.
Отговор в тема
Страница 5 от 12 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 293
  1. #101
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    И кое по-точно им е различното? Кой ги е наложил ли? Вече казах кой и защо. Празнува се едно и също нещо - капитулацията на Германия. Ден на Европа - Европа ставала свободна. Ден на победата - СССР побеждава Германия. Едни и същи неща, казани и представени по различен начин.


    Твой си проблем.


    В Китай жертвите са не по-малко от 45 милиона. "Големият скок напред" убива между 40-50 милиона човека, това за 3 години. Направи си преценка на жертвите от останалото време. В СССР колко са според теб? Не по-малко от 20 милиона. В България не по-малко от 150-170хил. Вади си изключение общо и от другите комунистически страни.
    В Камбоджа са убити около 1 милион човека - Тук-таме, защото не са били селяни, защото са били малко по-умни от другите, защото са харесвали книгите, защото са носели очила, защото са обличали дрехи с различен от черното цвят. Но комунистите са глупаци, според които признакът на грамотност означава, че е станало време за масово изтребление. Бог си ви е наказал, но не достатъчно. По комунистическата логика всеки, който носи очила, заслужава да умре.
    Източникът ми? Уикипедия.
    А как населението се увеличава? Предполагам, че като затворят границите и който иска да се махне, го разстрелват или пращат в карцера, вследствие на което никой друг няма да се опита да излезне от това сметище за боклук, няма как да не намалее.
    Харитов, харесва ли ти Венецуела, като си върл фен на комунизма, що не идеш?
    Още нещо. Би ли премахнал мъглата от паметта ми, как беше "няма човек, няма проблем" или се бъркам нещо?
    Харитов, искам да те убия, да те разкъсам, да унищожа семейството ти, защото някой от вас чете книги или носи очила и не мисля да те питам дали си съгласен, аз ще го направя, защото смятам, че е редно нацията на една страна да бъде само от селяни.


    Напълно подкрепям преврата, който сваля от власт антибългарското просръбско правителство. Това не означава, че мнението ми, във всеки един аспект, от всяка гледна точка, е едно и също с това на неговите организатори. Тогава ситуацията е била 100 пъти по-различна от сегашната, ако не знаеш.
    А сигурен ли си, че професор Цанков е питал студентите си: "Не смятате ли, че мястото и ролята на посткомунистическа Русия е да бъде лидер на славянския и православен свят?", аз не съм много убеден? А, и не знам кога ти започнах да говоря за "посткомунистическа Русия". Я ми кажи, съгласен ли си с това да не защитаваш своята националност, защото харесваш и друг народ? Щото при южния славянин, Стамболийски, картината е същата.
    Я напиши в гуглето ден на европа и се образовай да видиш кой на кого давал въглища


    пп
    тази година отново ще ходя в Русия ти къде ме прати...
    Последно редактирано от haritov : 02-25-2019 на 18:43
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #102
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Изключително неточен и исторически неверен коментар. Георги Димитров не е бил в България, нито на девети септември, нито на десети, нито на тридесет и пети септември 1944 г. Просто през цялата 1944 г. кракът му не е стъпвал в България. Едва в 1945 или 1946 г идва тук от Москва заедно с Васил Коларов. Но тоя твой коментар само показва "достоверността" и истинността на всички твои коментари. Доколко са исторически верни и доколко са една голяма манипулация. Човек който търси обективната информация в Уикипедия и в писанията на разни английски световно неизвестни историци, не ми го хвали.
    Снимката цели подигравка с червените бандити + че не съм я правил аз. 9.09.1944 не означава, че Димитров е бил в България тогава, а по случай преврата. А коментарът на снимката си е съвсем на място - Едно тъпо червено пиянде, каквито са комунистите, както и масов убиец на грамотни хора. Все пак, той е председател на Коминтерна до 1943 и до смъртта си ръководи БКП.
    redbul2, какво стана, СССР последно бил ли е подготвен да води война с Финландия? И напротив, Лидъл Харт е световно известен историк и преподавател по военно дело. Ето ти малко повече за него - https://en.wikipedia.org/wiki/B._H._Liddell_Hart



