Здравейте, ще се опитам да бъда кратък с моята история, та
На едно момиче му писах директно, че го харесвам, без заобикалки и т.н. , след няколкодневно мислене тя ми написа, че в момента си имала приятел, но дори да си нямала едва ли би ми обърнала внимание, което аз го разбрах като отказ да има каквото и да било с мен нали така.? Или някакъв малък шанс евентуално, както и да е. След което престанахме да си пишем. След няколко месеца обаче аз съм си с приятели в дискотеката и си стоя там седнал и тя минава идва опира се в мен така как да го кажа на рамото ми с думите "нали мога да се подпра за да мина" или нещо такова в което обаче няма никаква логика, защото абсолютно нищо не и пречеше в смисъл имаше поне 2 метра от моя стол до сепарето, т.е. поне около 2 метра абсолютно свободно пространство през което тя трябва да премине за да се настани там някъде си... Така, това направи впечатление не само на мен а и на моите приятели някои от тях ми казаха скоро след това "Кво иска тая от тебе, за кво идва да се бута в тебе" Та...? Ако съм и толкова противен не би искала да има никакъв контакт с мен, що й е да ме докосва и да ми говори и тя да е инициатора на това нещо?