.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Съвети само от по-големи!

    Здравейте, тъкмо се връщам от работа и реших да пусна тема, защото не знам какво да правя...
    Та да минем на темата, влюбен съм в едно много красиво,умно,адски добро момиче... познаваме се от почти 2години, преди сме излизали на ресторанти, аз я закарвах на такива места, миналата година тя си имаше гадже, но аз бях я предупредил, че това момче не е за нея, че ще съжалява, та и така стана... както и да е, аз винаги имах едни такива чувства към това момиче, че винаги я пазих, винаги исках доброто и... Та аз съм на 19 навършени години, и тя е толкова, имаме 3месеца разлика- аз съм по-голям. След като са се разделили с това момче, тя ми беше казала, че трябвала е да слуша мен, да не уиодисва на тоя и т.н.

    Миналата седмица я закарах на ресторант с букет червена роза в ръка и едно таково златно синджирче за ръка с сърце по-средата. Аз за пръв път подарявах таково нещо на момиче в живота ми. Тя много се порадва и каза, че не е очаквала таково нещо... Снима ги веднагически и там после ги е качила в инстгарам и т.н.
    Доста много си говорихме... за любов, за връзка... След това тя ми каза, че аз съм мъжът на мечтите и, което винаги си е мечтаела, пеперуди започната да прелитат вътре в мен... След това я закарах на сладкарница и пак доста си говорихме, признах и, че съм влюбен в нея, че винаги съм я искал, но го криех това и накрая си казах, че няма да си крия чувствата, че ще и кажа каквото имам да кажа.

    Оставих я без думи, момичето “гък” не прошепна, толкова много хубави,сладки и красиви неща и казах... След тази среща я закарах до дома, после я попитах какво мислят родителите и, че и подарих цветя и “синджирчето за ръка с сърце”, а тя ми каза, че родителите и много са се радвали за това и, че съм бил много добро момиче и т.н.

    Ние не сме гаджета, но толкова много ми се иска да съм с нея, всяка вечер, всеки ден и пиша любовни смс-си- стихове и т.н. Всеки ден и казвам, че чувствата ми към нея са безкрайни и че искам да е с мен завинаги, а като отговор получавам хубави неща, че съм много сладък и т.н. без думи съм я оставил...

    Мисля си като зема отпуск, на 13-ти Фебруари да и купя пръстен с диамант, след това да и предложа да сме гаджета, как ви звучи?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Vas19 Виж мнението
    Мисля си като зема отпуск, на 13-ти Фебруари да и купя пръстен с диамант, след това да и предложа да сме гаджета, как ви звучи?
    Мисля, че липсва необходимата креативност, за да може някой да повярва на темата ти. Само си се похабил да съчиняваш глупости. Очевидно искаш да провокираш аудиторията с разказ за меркантилен боклук и сигурно щеше да се появиш с "бляскаво продължение" скоро, но на никой нямаше да му пука... Нямаш необходимият гений, за да излъжеш добре читателите, освен ако не страдат от умствен недостатък.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мисля, че липсва необходимата креативност, за да може някой да повярва на темата ти. Само си се похабил да съчиняваш глупости. Очевидно искаш да провокираш аудиторията с разказ за меркантилен боклук и сигурно щеше да се появиш с "бляскаво продължение" скоро, но на никой нямаше да му пука... Нямаш необходимият гений, за да излъжеш добре читателите, освен ако не страдат от умствен недостатък.
    Ето,
    Пак обиди съчетани с нотки на презряна завист!
    Омраза, злоба все така я караш.
    I will be always watching you!!!

  4. #4
    Пред последния ти абзац не го разбрах, заради горните абзаци.
    Ти си "изпял" най-хубавата песен, а тя отговорила подобаващо. Ама не сте гаджета? Въобще, не разбирам, как след такива признания не сте гаджета?
    А, спръстена, както си си решил. Макар, че едно да познаваш някого и т.н. Друго си е да поживееш с него.