    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    И това мнение също не блести с много ум. Китай е с напълно отворени граници и милионии китайци го напускат и живеят по света, а в същото това време населението му постоянно се увеличава. В същото това време Монголия, втората в света комунистическа държава след СССР си стои десетилетия наред на 1 милион. България в 1989 г. беше стигнала почти 9 милиона, но например бившата ГДР (Дойче демократише републик-ДДР) въпреки драконовските мерки по границите и стрелбите на месо по бягащите си стоеше все на 17 милиона и нямаше никакъв прираст. Нооо това за затворените граници и прираста на населението е една непрекъснато повтаряна мантра десетилетия наред, която хора като теб направо попиват безкритично.
    Не се обоснових правилно, съжалявам. Не исках да кажа, че във всяка една комунистическа страна границите са били затворени, реално не го казах, но прозвуча така. Китайците наистина не са чували за предпазни мерки, нормално толкова голямо население така да се размножава. Монголия - то население 1 милион души не може да се удвои ей така за 5 години. Всъщност каква ти е идеята на цялата глупост, която изписа? Харитов пита как има жертви на комунизма и населението се увеличавало - и аз му отговарям. Да, в някои (мисля, че в повечето, не съм сигурен) страни границите са затваряни, такива страни са СССР и България, Берлинската стена служи точно за това, други няма да изреждам.
    По границите на СССР са били слагани всякакви предпазни мерки - бомби, капани, охрана и тн. В България не знам за толкова сериозни, но едно е сигурно - ако те хванат, че бягаш, те застрелват или те пращат в карцера, може и да има случаи само за затвор или лагер, но не знам такива, чувал съм само за карцер, седял съм до човек, който е бил затварян в карцер при опит за бягство.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    И не знам къде изпращаш Харитов. Венецуела не може да се нарече комунистическа страна. По времето на комунизма в нашите държави няма никаква опозиция и не се допускат никакви партии освен компартията и още една или две казионни, като БЗНС например. Също така при комунизма няма частна собственост. Венецуела не отговаря по нито един критерий на комунистическа страна. Цените им се определят пазарно, а не от правителството. Изглежда там има и частни магазини, а при комунизма всички до един са държавни. Банките и заводите също са държавни при комунистите, всичко е държавно. Няма никакви частни фирми, банки, търговия, здравеопазване и прочеее.
    Ами то едва ли има страна, която може да се нарече комунистическа, виж, социалистическа вече е малко по-различна бира. Казах го не с такъв смисъл, а че практиките в страната и управляващите са представители на неговатата идеология.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Я напиши в гуглето ден на европа и се образовай да видиш кой на кого давал въглища


    пп
    тази година отново ще ходя в Русия ти къде ме прати...
    Жив и здрав, прав ти път. Ходи си, щом те кефи.

  3. #103
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Снимката цели подигравка с червените бандити + че не съм я правил аз. 9.09.1944 не означава, че Димитров е бил в България тогава, а по случай преврата. А коментарът на снимката си е съвсем на място - Едно тъпо червено пиянде, каквито са комунистите, както и масов убиец на грамотни хора. Все пак, той е председател на Коминтерна до 1943 и до смъртта си ръководи БКП.
    redbul2, какво стана, СССР последно бил ли е подготвен да води война с Финландия? И напротив, Лидъл Харт е световно известен историк и преподавател по военно дело. Ето ти малко повече за него - https://en.wikipedia.org/wiki/B._H._Liddell_Hart




    Не се обоснових правилно, съжалявам. Не исках да кажа, че във всяка една комунистическа страна границите са били затворени, реално не го казах, но прозвуча така. Китайците наистина не са чували за предпазни мерки, нормално толкова голямо население така да се размножава. Монголия - то население 1 милион души не може да се удвои ей така за 5 години. Всъщност каква ти е идеята на цялата глупост, която изписа? Харитов пита как има жертви на комунизма и населението се увеличавало - и аз му отговарям. Да, в някои (мисля, че в повечето, не съм сигурен) страни границите са затваряни, такива страни са СССР и България, Берлинската стена служи точно за това, други няма да изреждам.
    По границите на СССР са били слагани всякакви предпазни мерки - бомби, капани, охрана и тн. В България не знам за толкова сериозни, но едно е сигурно - ако те хванат, че бягаш, те застрелват или те пращат в карцера, може и да има случаи само за затвор или лагер, но не знам такива, чувал съм само за карцер, седял съм до човек, който е бил затварян в карцер при опит за бягство.


