.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Unhappy Девственост...

    Здравейте! Колкото и да не ви се вярва лятото ще стана на 20 и да, все още не съм правила секс, нито съм имала сериозна връзка. Защо? Проблемът в мен ли е или не? Какво ми има или какво ми няма? Чувствам се ужасно, че всички около мен са имали или имат партньори, а само аз не. Имам и още един въпрос. Това, че не водя полов живот дали оказва влияние на тялото и на развитието ми?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ами не си правила секс, защото най-вероятно мъжете не те харесват. Колко килограма тежиш? Имаш ли чиста кожа? Епилираш ли се? Гримираш ли се и ползваш ли парфюми? Този никнейм "sladki6_love" говори, че обичаш да се тъпчеш със сладки неща и следователно едиснтвената асоциация, която мога да си направя е да си представя, че си някой хипопотам. Няма какво да направим за теб. Иначе дали ще правиш секс или не, разлика за тялото ти няма, но за ума е съществена. На ментално ниво може да възникнат сериозни като например ниско самочувствие. Почвай да си оправяш тялото, че няма за кога. Спирай със сладкото и тренирай. Епилирай се... И т.н....

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами не си правила секс, защото най-вероятно мъжете не те харесват. Колко килограма тежиш? Имаш ли чиста кожа? Епилираш ли се? Гримираш ли се и ползваш ли парфюми? Този никнейм "sladki6_love" говори, че обичаш да се тъпчеш със сладки неща и следователно едиснтвената асоциация, която мога да си направя е да си представя, че си някой хипопотам. Няма какво да направим за теб. Иначе дали ще правиш секс или не, разлика за тялото ти няма, но за ума е съществена. На ментално ниво може да възникнат сериозни като например ниско самочувствие. Почвай да си оправяш тялото, че няма за кога. Спирай със сладкото и тренирай. Епилирай се... И т.н....
    Какви са тези глупости бе, ужас.
    Авторке, нищо ти няма. По никакъв начин не ти пречи на развитието това, че не си правила секс. Не се филмирай. На въпроса защо си нямала сериозна връзка само ти можеш да си отговориш. Дали имаш ниска самооценка, дали прекалено висока. Дали си една от свестните момичета с мозък в главата и не можеш да си намериш някой, който да го привлича това, а не само изкуствения ти външен вид, пари и тн. Не знам. Не си срещнала просто твоя човек и това е. Като нямаш приятел какво, по малко човек ли си? Стига глупости. А това да си се гримирала, да си спирала сладкото, да си тренирала, ако се харесваш такава, каквато си, въобще и не се занимавай, само и само, за да се внедриш в някви стериотипи. И искам да ти кажа, че аз изключително рядко се гримирам, през повечето време нямам абсолютно нищо на лицето си, и са ме спирали непознати, казвали са ми, че съм хубава и тн. Не си слагай 2 пласта грим, само защото без него са ти казали, че на нищо не приличаш

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Какви са тези глупости бе, ужас.
    И защо да са глупости?


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Авторке, нищо ти няма.
    Ти ли знаеш най-добре какво й има?

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    По никакъв начин не ти пречи на развитието това, че не си правила секс. Не се филмирай.
    Неправенето на секс пречи на емоционалното, психическото и по този начин се отразява в крайна сметка и физическото здраве на човека. Ако й нямаше нищо, авторката нямаше да пуска тази тема.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    На въпроса защо си нямала сериозна връзка само ти можеш да си отговориш. Дали имаш ниска самооценка, дали прекалено висока. Дали си една от свестните момичета с мозък в главата и не можеш да си намериш някой, който да го привлича това, а не само изкуствения ти външен вид, пари и тн. Не знам. Не си срещнала просто твоя човек и това е.
    Да, дайде сега да я успкояваме, че проблемът бил в другите. Да, ама не. В 90% от случаите, човек е сам, защото сам си е виновен. Тя трябва да осъзнае какво й пречи. Не е нормално едно момиче на 20 никога да не е имало поне един ухажор в живота си, дори и това да е случайно объркал се човек. Значи има някаква непреодолима пречка за хората да се "престрашат" и да я заговорят. Авторката не трябва да тъне в самозаблуда, че е прекрасна и нищо й няма, а трябва да огледа хубаво и да вземе мерки за това, което трябва да промени. Колкото по-възрастна става, толкова по на зле ще отива положението.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Като нямаш приятел какво, по малко човек ли си? Стига глупости. А това да си се гримирала, да си спирала сладкото, да си тренирала, ако се харесваш такава, каквато си, въобще и не се занимавай, само и само, за да се внедриш в някви стериотипи.
    Добре, нека продължи да си плюска всекидневно пастички и "скалички" от сладкарницата, да набива кебапчета и кюфтета за закуска, обед и вечеря и между тях и да се надява да дойде принц на бял кон. Така обаче най-много да дойде дори някой циганин на магаре. Това не са стереотипи, а здравословни норми. Красотата е здраве! Човек в лоша здравословна кондиция не се харесва на другите и те го отбягват и това не е стереотип, а природен закон!