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Още си много млад. След време ще разбереш, че емоциите са нещо нетрайно. Наивни детски мечти. Психически оцеляват само хората с емоционална атрофия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Ето,
    Пак обиди съчетани с нотки на презряна завист!
    Омраза, злоба все така я караш.
    Завист ли? Защо да завиждам на фалшива история? Че и истинска да беше...
    Ти трябва да си интелектуално затруднена, за да вярваш на тази глупост.
    Младеж на 19, ще предлага годеж ( защото какво друго се прави с пръстен с диамант?), за да може някаква меркантилна жена да му стане "гадженце". Темата е определено некадърно измислена и целяща провокации и разделение на форума между хора подкрепящи меркантилните жени и тези, които са против тях. Социологическо проучване за студенстка курсова работа ми се струва... Или по-лошо, чиста проба простотия на някой, когото не го бива в разказите и по-добре не си губи времето в писане на повече подобни истории, на които само той си въобразява, че ще предизвикат смут. Мен тези теми дори не ме развеселяват, защото от 10 км си личат, че не са истински. А ти, ако искаш ми записвай мненията със скрийншоти и си ги пази, за да се връщаш на мои мнения след 10 години и да ги цитираш тук във форума...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Завист ли? Защо да завиждам на фалшива история? Че и истинска да беше...
    Ти трябва да си интелектуално затруднена, за да вярваш на тази глупост.
    Младеж на 19, ще предлага годеж ( защото какво друго се прави с пръстен с диамант?), за да може някаква меркантилна жена да му стане "гадженце". Темата е определено некадърно измислена и целяща провокации и разделение на форума между хора подкрепящи меркантилните жени и тези, които са против тях. Социологическо проучване за студенстка курсова работа ми се струва... Или по-лошо, чиста проба простотия на някой, когото не го бива в разказите и по-добре не си губи времето в писане на повече подобни истории, на които само той си въобразява, че ще предизвикат смут. Мен тези теми дори не ме развеселяват, защото от 10 км си личат, че не са истински. А ти, ако искаш ми записвай мненията със скрийншоти и си ги пази, за да се връщаш на мои мнения след 10 години и да ги цитираш тук във форума...
    Хем не те кефи, хем я коментираш.
    Когато човек няма интерес към нещо, просто не му обръща внимание, това което в случая ти не правиш!Тва дали е тъпа, фалшива или реална тази тема, няма нищо общо с начина по който изразяваш мнението си. Всички тея мозъчни пръдни които бълваш, само затвърждават тъй или иначе ограничения ти умствен капацитет.
    I will be always watching you!!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Хем не те кефи, хем я коментираш.
    Когато човек няма интерес към нещо, просто не му обръща внимание, това което в случая ти не правиш!Тва дали е тъпа, фалшива или реална тази тема, няма нищо общо с начина по който изразяваш мнението си. Всички тея мозъчни пръдни които бълваш, само затвърждават тъй или иначе ограничения ти умствен капацитет.
    Добре, оставям те теб, с огромния си умствен капацитет, да коментираш темата на автора на воля. Ако искаш му пиши на лично, че няма нужда да се занимава с тая, ами ти си му навита на пръстена от сега и може да има сделка още сега, а не да чака неизвестното от оная. Тя може да не се дава само за един пръстен, ами току виж поиска почивка на остров Бали или пък в Дубай, а ти си му навита стига да има стая с легло и да не казва на "Иван" или другия ти възлюбен. Така ще ти станат трима за тази седмица, а при по-голям късмет може да ги завъртиш и в едно денонощиe и да си поставиш нов рекорд.

