.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Татус

  1. #1

    Татус

    На 16 съм и искам да си направя татуировка на ръката (не много голяма) но нашите не ми разрешават. Попитах в студиото и казаха, че трябват 18 години иначе може само със съгласието на родител. Аз си имам мои пари, които съм изкарал през лятото с работа. Въпроса ми е как да ги убедя да се съгласят и да си направя? От 2 години искам да си направя и не съм си променил мнението и за секунда и за още 2 години докато стана на 18 няма да го променя! Не разбирам какъв е проблема?
    Последно редактирано от xxx123 : 01-28-2019 на 22:58

  2. #2
    Казваш им директно, че рано или късно ще си направиш. Тялото си е твое! Или да ти дадът разрешение или на 18 пак ще го направиш.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Щом като не ти дават значи има някаква причина,нали?
    Ако толкова искаш ще намериш търпението да изчакаш докато станеш на 18 години. Никъде няма да те пуснат без разрешението на твоите родители. Опитай се да им обясниш въпреки всичко може и да си променят мнението.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от xxx123 Виж мнението
    ...искам да си направя татуировка ...
    И защо?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И защо?
    Защото съм маняк на тази тема и ме кефят много

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Уважаеми модератори, защо ми изтрихте мненията? Нима не беше по темата това, че казах на автора, че трябва да се замисли по-сериозно и е малък за такива неща? След като самите татуисти не го допускат да се татуира без разрешително, смятайте го колко льоляв сигурно изглежда горкичкият, а тръгнал пък тръгнал да се шари... По-скоро трябва да заключите темата!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Уважаеми модератори, защо ми изтрихте мненията? Нима не беше по темата това, че казах на автора, че трябва да се замисли по-сериозно и е малък за такива неща? След като самите татуисти не го допускат да се татуира без разрешително, смятайте го колко льоляв сигурно изглежда горкичкият, а тръгнал пък тръгнал да се шари... По-скоро трябва да заключите темата!
    На бас се хващам, че имам по-голяма брада от тебе

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от xxx123 Виж мнението
    На бас се хващам, че имам по-голяма брада от тебе
    Ами, ако нямаш хигиена на лицето е напълно възможно.
    Брадите са изключително мръсни. В 21 век само клошарите и умствено изостаналите са с бради.
    Прочети само какво пише за брадите
    http://men.hotnews.bg/lyubopitno/maz...i-ot-toaletna/

  9. #9
    Аз предлагам да докладваме всички мнения на трола, тъй като във всяко едно от тях той все така упорито продължава да обижда хората. В един момент той сам ще спре и само ще чете.

  10. #10
    По-добре послушай родителите си. Те винаги са прави. Когато пораснеш и си самостоятелен ти ще преценяш какво е най-добре за теб.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от koskos Виж мнението
    По-добре послушай родителите си. Те винаги са прави. Когато пораснеш и си самостоятелен ти ще преценяш какво е най-добре за теб.
    Аз съм сравнително самостоятелен. Нито ми готвят, нито чистят, общо взето почти нищо не правят вече. Само ме издържат, но както съм написал аз си имам мои пари за татуировката.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от xxx123 Виж мнението
    Аз съм сравнително самостоятелен. Нито ми готвят, нито чистят, общо взето почти нищо не правят вече. Само ме издържат.
    Сякаш е малко.
    Ако си готов да имаш едно нещо до края на живота си, то трябва да си готов да изчакаш за него.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от xxx123 Виж мнението
    На 16 съм и искам да си направя татуировка на ръката (не много голяма) но нашите не ми разрешават. Попитах в студиото и казаха, че трябват 18 години.
    Един съвет от опитни хора с татуировки, на ръката, или други места, които могат от теб да бъдат често гледани. Ако имаш татус на гърба, няма да го виждаш толкова често, съответно няма да ти писне бързо. Докато на ръката не е така, и ако си избрал татус, които ще ти писне след 4 месеца, ще си стоиш с него + още 80 години :Д. А както си на 16, а вярвай, мнението за татуси, много бързо може да се промени, затова, за всеки случай да не съжаляваш, изчакай най-добре като станеш на 18. Хем, възнаграждението ще е по сладко, защото си чакал, за нея и до последно не си се отказал от идеята.
    Пример, аз, на твоята възраст исках татус, нашите не ми дадоха, както исках и шофьорска книжка. :Д. След чакането, бързо дойде момента на да ми я направят така както исках и си я представях. Бях, изключително доволен, и мисля, че кефа ми беше много по сладък, отклото ако я бях направил по рано.
    Имаше една уловка, ако на 16 си я бях направил, щях да направя грешния татус, е успях да избегна грешното решение. Като започнах да пробвам с временни татуси. Така имаш възможността да си видиш татуса няколко дена подред, преди да е избледнял, и да си прецениш, какво може да се промени, добави или къде точно на ръката да е. Даже може да ти хрумне, да не е на ръката.
    Препоръчвам ти го от личен опит. Да започнеш с временно тату и да експериментираш, докато не чукнеш 18.
    Колкото и сега да си надъхан, разбирам те.
    Вярвай ми, няма да съжаляваш, че си изчакал.

  14. #14
    Taтуираш се днес и после все едно четеш стар вестник с датата на татуса.
    А и човек закотвен в миналото не може да пътува в бъдещето!

  15. #15
    Един съвет от мен, не си татуирай нещо, което след време няма да ти харесва. От личен опит го знам. Бях на 16, също толкова много исках да си направя татуировка, в момента съжалявам, че съм я направил, защото лично в тази няма нищо, което да значи нещо за мен. Имам и друга, за нея вече не съжалявам, защото има смисъл. Та съвета ми е, не прави нещо, ПРОСТО ЗА ДА ИМАШ, направи го, ако има смисъл за теб.
    Supernatural is the best series FOREVER !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си