    Ами то едва ли има страна, която може да се нарече комунистическа, виж, социалистическа вече е малко по-различна бира. Казах го не с такъв смисъл, а че практиките в страната и управляващите са представители на неговатата идеология.


    Жив и здрав, прав ти път. Ходи си, щом те кефи.
    Ако ти кажа,че ще ходя в турска униформа ще ме намразиш ли?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #104
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Монголия - то население 1 милион души не може да се удвои ей така за 5 години. Всъщност каква ти е идеята на цялата глупост, която изписа?
    Ти "албански реотан" ли си? Или да? Колко пъти трябва да ти се повтори едно нещо за да вденеш и разбереш идеята? Да не си учил в специализирано училище за деца със специални потребности? Накратко казано за бавно развиващи?

    Дадох на теб и Грозния няколко примера как при абсолютно затворени граници (ГДР, Албания, Монголия) населението не нараства изобщо. И обратния случай в страни с малко по-либерален режим (Китай, Полша, Унгария) имаме прираст на населението въпреки, че то може да емигрира. Повторих това и на Грозния. Може би още 100 пъти трябва да го повторя и потретя? По този начин оборвам напълно теорията ви, че в България преди 1989 г. населението нарастнало заради затворените граници. Те може да са си затворени, ама нали има смъртност? Хората не са безсмъртни. А Тодор Живков не е отишъл по домовете да прави деца на жените. Анадънму? Ако хората не са имали условия и финанси да гледат деца, нямаше и да ги правят. Живков никого не е принуждавал насила да прави деца, нито е изпращал партийни функционери по домовете на хората да правят същото. Хората са имали условия, имали са финансовите възможности да си го позволят. Когато хлябът ти е по 26 и 34 стотинки, а билета за автобус само 6 стотинки, можеш да мислиш за семейство. Да правиш тежки сватби и каниш по 100-200 души роднини и колеги на тях и тъй нататък.

    Ако толкова ви беше грижа за народа и държавата, псевдонационалисте, щяхте да започнете първо с това. А вие впрягате каруцата пред коня и търсите под вола теле. Само че под вола теле няма да намерите. Ферщеен? Защо хората бягат от България и повече не се завръщат тук? Сигурно щот е минус 5 градуса, та затова? Нали? Или се изплашиха от Пернишкото земетресение?

  5. #105
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ако ти кажа,че ще ходя в турска униформа ще ме намразиш ли?
    Не, трябва ли? Не мога да взимам решения вместо теб. Много голям процент от турците в Турция дори не мразят България и българите, напротив. Това по лични преценки.


    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Дадох на теб и Грозния няколко примера как при абсолютно затворени граници (ГДР, Албания, Монголия) населението не нараства изобщо. И обратния случай в страни с малко по-либерален режим (Китай, Полша, Унгария) имаме прираст на населението въпреки, че то може да емигрира. Повторих това и на Грозния. Може би още 100 пъти трябва да го повторя и потретя? По този начин оборвам напълно теорията ви, че в България преди 1989 г. населението нарастнало заради затворените граници. Те може да са си затворени, ама нали има смъртност? Хората не са безсмъртни. А Тодор Живков не е отишъл по домовете да прави деца на жените. Анадънму? Ако хората не са имали условия и финанси да гледат деца, нямаше и да ги правят. Живков никого не е принуждавал насила да прави деца, нито е изпращал партийни функционери по домовете на хората да правят същото. Хората са имали условия, имали са финансовите възможности да си го позволят. Когато хлябът ти е по 26 и 34 стотинки, а билета за автобус само 6 стотинки, можеш да мислиш за семейство. Да правиш тежки сватби и каниш по 100-200 души роднини и колеги на тях и тъй нататък.