    пп. Подписът ти е неграмотен! Английският ти е като на дивак заловен от Африка.
    Последно редактирано от TrollFactory : 01-25-2019 на 11:56

  9. #9
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мисля, че липсва необходимата креативност, за да може някой да повярва на темата ти. Само си се похабил да съчиняваш глупости. Очевидно искаш да провокираш аудиторията с разказ за меркантилен боклук и сигурно щеше да се появиш с "бляскаво продължение" скоро, но на никой нямаше да му пука... Нямаш необходимият гений, за да излъжеш добре читателите, освен ако не страдат от умствен недостатък.
    Тук съм съгласен, че няма по-добър трол от TrollFactory. Авторът наистина не става за тези неща, поне да не беше допускал такива грешки:
    Цитирай Първоначално написано от Vas19 Виж мнението
    Здравейте, тъкмо се връщам от работа и реших да пусна тема, защото не знам какво да правя...
    След това тя ми каза, че аз съм мъжът на мечтите и... След това я закарах на сладкарница
    после я попитах какво мислят родителите и, че и подарих цветя и “синджирчето за ръка с сърце”, а тя ми каза, че родителите и много са се радвали за това и, че съм бил много добро момиче
    зема отпуск, да и купя пръстен с диамант, след това да и предложа да сме гаджета
    19-годишен не може да си позволи да води момиче на ресторанти, а след това на сладкарници, както и да подарява диамантени пръстени, докато има толкова наивно съзнание и неграмотен речник (Извинението, че не му се занимавало със запетаи и граматика не минава, почти всеки трол се оправдава или започва с това, в другите тролски истории не се говори за диамантени пръстени), освен ако не продава наркотици, но е малко възможно дилър да пише в тийн форум през 2019.


    Все пак, ако допуснем, че темата е истинска (което е невъзможно):
    Наистина ли си вярваш, че момиче, което преди няколко месеца е приключило връзка, е открило мъжът на мечтите й (и в крайна сметка не сте заедно), след като 19-годишен бизнесмен я води на ресторанти, вози я с коли и мисли да й подарява диамантени пръстени?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Добре, оставям те теб, с огромния си умствен капацитет, да коментираш темата на автора на воля. Ако искаш му пиши на лично, че няма нужда да се занимава с тая, ами ти си му навита на пръстена от сега и може да има сделка още сега, а не да чака неизвестното от оная. Тя може да не се дава само за един пръстен, ами току виж поиска почивка на остров Бали или пък в Дубай, а ти си му навита стига да има стая с легло и да не казва на "Иван" или другия ти възлюбен. Така ще ти станат трима за тази седмица, а при по-голям късмет може да ги завъртиш и в едно денонощиe и да си поставиш нов рекорд.

    пп. Подписът ти е неграмотен! Английският ти е като на дивак заловен от Африка.
    Аз не искам да коментирам темата!
    Искам да коментирам само теб и простота която те обгръща!
    Дзак!
    Последно редактирано от elia_666 : 01-25-2019 на 12:36
    I will be always watching you!!!

  11. #11
    Вижте сега, аз няма какво да ви лъжа!
    Това, че вие не вярвате е ваш проблем! Просто си споделих чувствата и бих искал съвет от по-големи и опитни хора от мен, работя като пазач(бодигард) в един голям магазин, всеки ден по 11 часа!
    Защо пък не е възможно момче да води момиче на такива места?! След като и момичето и аз сме в чужбина и си изкарвам парите с честен труд!

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Аз не искам да коментирам темата!
    Искам да коментирам само теб и простота която те обгръща!
    Дзак!
    Коментирай на воля. Но помни, че ще си коментираш сама. И никой няма да ти обърне внимание. И си неграмотна. Кой те е излъгал, че можеш да говориш английски? Нима не виждаш грешките си в подписа си? Казва се I will be always watching you!... Виж колко съм добър! Току що получи безплатен съвет!

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Vas19 Виж мнението
    Вижте сега, аз няма какво да ви лъжа!
    Това, че вие не вярвате е ваш проблем! Просто си споделих чувствата и бих искал съвет от по-големи и опитни хора от мен, работя като пазач(бодигард) в един голям магазин, всеки ден по 11 часа!
    Защо пък не е възможно момче да води момиче на такива места?! След като и момичето и аз сме в чужбина и си изкарвам парите с честен труд!
    Очевидно лъжеш, защото искаш да ни разсмееш. Разликите между пазач и бодигард са като разликите между хипопотам и колело.
    И защо пускаш темата след като ти вече си измислил какво да правиш? (да й предложиш брак и да я лъжеш, че си богат)
    Наистина, темата ти изобщо не е креативна. Опитай пак с нов профил.