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И искам да ти кажа, че аз изключително рядко се гримирам, през повечето време нямам абсолютно нищо на лицето си, и са ме спирали непознати, казвали са ми, че съм хубава и тн. Не си слагай 2 пласта грим, само защото без него са ти казали, че на нищо не приличаш
    Естествено, че като просто си си хубава по рождение, всеки ще иска да те чука. Въпросът е, че не всички са така хубави. Ти го приемаш за даденост и не може да си представиш какво е да е друго яче, но има и хора, които трябва да работят за това да бъдат забелязвани.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Здравейте! Колкото и да не ви се вярва лятото ще стана на 20 и да, все още не съм правила секс, нито съм имала сериозна връзка. Защо? Проблемът в мен ли е или не? Какво ми има или какво ми няма? Чувствам се ужасно, че всички около мен са имали или имат партньори, а само аз не. Имам и още един въпрос. Това, че не водя полов живот дали оказва влияние на тялото и на развитието ми?
    Не оказва никакво влияние.
    Не знам някой да е умрял от липса на секс.
    Виж от глад и др.. да.
    И ти ще си намериш някого, за всичко си има време. Спокойно!
    Последно редактирано от Blubalu : 01-24-2019 на 09:12
    I will be always watching you!!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Колко съм хубава по рождение, не знам, ама аз не се смятам за някаква голямата красавица по принцип Кой искал да ме чука, ще го пропусна, че ми е писнало от такива глуповати теми.
    За здравословното хранене съм съгласба с теб. Хубаво е и да се тренира. Друг е въпросът, че мен ме домързява. Не казвам също и да яде сладко всеки ден, за закуска, обяд и вечеря. Но ти нямаш идея, ако на жена и се яде сладко и не яде, какво изчадие става. Та не я ограничавай Дали проблемът е в нея или не, не знам, но е крайно грешно да си вменява, че вината е само и единствено в нея, от нея нищо не става и трябва да промени цялосто държанието си, визията си, характера си, за да се хареса на някого.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Колко съм хубава по рождение, не знам, ама аз не се смятам за някаква голямата красавица по принцип Кой искал да ме чука, ще го пропусна, че ми е писнало от такива глуповати теми.
    За здравословното хранене съм съгласба с теб. Хубаво е и да се тренира. Друг е въпросът, че мен ме домързява. Не казвам също и да яде сладко всеки ден, за закуска, обяд и вечеря. Но ти нямаш идея, ако на жена и се яде сладко и не яде, какво изчадие става. Та не я ограничавай Дали проблемът е в нея или не, не знам, но е крайно грешно да си вменява, че вината е само и единствено в нея, от нея нищо не става и трябва да промени цялосто държанието си, визията си, характера си, за да се хареса на някого.
    За всеки влак си има пътници, са казали старите хора. Няма възрастова граница преди която задължително да правиш секс.
    Ако смята че поведението и е причината, да го промени тогава.
    I will be always watching you!!!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Трол.

  9. #9
    Такаа.. Благодаря за адекватните отговори на anonimna и elia_666❤️ Сега да обясня.. 1. Никнеймът ми е от близо 10 години тогава такъв ми е дошъл на главата. 2. Тренирала съм 8 години танци и поддържам и в момента тялото си във форма. 3. Гримирам се, ако изляза на дискотека, заведение и т.н. Излизам без грим навън. 4. Моля за по-адекватни мнения

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Такаа.. Благодаря за адекватните отговори на anonimna и elia_666❤️ Сега да обясня.. 1. Никнеймът ми е от близо 10 години������ тогава такъв ми е дошъл на главата. 2. Тренирала съм 8 години танци и поддържам и в момента тялото си във форма. 3. Гримирам се, ако изляза на дискотека, заведение и т.н. Излизам без грим навън. 4. Моля за по-адекватни мнения������
    Това което си мисля на прима виста е че или връзките който си имала са били твърде кратки като ти каза и просто не се е стигнало до този момент. Другото е че и момчетата са били девствени. Което ги е спряло да предприемат тази стъпка.
    Нищо ти няма! Спокойно. За всичко си има време.
    I will be always watching you!!!