    Ако толкова ви беше грижа за народа и държавата, псевдонационалисте, щяхте да започнете първо с това. А вие впрягате каруцата пред коня и търсите под вола теле. Само че под вола теле няма да намерите. Ферщеен? Защо хората бягат от България и повече не се завръщат тук? Сигурно щот е минус 5 градуса, та затова? Нали? Или се изплашиха от Пернишкото земетресение?
    Населението на България се е увеличило точно благодарение на факта, че границите са били затворени, а сравнения с другите държави е повече от малоумно. Всяка страна сама по себе си, във всяка страна ситуацията е различна и в този аспект не могат да бъдат сравнявани. И манталитета на населенията е различен, и всичко. Те ако искат ще раждат и ако могат да си го позволят, естествено. Това далеч не означава, че населението стига почти 9 милиона не заради границите. В БКП е имало стотици хиляди, не защото са били комунисти, а защото е било по-изгодно, за да имат семейства, да си осигурят живота. Сам си прави сметка за какво иде реч. Когато ГДР си отваря границите, в продължение на месеци, стотици хиляди хора се махат. Но специално в България населението нараства, точно защото границите са затворени. Също и поради факта, че бай Тошо явно е вкарвал цигани в България - https://www.dnes.bg/stranata/2016/09...adiciia.316263.
    Заплатата е съответна на цените на продуктите. Ако хлябът ти е 30 стотинки, сам се сещаш, че заплатата ти няма да е 1000лв.

    Не успях да ти схвана логиката на последното. Да си националист не означава да затвориш границите на страната си и да не позволяваш на населението да се махне. Да си националист означава да повдигаш националния, духовния и моралния дух на нацията ти, да следваш националните интереси, които се сменят с времето. Да осигуриш причини на нацията ти да стои в Родината. Не си мисли, че в България е имало много причини да стоят, не са можели да си ометат крушите. Вече казах защо е имало толкова много членове на БКП.

  6. #106
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Населението на България се е увеличило точно благодарение на факта, че границите са били затворени, а сравнения с другите държави е повече от малоумно.
    Ех, то ако беше проблема толкова лесен че да можеш да сложиш пръст върхи един единствен фактор и да речеш, е тва е, значи... Това че през тоя период България минава през златния си век на индустриализация, икономически и социален растеж явно няма значение. Нали границите са били затворени.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Те ако искат ще раждат и ако могат да си го позволят, естествено. Това далеч не означава, че населението стига почти 9 милиона не заради границите. В БКП е имало стотици хиляди, не защото са били комунисти, а защото е било по-изгодно, за да имат семейства, да си осигурят живота.
    Последно кой е решаващия фактор за прираста на населението, границите или стандарта на живот? Като фурнаджийска лопата си. Май-май второто по-мяза.

    Добре де, западните държави са с отворени граници, в повечето случаи, и имат прираст на населението, и то всяка година! Ако беше само до отворени/затворени граници без да взимаш предвид икономическите, социалните и политически аспекти тогава аргументати е доста лабилен.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не успях да ти схвана логиката на последното. Да си националист не означава да затвориш границите на страната си и да не позволяваш на населението да се махне. Да си националист означава да повдигаш националния, духовния и моралния дух на нацията ти, да следваш националните интереси, които се сменят с времето. Да осигуриш причини на нацията ти да стои в Родината. Не си мисли, че в България е имало много причини да стоят, не са можели да си ометат крушите. Вече казах защо е имало толкова много членове на БКП.
    Мхм, що не пробваш да си патриот? Всичко което изброи е форма на патриотизъм

    Разликата между патриотизма и национализма е, че патриотът се гордее със своята страна за това, което прави а националистът се гордее със своята страна, независимо какво прави; първото отношение създава чувство за отговорност, а второто - чувство за сляпа арогантност, което - както историята продължава да ни учи, никога не е довеждало до нещо хубаво.
    Последно редактирано от Zlennox : 02-25-2019 на 23:45
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  7. #107