  14. #14
    + Познаваме се с момичето от 2 години!

  15. #15
    Ваш проблем е господине, че не ми вярвате )

  16. #16

  17. #17
    Приятелю, щом сме тръгнали да критикуваме другите заради "неграмотността им" мисля и аз да се включа Момичето може някой да я е излъгал, че говори английски по твоите думи, но със сигурност е комично да поправяш хората, след като ти самият допускаш грешки. Да те светна все пак ако не знаеш за какво говоря... "току-що" се пише полуслято Поздрави и по-малко омраза и бълване на гадости към хората ти желая, друже

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    Приятелю, щом сме тръгнали да критикуваме другите заради "неграмотността им" мисля и аз да се включа Момичето може някой да я е излъгал, че говори английски по твоите думи, но със сигурност е комично да поправяш хората, след като ти самият допускаш грешки. Да те светна все пак ако не знаеш за какво говоря... "току-що" се пише полуслято Поздрави и по-малко омраза и бълване на гадости към хората ти желая, друже
    Първо, направих й забележка за английския. А как пиша аз на български няма значение! При всички положния 99% по-грамотно от всички присъстващи тук. Ако допускам тук-таме по някоя грешка, то е от невнимание. А иначе ти само затова ли дойде? Да ме поправяш?

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Първо, направих й забележка за английския. А как пиша аз на български няма значение! При всички положния 99% по-грамотно от всички присъстващи тук. Ако допускам тук-таме по някоя грешка, то е от невнимание. А иначе ти само затова ли дойде? Да ме поправяш?
    При всички положения грешката, която допусна не е от невнимание, а от незнание... защото се дублира. Все пак обаче мисля ,че има значение как пишеш на български. Все пак очевидно претендираш, че си "вся и всё" щом си позволяваш да критикуваш и иронизираш останалите хора под всеки пост. И да - иначе само затова дойдох, защото ми се струва неадекватно да се заяждаш с допуснатите грешки на другите, а всъщност ти самият да пишеш неправилно За мен темата е приключена, peace!

  20. #20
    Еееееее!!! Много тъпо сега. Като влязох да чета темата, само Трола и Елиа бяха писали. И си викам, ей сега ще драсна аз 3-тия коментар, ама имах работна среща и трябваше да тръгвам. Връщам се и гледам 200 мнения пак и така ситуацията малко се размива, че и на мен негативизма, който бях насъбрал. И все пак ще драсна това, което ми беше в главата преди няколко часа.

    Няма ли кой да подпали чергата на Трола бе? Одобрявам понякога наистина адекватните му намеси, ама с това неговото "Това е фейк, онова е фейк", направо ми се досира понякога и губя тотално желание да коментирам. Девет от десет теми в тоя форум са "фейк" според него. А ако не го напише той, ще го напише ония Нелицеприятния. Аман братче. Аре някой модер да му дръпне шалтера за малко, не за постоянно, за да спре да троли. А дали ние сме си тъпи и се хващаме на "фейк" теми, си е наша работа.

