.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Труден избор

    Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от anianito7 Виж мнението
    Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!
    Първо не ми става ясно как собствената ти майка те кара да си траеш! Той си те изнасилва общо взето! Аз на нейно място никога не бих ти позволила да търпиш подобно нещо! Колкото и малък да е този ваш град. Няма Кво да да се чудиш и питаш нас, ти сама знаеш какво трябва да направиш! Никой ама никой, дори майка ти не трябва да те кара на сила да правиш нещо против волята и още повече когато това накърнява достойнството ти.
    I will be always watching you!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Какво ли не прави човек за едната чест.
    На колко си години?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anianito7 Виж мнението
    Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова.
    Като не си готова за секс, защо излизаш с момчета?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Заредижи го после разкажи на целия град, че има малка пишка.

  7. #7
    подай жалба в полицията срещу майка си

  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Всеки рано или късно плаща греховете си.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #9
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от anianito7 Виж мнението
    Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!
    Съжалявам, че трябва да го напиша, но от написаното си правя извода, че майка ти е странна. Ти си странна. Градът ви е странен.


    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #10
    И като разберат съселяните ти, какво? Някои хора наистина живеят с мисълта че са толкова важни, че всички само седят и мислят с какво да ги засрамят.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    майка ти е странна. Ти си странна. Градът ви е странен.
    Нищо странно няма като за родните ни ширини. Не е нищо ново и винаги си е било така. В българските села и в малките български градове хората масово са скотове. Най-интересното, което им се случва е да обсъждат по между си какво има в чуждите гащи и да доносничат за съседите си - кой каква кола има, кой колко пари изкарва, кой с кого си ляга... Нямаш друг избор освен да избягаш с 300 от вас и да заживееш в някое по-културно място.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-29-2019 на 07:23

  12. #12
    anonymous1043668
    Guest
    Предлагам ти да го зарежеш. Като гледам на село нищо не се е променило,но кой е другият вариант? Някакъв си там да се гаври със теб ли? Те така или иначе те коментират че вече спиш с него,и да се разделиш нищо фатално няма да се случи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си