.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Не знам какво да правя

    Значи тази година се преместих в ново училище (няма да казвам причини защото не са нужни). Бях там за един месец, запознах се с почти всички практически и сигурно средата на октомври? едно момче много, ама наистина много ми хареса.Понеже седя зад него виждам всички неща които прави на телефона си (естествено не му гледам личните работи, не съм такава пача) и предполагам съм видяла, че той харесва всички неща които аз харесвам. Естествено това не е единствената причина поради която го харесвам ма все едно. И общо взето, не знам какво да правя?Говоря си с напрактика целия клас, дори с учителката ни сме добри приятелки вече. Нямам проблем с това хора да ми говорят, да ме молят за нещо и подобни неща. Хич. Но с него изобщо не си говорим. Най-далече сме стигали да ме пита от кое училище съм дошла и до там. Всичко останало е само от време на време да се обърне да пита на коя страница сме и дори това е рядко. Упитвала съм се какво ли не да му привлека вниманието, да гледам същите ютюбъри когато той е наоколо надявайки се да забележи и да ме пита нещо, да говоря за неща които харесва с приятелите ми когато е наблизо пак по същата причина и дриги глупости. И не смея да ида да говоря с него защото всичките (два) пъти в които съм го правила, той ми е давал една дума за отговор като "окей" или нещо такова. Сигурна съм, че не е защото ми се дразни, а по скоро защото постоянно е изморен.Преди го е споменавал и дори веднъж закъсня с един час защото се успал. Но все пак може и да е моя вината, но не мисля, че имам право да казвам такива неща защото страдам от много тежък случай на синдром на социална ревожност и си мисля, че всички ме мразят.Което си е и основната причина да не мога "просто да ида да говоря с него". Не мога. И в случей, че не знаете какво е "синдром на социална тревожност" ето ви статия: https://www.puls.bg/zdrav-um-c-31/si...oistvo-n-19149

    Моля, ако някой има някакви идеи и може би дори страда от същото нешо като мен, да ми даде идея за това как са го преудоляли. Мерси много <3
    artist,polyglot, bulgarian trash(obviously)
    Twitter:@ZhykeZhyke
    Instagram:@ZhykeZhykee

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    мче какво да правиш
    По-принцип на една жена и е много по-лесно да има някой мъж отколкото обратното
    Шансовете са на твоя страна освен ако не е гей

  3. #3
    Постоянно чета в този форум, че на някого му е трудно да общува с други хора или с човек, когото харесва. На мен това ми е супер непознато и непонятно. Какво като си говориш с въпросния човек? Нужно ли е да се спичаш, сякаш от това ти зависи живота? Започваш да си говориш с него някакви общи работи, да го питаш някакви неща, които уж те интересуват. А и всъщност може да започнеш разговор именно за неща, които те интересуват. Така синхронизираш интересите ви. Нито го питаш "Пепо, искаш ли да ти направя една свирка?", нито го подканваш "Ваньо мили, мамин, сладък, искаш ли да ми го бутнеш между бузките?", че да се спичаш от отговора или реакцията му. По наше време сякаш не беше толкова сложно да общуваме помежду си. За разлика от днес беше по-трудно да си легнеш с някого. Сега не си си поискал, не си топнал чушката.

    Какво толкова, ако го заговориш булка? Няма да ти паднат циците. Затова давай.

  4. #4
    Спъни се уж неволно да ти паднат тетрадките . Ако си от по надарените момичета направи някакъв намек набутай си циците така без да искаш в него, накарай той да те желае. Ако имаш цици или яко дупе нема момче дет да ти откаже (аз така мисля) поне тея дет са 5-12 клас чикибойци .

  5. #5

  6. #6
    Слушай, не е толкова просто като "просто говори с него, нищо няма да ти стане" защото за мен хич не е така. Не го казвам по груб начин изобщо не искам да бъда груба по никакъв начин, но ние всички сме различни и ако на теб ти е лесно да говориш с хората тогава прекрасно!Не трябва да се мъчиш като мен и да търсиш помощ по онлайн форуми. Ще се опитам да обясня заболяването си отново, по малко по-прост начин. Общо взето, всеки рзговор с някой който не познам добре или изобщо е като да говоря пред 200 човека, защото ме е страх от тяхното мение по мен и нещата които мога да кажа. Заради неща които са ми се случили като съ била малка сега ме страх да говоря с нови хора, защото преди, всичко хора с които говорих ме мразеха и всичко което кажех. Надявам се това да го пояснява.
    artist,polyglot, bulgarian trash(obviously)
    Twitter:@ZhykeZhyke
    Instagram:@ZhykeZhykee

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Най-важното е да си хубава. Ако си, независимо колко тъпа си, акълът на разговарящия с теб, стига да е от противоположния пол, ще е някъде другаде.
    Ноо, с тия интереси: полиглотка, художничка и т.н. май си много умна, защото толкова разностранни интереси обикновено се развиват при индивид с неугледна външност, който е разбрал, че трябва да разчита на това да си развива личността пред това да разчита само на външния си вид. Още сте малки, така че едва ли съученикът ти ще е достатъчно узрял, за да приеме вътрешната ти красота. Най-малкото, в инстаграма ти няма твои снимки, следователно криеш своята външност, а по вътрешен свят си някакво емо горе долу съдейки по нещата, които рисуваш (иначе ми харесват). Твоят апогей ще настъпи, ако отслабнеш (в случай, че имаш проблеми с теглото), нямаш пъпки (махнеш ги с маски) или голям и крив нос (което е преодолимо с подходяща прическа). Аа и гледай да си гладко епилирана - в никакъв случай по лицето, ръцете, краката и други места не трябва да имаш косми! (Косми едно момиче може да си позволи да има само на главата за коса и около очите си за вежди и мигли!) После започни да бъдеш по-провокативна на външен вид, показвай малко цицки, дупе, бедра и т.н. и момчетата сами ще ти се лепят, включително и твоя възлюбен сега.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-23-2019 на 11:03

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MOmo(aZhykeZhyke)
    страдам от много тежък случай на синдром на социална ревожност
    По мое време на това му викахме "смотана," не знам какво ви става на днешните хлапета ама само се чудите какви диагнози да си сложите, все едно това ви вдига акциите. Напълни се със special snowflakes
    И не виждам какъв съвет може да ти се даде, стоиш точно зад него, ако изпитва какъвто и да било интерес от това да те опознае, щеше до сега сам да те е заговорил.


    БТВ Надничането в чужди телефони е грозно и невъзпитано, ако е забелязал че го правиш, нищо чудно че ти отговаря с по една дума
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Аз съм нова тъй искам и аз да публикувам тук но не знам как някой моля да ми помогне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си