    Относно историята на автора:
    "Дай го малко изи брат, к'во си се надул". Ще се жените ли, че ще й даваш пръстен? Защо й правиш материални подаръци още в началото? Купуваш ли я, какво? Като постъпваш така излиза, че не си сигурен в себе си и опитваш да подплатиш сделката кешово. Бъди оригинален, а не обсебен! Ами ти като й подаряваш "Tiffany" и сърчица още преди да е станала заварката, като ти пусне, къща ли ще й построиш? Я малко се стегни и се вземи в ръце. Ако продължаваш така, накрая ще си с някоя меркантилна курва, която в мига, в който някой вдигне мизата, ще те прати да пасаш патки. Ресторантчета и вечерки ОК, ама другото вече чупи тъпомера. Ясно, романтик си. Но не бъди глупак. Пръстенът е много ангажиращо бижу. Имам чувството, че нищо не знаеш за жените. Ако мацката е читава ти гарантирам, че няма да го приеме и до повече от вечеря няма да стигнеш. Но ако го приеме.....тогава трябва да се замислиш. Аз съм подарявал пръстен. Повечето шматки дето много лалат в тоз' форум са пипали два път гола жена, а какво остава да подарят пръстен. Както написах, аз съм давал. И до ден днешен смятам, че беше грешка, а бях с момичето 5 години. Ти си я видял вчера и днес - диамант. Не е сериозно пич. Ти си само на 19. Аз на 19 се чудех на кой от всички 5 купона през вечерта да отида, на кои гонки да се пусна и коя мацка да забия. То пък стана така, че забих една мадама с 8 години по-голяма от мен, че и с дете. Родителите ми откачиха. Какво да говорим, ако бях дал пръстен. Успокой малко топката, свали мацката, прекарайте малко време заедно, поживейте един с друг, пък тогава й давай бижута. На този етап от взаимоотношенията ви, най-подходящият подарък е шоколадово яйце. И повярвай ми, ще й паднат гащите. Тя е на 19 бе бате, не е чалга певачка с два брака зад гърба си.

    И последно! Наистина вземи оправи тоя правопис, че ако аз бях жена и трябваше да те взема спрямо граматиката ти, щеше да останеш ерген.
    Последно редактирано от 9999 : 01-25-2019 на 15:36

  21. #21
    На Бойко, явно му правят впечатление само чуждите грешки, неговите не. Той видите ли в бързината греши, ама другите от невежество и простотия. Драги Бойчо, на хората явно им писва от твоите нападки и излишно дразнещи гадости. Няма тема в която да не обиждаш и да не изливаш помията си. Колкото до хорат които задават въпросите си едва ли заслужават униженията на който ги подлагаш. Всеки крив или прав, праведен или не има нещо което му тежи или явно не може да сподели с друг. Проблемите на хората и това което ги мъчи явно те забавлява, от което само можем да си мислим че си комплексар. И понеже никой не те чува в реалния ти живот,идваш тук и си изсипваш злобата. Тва че повечето мълчат и ти търпят глупостите е защото на един глупав човек колкото и да му обесняваш нама да те разбере че е глупав. В грешка или не както ти казах, няма да те оставя на мира докато не спреш да дразниш и обиждаш хората.
    I will be always watching you!!!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Първо, направих й забележка за английския. А как пиша аз на български няма значение! При всички положния 99% по-грамотно от всички присъстващи тук. Ако допускам тук-таме по някоя грешка, то е от невнимание. А иначе ти само затова ли дойде? Да ме поправяш?
    Те от твоите забележки май на много хора взе да им писва!
    Злобен си, а това е най-лошото човешко качество. Та както казва народа, “Голям залък глътни, голяма дума не казвай”, че не се знае утре къде ще си и какво може да ти се случи. Безсмъртие никой не е получил, а на теб с тая омраза в душата не ти се и полага.
    I will be always watching you!!!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Коментирай на воля. Но помни, че ще си коментираш сама. И никой няма да ти обърне внимание. И си неграмотна. Кой те е излъгал, че можеш да говориш английски? Нима не виждаш грешките си в подписа си? Казва се I will be always watching you!... Виж колко съм добър! Току що получи безплатен съвет!

    Глей ся, да видиш че оценявам конструктивната ти забележка защото наистина е такава, ще си поправя грешката.
    И понеже нямам лоши мисли въпреки заядливата ти природа ще ти кажа:
    Благодаря ти!
    Последно редактирано от elia_666 : 01-25-2019 на 16:24
    I will be always watching you!!!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    има само един начин да разберем

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    има само един начин да разберем
    По скоро няколко.
    I will be always watching you!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си