  11. #11
    Хахаххахаха..рядко влизам в този сайт..Сега заради един пост няма да си сменям никнейма, за да угодя на комплексите на другите

  12. #12
    А и кой ще ме търси тук под това име

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да, дайде сега да я успкояваме, че проблемът бил в другите. Да, ама не. В 90% от случаите, човек е сам, защото сам си е виновен. Тя трябва да осъзнае какво й пречи. Не е нормално едно момиче на 20 никога да не е имало поне един ухажор в живота си, дори и това да е случайно объркал се човек. Значи има някаква непреодолима пречка за хората да се "престрашат" и да я заговорят. Авторката не трябва да тъне в самозаблуда, че е прекрасна и нищо й няма, а трябва да огледа хубаво и да вземе мерки за това, което трябва да промени. Колкото по-възрастна става, толкова по на зле ще отива положението.
    Няма начин жена на 20 г да не е получавала нито едно предложение от мъж ! Дори да е много грозна и дебела.
    Единствената причина жените да не пвавят секс е че се мислят за някакви неземни принцеси, които ще се пуснат само на някой много красив и богат, а вместо това видиш ли, им предлагат само някакви прошляци .
    Една част от тия жени, накрая се хващат с кварталния пияница, който "пие и бие", а други умират сами в апартамент пълен с котки .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Това, че не водя полов живот дали оказва влияние на тялото и на развитието ми?
    На 20 години задаваш такъв въпрос? Най-добре си стой девствена
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Здравейте! Колкото и да не ви се вярва лятото ще стана на 20 и да, все още не съм правила секс, нито съм имала сериозна връзка. Защо
    Не си го правила понеже не си имала сериозна връзка. Няма как да имаш много кратки връзки и да очакваш да загубиш детственоста си в тях. Ако е просто за секса хората го казаха със сигурност някой ти е предлагал поне веднъж.
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Проблемът в мен ли е или не? Какво ми има или какво ми няма?
    На тези въпроси никой тук никой не може да ти отговори правилно,защото не сме наясно коя си как изглеждаш и тн за да преценим какво да ти кажем.
    Ако все още не знаеш какво ти има съществуват още два варианта
    1 Ти си хомосексуална
    2 Ти си асексуална
    Не ми се сърди че "правя опити да те определям" просто всичко е възможно..
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Това, че не водя полов живот дали оказва влияние на тялото и на развитието ми?
    Да оказва. Наистина никой не е умрял без секс но пак оказва малко или много влияние на самочувствието и психиката на жената.Като не си го правила не можеш да разбереш напълно какво имам предвид.

  16. #16
    Благодаря, FuzzyDesertPaw. Между другото не съм нито едното, нито другото.

  17. #17
    Глей ся,
    Сигурно се някой те е забивал ама ти не си разбрала. Другия варианта е да се правиш на недостъпна и ако реши да ти пусне ръка да се дърпаш. Тотално си го отказала. А дали ще окаже влияние. Няма да умреш, най- много да ти падне самочуствието, но не е болка за умиране. Все някой ще те оправи! Тъй де. Ако ме разбираш.
    Последно редактирано от Лошия : 01-29-2019 на 08:50

