.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Наистина ми трябва помощ, не знам какво да правя

    Здравейте, значи скоро ще стане 1 година от както си пиша с едно момиче. Реално не бях редовен защото тя имаше сериозна връзка и за мен беше напълно глупаво дасе опитвам. От време на време ѝ пишех и т.н. Ноември накрая тя ми каза, че нещата с него не се получават и вероятно скоро ще скъсат. Предполагам всички разбирате как ми светнаха очите, особено след като ѝ признах свойте чувства се оказа, че тя изпитва същото. Бях на 7-мото небе. С времето излизахме, но аз не бързах. Не исках все още да се целувам с нея и други неща.. Мисля, че тя един път се опита да ме целуне, но аз явно дори не съм разбрал (лмао) иии така. Запознах я с моята компания геймъри, много загоряли (знам, че съм тъп, моля не го обсъждайте) иии тя започна да излиза с нас. Един от тази компания също я харесваше. Тя ми говореше как ме обича лала, празни приказки. За жалост това се оказа, че е първата ми любов (карам 16 година) и започнах да приемам нещата сериозно. Имах доста големи планове но изведнъж всичко просто рухна. С това ммомче което я харесваше, се скарахме заради една игра. След което се опита напълно да ме изолира от всички. Един ден когато не можах да излезна с нея защото ми беше страшно зле, те компанията ми (3ма) отидоха у този приятел и гледаха някакъв филм. По времето на филма той е почнал да я притеснява и т.н. Прегърнали се там ала-бала глупости. Това ме събужда най-добрия ми приятел и ми го докладва. (Не бяхме гаджета с нея, да поясня, но попринцип трябваше да е моя нали там бяхме като такива). Тези 2ма приятели през цялото време се опитват да провалят лигавенето им. (Радвам се, че имам истински приятели) и става време да си тръгват. Чакам я да се прибере - нито вдига нито нищо. Викам си ся къде може да е и понеже съм скаран с този тип, накарах приятеля ми да му се обади го пита къде е с кой е кога ш идва да играем. Той още беше с нея 7 вечерта. И на мен разбира се ми минава най-лошото през ума. Обаждам и се, нали к'во стана побеснял съм. Казва, че всичко е наред аз вече съм готов да я зарежа (рева с глас в същото време.. След еди колко си време затваря и съм решил да я оставя, но съвестта ми както винаги ме прецака и на следващата нощ пак ѝ писах. Казах и че съм готов да забравя всичко и отново да продължим. Попитах я има ли още нещо което не ми е казала. И тогава я попитах "онази вечер не направи нещо което не трябва нали?" и тя просто млъкна. Беше като гръм от ясно небе. Избухнах в реване, блъсках, чупех, виках. И тя ми каза, че е било защото ми е била ядосана. Като са били насаме тя му е казала "наистина се надявах с Алекс нещата да се получат" и всеки знае как това продължава... Кажете ми какво да правя! Това чувство ме изяжда, но в същото време още я обичам. Които и да питам всички ми казват да я зарежа, защото не могат да се поставят на мое място. Повтарям, наистина я обичах/м... Да я зарежа ли, или да се опитам да се преборя с това. В случай, че искате някакви подробности питайте. Благодаря много! Приятна вечер!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Може ли пак, но по-кратко и ясно?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Добре, всичко вървеше окей, докато тя не остана сама с този тип и не се еба с него. След това каза, че всичко е било от бяс и че обича само мен. (Апфф)

  4. #4
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    След такова нещо не виждам как може да имате свясна връзка, която да се гради на доверие.. и т.н.
    Продължавай си живота и гледай да не се превърнеш в тези, които постоянно си мислят, че другите ги лъжат. Извадил си си поука поне кои са ти приятели и кои не.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #5
    И аз мисля така, но все още има част в мен която не иска да я зарязва ( ͡°_ʖ ͡°)

  6. #6
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Alexander Y Виж мнението
    И аз мисля така, но все още има част в мен която не иска да я зарязва ( ͡°_ʖ ͡°)
    Би ли искал да си с някого, който не те цени?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Alexander Y Виж мнението
    Добре, всичко вървеше окей, докато тя не остана сама с този тип и не се еба с него. След това каза, че всичко е било от бяс и че обича само мен. (Апфф)
    Нали знаеш, че няма бивши *** ?!
    Щом го е направила веднъж, ще го направи пак. Не си струва да поддържаш връзка с такива хора.
    Последно редактирано от Blubalu : 01-21-2019 на 07:30
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Порасни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Кажи и на тая да почива и и налазвай приятелките. Дръж се като мъж, какво се излагаш ?

  10. #10
    Помисли ако ти беше изчукал некоя друга къв скандал щеше да ти направи и щеше да те зареже . Според мен изчукай некоя нейна приятелка или си викни курва за отмъщение . После като се видите кажи и ,че имаш да и каваш нещо много важно и кажи ебах друга зарезвам те тва ше я разбие

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Сам си го реши. Толкова си мекушав че искаш някой друг да вземе решение вместо теб. Страхуваш се толкова много от неудобрението да другите! Да не би някой да те упрекне че ходиш с курва. Като че ли си нещо по-различно от 16 годишен сополанко. Не виждам кой знае каква драма да я въртиш и да си я чукаш без да ти пука кой знае колко за нея, не е като да не си го е заслужила.

  12. #12

  13. #13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си