  8. #108
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Малко несвързано писание. Димитров може да е всякакъв, но на 9.09.1944 г. не е бил нито в България, нито в София и още по-малко в народното събрание където да произнася реч. Аз пиша, че исторически снимката с датата над нея е невярна, а ти ми отговаряш, че бил национален предател. Ново пет!
    Е къде е бил тогава - в Москва!
    Пионка на Сталин, да бъде поставен начело на България и после ликвидиран пак от него!
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Направете билетчето за градския транспорт отново по 6 стотинки, както е било до 1989 г. Направете тока и водата броени стотинки и населението бързо ще нарасне въпреки отворените граници. Върнете цените от 1989 г и те уверявам, много бързо ще станем 10 милиона. Да не смяташ, че хората се хранят с въздух или са на фотосинтеза?
    А 10 милиарда $ дълг за по-малко от 10 години ?!
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Заплатата е съответна на цените на продуктите. Ако хлябът ти е 30 стотинки, сам се сещаш, че заплатата ти няма да е 1000лв.
    Заплатите на начинаещ работник са били между 70 и 100 лв!
    За партийните синчета и внучета - доста повече !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #109
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Заплатите на начинаещ работник са били между 70 и 100 лв!
    За партийните синчета и внучета - доста повече !
    Мноооого грозно лъжеш, бе грозния. Много грозно лъжеш! То вярно сам си лепнал тоя ник, ама нали за външния ти вид ставаше въпрос (всеки не може да бъде красив), а то май става въпрос за лъжите. Една грозна лъжа върху друга. Един начинаещ шлосер 2 разряд е започвал в края на 70-те и началото на 80-те години със 130-135 лева, а майсторите седми разряд са стигали 450-500. Без да са партийни членове. Имам пълен куфар с документи на някои мои възрастни роднини. Запазил съм трудовите им книжки и по някой друг фиш за заплата, така че имам представа какво са вземали-давали. И направо ти казвам, че лъжеш най-грозно и безобразно. Един пазач, портиер е вземал 100, накрая и 120 лева. Само затова, че си люлее краката и спи нощно време в стаичката. Айде моля ти се. Да не си от онзи етнос, та така брадато лъжеш?

  10. #110
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Мноооого грозно лъжеш, бе грозния. Много грозно лъжеш!

    ...Един начинаещ шлосер 2 разряд е започвал в края на 70-те и началото на 80-те години със 130-135 лева, а майсторите седми разряд са стигали 450-500.
    ...портиер е вземал 100, накрая и 120 лева. Само затова, че си люлее краката и спи нощно време в стаичката.
    А лекарите, сестрите и учителите по колко са взимали ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #111
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    А на "червени либерастчета" като Зленокса няма и да обръщам внимание.
    Няма смисъл!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Истината е омраза за тези, които мразят истината!
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  12. #112

  13. #113

  14. #114

  15. #115
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Народен съд около 2000 присъди приблизително 300 смъртни

    периода 1942г - 09,09,1944г около 5000 присъди приблизително 800 смъртни

    СССР за целия период от 1917г до 1989г 20 000 000 присъди приблизително 2 000 000 смъртни

    Жертви на фашизма 25 000 000 само руснаци

    Американски бомбардировки над България с цел цивилно население - 12 000 само за София

    Безмислени ядрени бомбардировки над Хирошима и Нагасаки
    Счита се, че жертвите в Хирошима са между 90 000-140 000 души, а в Нагасаки между 60 000-80 000, като болшинството от жертвите са сред цивилното население. Други източници посочват 330 000 убити, 476 000 ранени и 9 200 000 бездомни.

    Няма да споменавам геноцида над индианците и също така,че до средата на 20ти век в САЩ са се водили спорове дали негрите са хора като всички останали.

    Войната с Виетнам,двете войни с Ирак,Афганистан,Либия довели до дестабилизация на региона с резултат бежански вълни и тероризъм дори в Европа,а може би скоро и пред вашия блок.

    Като най-доброто предстои

    Така наречените от вас жертви на комунизма само нищожно малко пред жертвите на тези които боготворите.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #116
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Историческите паметници са за да се помни историята,за да се поучим от грешките си,а вие вървите по пътя на тези преди вас и се надявате да отидете на различно място.

    Каквото и да кажа няма да разберете,че грешите,че самия ви начин на мислене е грешен подкрепяйки личности които са се провалили.

    Истината е ,че не бива да спорите кой е крив и кой е прав. И двете страни са виновни допускайки всички тези глупости.

    Но дано осъзнавате,че загубата на един човешки живот е трагедия,а загубата на повече човешки животи се нарича статистика
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #117
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението

    Преди 33 години е аварията в АЕЦ Чернобил. Съветската и българската преса пускат подобни статии.
    Фейк-новините са изобретение на комунистите и тази статия го доказва!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Жертви на фашизма 25 000 000 само руснаци
    Повечето от тези руснаци са избити от Сталин, а не от "фашисти" !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ...тези които боготворите.
    Посочи с цитат кои са тези, които боготворим, кой ги боготвори и къде!
    Нещо си се объркал, но ти си така постоянно...
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ...загубата на един човешки живот е трагедия,а загубата на повече човешки животи се нарича статистика
    За пореден път доказа какъв гнусен сталинист си !
    Цитатът доказва кого боготвориш!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #118
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Фейк-новините са изобретение на комунистите и тази статия го доказва!
    Повечето от тези руснаци са избити от Сталин, а не от "фашисти" !
    Посочи с цитат кои са тези, които боготворим, кой ги боготвори и къде!
    Нещо си се объркал, но ти си така постоянно...
    За пореден път доказа какъв гнусен сталинист си !
    Цитатът доказва кого боготвориш!
    Както казах не си достатъчно развит за да разбереш какво написах.

