.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Hybrid View

  1. #1
    "Голяма глупост си направил!"
    Това може и да е грешка, съгласен съм, но поне съм бил искрен и директен. Не обичам да шикалкавя и овъртам. Също нямам намерение да разкривам маса подробности. И кво като съм клъвнал? Готов съм да направя много неща за нея без да искам нищо в замяна, дори не е нужно да ми пуска въдица, сеш ли се?

    "Това че искаш да я *** ли?! "
    Това ми е последната грижа с това момиче колкото и да не ти се вярва.
    Последно редактирано от Blubalu : 01-21-2019 на 07:28

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от traktoristang Виж мнението
    "Голяма глупост си направил!"
    Това може и да е грешка, съгласен съм, но поне съм бил искрен и директен. Не обичам да шикалкавя и овъртам.
    Човешките същества, включително и леките жени, освен ако не са проститутки, не са стока в магазин, така че да бъдеш толкова директен "Искам да те консумирам". И какво значи искрен и директен и да не шикалкавиш и овърташ? При теб разговорите с жени, които харесваш би трябвало да протичат по следния начин:
    Ти: "- Направо ще карам по темата: Искам да те чукам!"
    Тя (след креатък поглед на недоумение): "- Разкрай се, простак такъв!"

    Цитирай Първоначално написано от traktoristang Виж мнението
    Също нямам намерение да разкривам маса подробности. И кво като съм клъвнал? Готов съм да направя много неща за нея без да искам нищо в замяна, дори не е нужно да ми пуска въдица, сеш ли се?
    Силно се съмням да си готов на много неща. Просто искаш евтини и лесни жени, за които не е необходимо да си мърдаш пръста. От там и недоуменето ти, че си извадил такава грешна преценка за героинята в откриващата тази тема история. Момичето не е вързало на простотията ти и сега пишеш в тийнпроблем оплаквайки се какъв си пинизилия и колко незаслужено си бил отрязан чакайки да те окуражим, че номерът ти всъщност е много тарикатски, защото ти самият си голям тарикат и как и при тая може да мине, но просто "не е била на кеф нещо точно тогава тая кифла".

    Цитирай Първоначално написано от traktoristang Виж мнението
    "Това че искаш да я *** ли?! "
    Това ми е последната грижа с това момиче колкото и да не ти се вярва.
    Да, ти въобще не искаш точно това, но просто й го казваш в самото начало, защото то няма смисъл от недомлъвки, защото рано и едва ли много късно би трябвало да се стигне до пенетрация, защото все пак ти си голям пинизлия и топ тарикат с мацките, а никнеймът ти "Тракториста" придава не случайно тежкарска конотация на личността ти. Все пак на село, който е прякор тракториста, е най-големия ебач по правило.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-21-2019 на 09:27

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от traktoristang Виж мнението
    Това може и да е грешка, съгласен съм, но поне съм бил искрен и директен. Не обичам да шикалкавя и овъртам.
    Директен можеш да си само с проститутка.
    "Нормалните" интимни отношения не работят по този начин.
    Цитирай Първоначално написано от traktoristang Виж мнението
    И кво като съм клъвнал? Готов съм да направя много неща за нея без да искам нищо в замяна, дори не е нужно да ми пуска въдица, сеш ли се?
    И какъв е смисълът?!
    Искаш да си роб или куче на каишка, което да подритват и презират?!
    Дори това няма да си - робите и кучетата поне ги хранят !

    И евала на TrollFactory, за това което ти е казал!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си