.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Unhappy Още харесвам бившата ми приятелка

    Здравейте, да се представя първо аз съм момче на 15 години от Пловдив. Проблема ми е че още мисля за бившата си след като са минали цели 4 месеца, опитвам се да не мисля за нея но все се получава така че дори да се връщам в чата и да стоя с часове. Досега сме късали и сме тръгвали цели 5 пъти защото тя мн държеше на мен и след всеки път когато късахме поради моя вина винаги ми прощаваше и се събирахме, но не и този път и чак сега оценям всичко това, много приятели ми казват да и пиша и да и кажа всичко което чувствам но аз се боя защото сега се "водим" приятели, казвам водим, защото не си пишем не поддържаме контакт както преди и като цяло се развали цялото ни приятелство на ако и кажа и тя ми каже че всичко е свърщило ще потъна целия и не знам как бих могъл дори и здравей да и кажа.
    Извинявам се за грешките, предполагам има такива, не ми казвайте от рода малък си не се филмирай или такива търся разумно мнение за тжва какво да правя повторям минаха 4 месеца а аз и ден не спирам да мисля за нея....

  2. #2
    Без значение на колко си, винаги най-страшното е очакването. Очакването от това какво ще се случи.. от неизвестното... Моя съвет е да бъдеш прям - пиши й как се чувстваш и се съобрази с мнението й. Ако ти каже не - не... ако ти каже да - да... Отказите са част от живота и не трябва да те плашат. Когато се научиш да ги приемаш, нещата се случват много по-лесно. Няма от какво да се страхуваш. Да, ще е кофти да те отреже, но ще го преживееш. Няма смисъл да се страхуваш. Действай!

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Малоумна фейк тема. Ако не е, ти идиот ли си, че никнеймът ти да е твоето име и да посочваш от кой град си, което няма никакво отношение към казуса тук? А защо не си напишеш освен това и точния адрес на местоживеене (квартал, улица, вход, етаж, номер на апартамент и егн)?
    И да, малък си, не се филмирай. Ако не си и темата е фейк, застреляй се! Сайтът няма да стане по-посещаван с тези малоумни фейк теми!

  4. #4
    Спокойно профила го направих днес с фалшиво име а иначе темата е реална оточних годините да не си мисли някой че става дума за човек който е на 50.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Georgi Bakalov Виж мнението
    Спокойно профила го направих днес с фалшиво име а иначе темата е реална оточних годините да не си мисли някой че става дума за човек който е на 50.
    гениално, щото аз точно това си помислих докато четох темата, че става дума за човек който е на 50 години

  6. #6
    Щом сте скъсали няма за какво всичко да почва на ново. Краят си е край. Пробва ли да я забравиш чрез намиране на ново момиче или временни свалки ? Ако не си, направи го! В повечето случаи помага при вас момчетата..

  7. #7

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Имам чувство, че това го е писала жена под прикритие, или темата е измислена, за да се почувстват жените по-стойностни, понеже са фрустрирани от модерния 21 век. Ако наистина си момче, тогава зарежи момичето. Момиче, което не се съобразява с момчето и не го следва във всичко, не заслужава момчешко внимание. Ще си намериш друга. Да се родиш мъж означава власт, сила и независимост. Да се родиш жена е точно обратното. Сам прецени дали си струва да си с момиче, което не те заслужава!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Имам чувство, че това го е писала жена под прикритие, или темата е измислена, за да се почувстват жените по-стойностни, понеже са фрустрирани от модерния 21 век. Ако наистина си момче, тогава зарежи момичето. Момиче, което не се съобразява с момчето и не го следва във всичко, не заслужава момчешко внимание. Ще си намериш друга. Да се родиш мъж означава власт, сила и независимост. Да се родиш жена е точно обратното. Сам прецени дали си струва да си с момиче, което не те заслужава!
    Ахаххаха, развесели ме. Или си яко заядливо човече, на което му е скучно и иска да се позаяжда с първия, който му се върже, или никога през живота си не си бил с момиче

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ахаххаха, развесели ме. Или си яко заядливо човече, на което му е скучно и иска да се позаяжда с първия, който му се върже, или никога през живота си не си бил с момиче
    Страда от остра форма на сексизъм!
    I will be always watching you!!!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Georgi Bakalov Виж мнението
    Здравейте, да се представя първо аз съм момче на 15 години от Пловдив. Проблема ми е че още мисля за бившата си след като са минали цели 4 месеца, опитвам се да не мисля за нея но все се получава така че дори да се връщам в чата и да стоя с часове. Досега сме късали и сме тръгвали цели 5 пъти защото тя мн държеше на мен и след всеки път когато късахме поради моя вина винаги ми прощаваше и се събирахме, но не и този път и чак сега оценям всичко това, много приятели ми казват да и пиша и да и кажа всичко което чувствам но аз се боя защото сега се "водим" приятели, казвам водим, защото не си пишем не поддържаме контакт както преди и като цяло се развали цялото ни приятелство на ако и кажа и тя ми каже че всичко е свърщило ще потъна целия и не знам как бих могъл дори и здравей да и кажа.
    Извинявам се за грешките, предполагам има такива, не ми казвайте от рода малък си не се филмирай или такива търся разумно мнение за тжва какво да правя повторям минаха 4 месеца а аз и ден не спирам да мисля за нея....
    Тя 100% прави секс с мъже. Представи си как го прави с други. Дори сигурно в момента е по гръб, гола. На нея не й липсваш, колкото и гадно да звучи. Обикновено жените имат много по-голям избор, освен ако не си заможен.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    100%, тя е жена на 15 години и има голям избор, от мъже, абе от всичко! Просто тази планета, този свят, вече е женски... Нищо, че ако баща й разбере че в момента е по гръб, гола, някъде... може и да й обели гъза от бой...

  13. #13
    A вие готов ли сте за сериозна връзка ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си