.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Грим за училище

    Здравейте. Искам да Ви попитам за вашето мнение и моля без нападки. Момиче на 16 години съм, скоро правя 17. Много харесвам тъмно червени и тъмно лилави червила и искам да отида с такова на училище, но се притеснявам как биха реагирали учителите ми. Някои от тях са ме виждали с такова, защото ме имат във фейсбук, но на живо не са и може да реагират по друг начин като ме видят на живо, а тези, които въобще не са ме виждали с такова може да е по странно. Вие какво мислите? Бихте ли отишли с такова на училище? И какъв е проблема , ако се ходи с такива на училище? В класът ми момиче е идвало с тъмно червено червило, но тя е една от проблемните и учителите не се занимават с нея, докато аз съм от тези , които защитават учителите, уча и не създавам никакви проблеми и може на мен да ми направят изречение. Ще се радвам на мненията и съветите Ви. Съжалявам , ако темата не е за тук и благодаря предварително.

  2. #2
    Ами според мен точно понеже си от тези,които не създават проблеми няма да ти кажат нищо,защото те харесват така да се каже.Също не мисля,че едно малко по-тъмно червило е кой знае какъв проблем,все пак не си тръгнала с черни сенки,пиърсинг и татус на носа,че да го правят на проблем.

  3. #3
    Благодаря за мнението ти! Така е , да , рядко ползвам грим и то единствено спирала и очна линия , нищо друго.

  4. #4
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Ходи си, както искаш, стига да не прекрачваш границите на нормалното. Подкрепям горното мнение.

    Надявам се името на автора да не е провокация с темата ми.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ходи си, както искаш, стига да не прекрачваш границите на нормалното. Подкрепям горното мнение.

    Надявам се името на автора да не е провокация с темата ми.
    Благодаря за мнението. Името ми в профила е , защото съм фен на дуета и няма нищо общо с темата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си