. #3
    А бихте ли гушкали така, жена към която нямате чувства?
    I will be always watching you!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    А бихте ли гушкали така, жена към която нямате чувства?
    не, освен ако не е някакъв невероятен студ и да трябва да се топлим по този начин

  5. #5
    Много благодаря за отговорите.
    I will be always watching you!!!

  6. #6
    Дай повече инфо и за двамата: имат ли гаджета, откога се познават, как са се озовали в леглото и т.н.

  7. #7
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ако изрично ти е подчертано да НЕ се надяваш - НЕ се надявай! Ако все пак си набиеш филмите - ти ще си си виновна.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Това е интересна ситуация, но е добре да има повече информация
    И само двамата ли бяхте в стаята или?

  9. #9
    Thank you for such a sweet tutorial - all this time later, I've found it and love the end result. I appreciate the time you spent sharing your skills.

    http://fireboyandwatergirl.online/fi...nd-watergirl-2

  10. #10
    Той няма гадже, тя да! Познават се от няколко години. Той я кани в стаята. Винаги е мил с нея. Разсмива я когато е ядосана или тъжна. Прави и комплименти.
    Последно редактирано от elia_666 : 01-18-2019 на 20:00
    I will be always watching you!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    А тя защо приема, след като си има приятел?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  12. #12
    Защото има чувства към него.
    I will be always watching you!!!

  13. #13
    Значи и той има чувства към нея. Отговаря ли на въпроса, защо без да правят друго, е окей с гушкането и целуването. За нещо повече от това, факта, за гаджето, може би, го възпира.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 01-18-2019 на 07:54

  14. #14
    Определено отговаря на въпроса. Много благодаря!
    I will be always watching you!!!

  15. #15
    Бедните душички... то е ясно, че и двамата изпитват някакви "странни" чувства, щом са се озовали в едно легло. От инфото до момента разбирам, че и тя не държи много на гаджето си. Ако разбере момчето, как ли ще почувства? Ходи обяснявай, че "само сте се гушкали". Няма такова нещо, като да "гушкаш" някой от противоположния пол и да го целуваш по челото, без да имаш помисли (овен, ако единия не е гей?). Това със съвсем чисти чувства е възможно да го направи само и единствено баща ти! Какво го е възспряло от това да направи нещо - страх. Страхът от неизсвестното - ако направя това, тя какво ли ще си помисли? ами ако го разбере погрешно? аз много я харесвам, ама после как ще гледам "Иван" (гаджето й) в очите? дали и тя ме харесва така, както и аз? ами ако след това си развалим отношенията? не, не.. по-добре да играя на сигурно и да знам, че ще е до мен достатъчно дълго време. Такъв тип мъж не е стабилна основа. Не може да се реши да сграбчи това, което иска. Ако търсиш мъж като стабилна основа - не е за теб. Срежи го да си останете приятели И НЕ СИ ЛЯГАЙ ПОВЕЧЕ С НЕГО! Ако търиш мъж, който да ти слугува - купувай!!! Ще ти е верен като кученце! (мнението ми е субективно въз основа на написаната информация)

  16. #16
    На въпросния ‘’Иван” едва ли ще му стане хубаво! Колкото до другия и странната ситуация в леглото, истината е че никой не е имал план или намерение да изпитва чувства към някого. Визирам само себе си в случая! За това какво точно изпитва той мога само да гадая. Затова и питам за мнението на мъжете, какво би ви възпряло! И дали бихте гушкали така жена към която нямате чувства.Според мен е странно да искаш просто да гушкаш една жена без да се опиташ да я имаш. Чуствата са сложно нещо и не знам някой умишлено да предизвиква себе си да се влюби!
    Последно редактирано от elia_666 : 01-18-2019 на 08:41
    I will be always watching you!!!

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Щом те е гушкал, натискал и целувал, значи е искал и да те чука и е щял да го направи със сигурност, но вероятно е възникнал някакъв деликатен проблем като това например да си е оцапал гащите от превъзбуда и да не е искал да разваля момента като си ги свали, а ти да се погнусиш, че ти го подава след като е свършил, а пък обстоятелствата (като например това, че е на чуждо място или пък е имало и други хора) не са му позволявали да се измие, за да те оправи... А ако си обвързана и си се въргаляла с някой друг в чаршафите, значи си долна курва. И не се извинявам за това, което ти казвам. Ама че гнусна история! Трябва да те е срам от себе си! Това не са чувства, това е нагон!
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-18-2019 на 09:07

  18. #18
    Ех благодаря ти!
    I will be always watching you!!!

  19. #19
    elia_666, ти за един приятел питаш, нали?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    elia_666, ти за един приятел питаш, нали?

    Важно ли в за кого питам? Важното е че тя е била до него. Курва или не, знаела е какво може да се случи, но това не я спряло! Тук въпроса е какво е спряло него? Колкото до “Иван” : не живеят заедно, не са женени, нямат деца, не са си обещавали нищо от това. Да лошо и подло е, но в живота има и такива неща. Случват се.
    Последно редактирано от elia_666 : 01-18-2019 на 20:01
    I will be always watching you!!!

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Тя защо нищо не е направила по въпроса след като явно е искала да се случи нещо повече?

  22. #22
    Човека има чувства към момичето. Това също показва изключителен самоконтрол и уважение към нея. Аз съм го правил веднъж и следващата нощ като бяхме заедно заряда беше още по-голям и беше супер яко. 100% има чувства към нея и то много силни.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Аз съм правил нещо подобно, но само защото в стаята имаше още 3ма души Обаче чувства по-различни от сексуални към момичето не съм имал.

  24. #24
    Защо тя не е направила нещо ли? От страх! Решила е че му показва достатъчно ясно, че иска да е с него след като се съгласява да я гушка. До колкото познава мъжката природа е очаквала той да предприеме нещо повече от гушкането. Да и пусне ръка или знам ли! Но човека си я гушкал нежно цяла вечер без да я пуска. За страната ситуация въпросните двама не са обелили и дума. Сякаш нищо не е станало.
    Последно редактирано от elia_666 : 01-19-2019 на 06:13
    I will be always watching you!!!

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Много излишни страхове са ви набити в главите за "мъжката природа" в тази насока повярвай ми.
    Представи си, че и той го е било страх да направи нещо повече понеже нали познавайки "женската природа" според "своите разбирания" се страхува да не премине границата и да не се развалят нещата. Особено знаейки и факта, че тя си има гадже. Имало е как момичето да даде по-ясен знак какво иска и да побутне нещата.
    Ти сега можеше да кажеш и че е напълно достатъчно, че са били в 1 легло, дори да го нямаше гушкането... Но знаеш, че нещата не са се получили и това е щото никой от двамата не е заявил достатъчно ясно какво иска (от страх) , дори и двамата да са го искали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си