  18. #18
    Възможно е просто никой да не е бил достатъчно смел да те заговори и да поеме инициативата. В днешно време е доста често срещан проблем. Преди време се бях запознал с едно момиче, което беше малко по-голяма от теб. На първата ни среща я целунах и тогава тя ми каза, че това и е първата целувка. В последствие ми разказа, че никой не е поемал инициативата, а не бих казал, че изглеждаше зле.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Twistedbastard Виж мнението
    Възможно е просто никой да не е бил достатъчно смел да те заговори и да поеме инициативата. В днешно време е доста често срещан проблем. Преди време се бях запознал с едно момиче, което беше малко по-голяма от теб. На първата ни среща я целунах и тогава тя ми каза, че това и е първата целувка. В последствие ми разказа, че никой не е поемал инициативата, а не бих казал, че изглеждаше зле.
    На колко сте били тогава?!
    12-13 ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #20
    До авторката:
    Мен ако питаш недей да бързаш със секса. Ще имаш достатъчно време да наваксаш.
    Направо си се пази за първата брачна нощ. Примерно, това е съвсем нормално при помаците.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от diskreten Виж мнението
    Направо си се пази за първата брачна нощ. Примерно, това е съвсем нормално при помаците.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Здравей!
    Това че си на 20 и че си девствена не е проблем. Проблем ще е ако не направиш нещо по въпроса.. Мисля че си добре изглеждащо момиче и имаш глава на раменете си с която го мислиш прекалено много. Спри да мислиш и се отдай на желанието.. Щом се занимаваш с танци и ходиш по дискотеки предполагам че учиш и в университет значи не ти липсва мъжко внимание.. Със сигурност са те заговаря ли момчета имаш и приятели такива имала си и предишни връзки така че със сигурност си се целувала и не си чак толкова стеснителна.. та въпроса ми е като си общувала с този окръг момчета не си ли изпитвала нещо?.. така нареченото сексуално напрежение и привличане? На 100% съм сигурна че е имало момче което да те е привличало сексуално.. Съвета ми към теб е спри да го мислиш толкова рано или късно ще се случи отдай се на желанието... колкото по рано толкова по добре за теб защото колкото повече го отлагаш въпросите с ако ще се умножават и психически ще рухнеш ще мислиш че проблема е в теб и че си грозна и т.н. Стегни се момиче така както се забавляваш в танците и в дискотеките така трябва да се забавляваш и в живота.. Пусни се по теченито и поработи върху самочувствието си.. Ще срещнеш правилния пич или вече си го срещнала и тогава действай.. Боляло не боляло толкова сексуалното удоволствие е по голямо и няма да съжаляваш проблема ти е че го мислиш прекалено много!
    Но и все пак не се хвърляй на първия срещнат.. Действай с човек на когото имаш доверие най вече познаваш и не първия извратеняк или чичка в дискотеката.. Убедена съм че някое момче което вече познаваш те харесва и е в обкръжението ти но просто не си го забелязала не търси господин перфектен а пича който винаги те разсмива!
    Smile at happiness!☀️
    Do it!
    Be yourself!
    I love Animаls

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от iveto.wee Виж мнението
    Здравей!
    'драсти спяща ФЕЙКавице !
    Може ли да ти задам един въпрос извинявай - защо имаш регистрация от преди 5 години и решаваш да пишеш чак сега?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Естествено, че като просто си си хубава по рождение, всеки ще иска да те чука. Въпросът е, че не всички са така хубави. Ти го приемаш за даденост и не може да си представиш какво е да е друго яче, но има и хора, които трябва да работят за това да бъдат забелязвани.
    Така си е, има толкова грозни и гнусни хора че направо съм се отвръщавал от някои дори само като ги гледам. При жените наистина е по-зле, не могат с нищо да компенсират грозотата, ама наистина с нищо! Ни пари ме вълнуват ни дрехи, ни коли, ни апартаменти на жени, а мозъка няма как да прави секс нали така? така че той отпада като плюс!

  25. #25

    Red face

    Мисля , че ще мога да ти отговоря на очакванията ...
    Първо : Замисли се защо искаш да правиш секс ?
    Второ : Нямаш ли човек на който наистина да разчиташ ?
    Трето : Чуй това което искам да ти кажа !
    Аз съм на 16 , не съм по тези неща и не ме вълнуват много , но искам да помагам на хора в такива ситуации , макар да нямам грам опит със секс или връзки . Все пак всеки трябва да изкаже своето мнение .
    Та мисълта ми е , защо искаш да правиш секс ??? Ако питаш лично мен , не искам да си помислям за секс поне до университет , та дори по-нагоре , и защо , сега ще ти кажа .
    Първо мисля , че всеки трябва да намери половинката в своя живот и да бъдеш сигурен/а , че искаш да останеш с нея до края на живота си . Второто което мисля е , че много по-добре ще е , ако срещнеш девствено момче като теб и се опознаеш добре с него . Ако момчето ти хареса , може би трябва да минеш направо към въпроса дали е девствен , но те съветвам , да създадеш някаква ситуация в която обстановката ще е по-развеселена . Например , защо не когато пие нещо като безалкохолно и не го изплюе след твоя въпрос , надявам се разбираш какво имам предвид .
    Секс се прави и след 30 години , просто намери човека , който искаш да бъде в живота ти .
    This world shall know pain . Almighty push !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си