    Че даже и продължаваш да бълваш глупости.Сега остава да кажеш,че фашистите не са навлиза в територията на СССР
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #119
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението

    Преди 33 години е аварията в АЕЦ Чернобил. Съветската и българската преса пускат подобни статии.
    Много, изключително много ми е интересно как тази световно известна новина се появи вчера по телевизиите. При положение, че не е нито тридесетгодишнина, нито 35. Каквато е обикновено практиката при отбелязването на годишнини на някакви драматични събития, като световни войни, големи катастрофи. Че се напомня за тая катастрофа, това е много добре и нека не се забравя този апокалипсис (Но от друга страна може да послужи като довод за Запада да ни затвори АЕЦ Козлодуй и по този начин с тая новина сами да си вкарваме автогол?)

    Обаче ми е много интересно защо никога медиите не отбелязаха ядрената катастрофа във Фукушима, когато също имаше изтичане на огромно количество радиация. Нито една медия не отбелязва годишнини от събитието, все едно че никога не е било и не се е случвало. Тогава у нас също нямаше достатъчно информация по въпроса: има ли радиационно замърсяване в Европа и над Балканите? Тази риба която се лови в океана, дали се мери нейната радиация или ей така се пуска в търговската мрежа за консумация? Каква е в момента радиоактивността в и около Япония? И други подобни закономерни въпроси.

    За Хирошима и Нагасаки се пише, че и днес там заболяват от лъчева болест хора, а се пропуска въпроса от какво се разболяват. А най-вероятно самата земя, почва, подземна вода са трайно и силно замърсени с дългоживеещи и бавноразпадащи се радиоактивни елементи, което се крие от населението и световната общественост. Ами видите ли разболяват се хората, ей тъй само като прочетат, че в града им е взривена атомна бомба и от страх се разболяват от лъчева болест. Нали така?

    Ако ще изнасяме информация за ядрените катастрофи нека бъде цялата и изчерпателна, а не на час по лъжичка. В зависимост от това в коя държава е станала тази ядрена катастрофа.

  20. #120
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Но дано осъзнавате,че загубата на един човешки живот е трагедия,а загубата на повече човешки животи се нарича статистика
    Както например стана статистика избиването на няколко милиона евреи в Третия райх. Аущвиц, Бухенвалд, Заксенхаузен, Равенсбрюк. http://epicenter.bg/article/-Aushvit...ta/64195/11/61
    https://www.vesti.bg/lyubopitno/lyub...lageri-6064755
    https://worldtodaybg.com/2015/06/10/...2%D0%B2%D0%B0/
    https://www.dnes.bg/mish-mash/2012/1...l-jivot.171685
    Последно редактирано от redbul2 : 04-27-2019 на 11:33

  21. #121
    Ако обичате, придържайте се към темата.
    Ако се е изчерпала и няма какво повече да си кажете по нея - ще я заключа.

  22. #122
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Както казах не си достатъчно развит за да разбереш какво написах.
    Чудя се на колко водки си когато пишеш във форума?!
    Аз още чакам да ми посочиш...
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Посочи с цитат кои са тези, които боготворим, кой ги боготвори и къде!
    ?
    ... което означава, че предният ти пост е глупост лишена от смисъл и неотговарящ на истината:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Че даже и продължаваМ да бълваМ глупости.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Обаче ми е много интересно защо никога медиите не отбелязаха ядрената катастрофа във Фукушима, когато също имаше изтичане на огромно количество радиация. Нито една медия не отбелязва годишнини от събитието, все едно че никога не е било и не се е случвало.
    Причината е в различните причини и събития довели до двете аварии (в Чернобил и Фукушима) ?!
    Помисли малко!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Ако обичате, придържайте се към темата.
    Ако се е изчерпала и няма какво повече да си кажете по нея - ще я заключа.
    Темата никога няма да се изчерпа докато има хора отричащи комунистическите престъпления!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #123
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Както казах не си достатъчно развит за да разбереш какво написах.

    Че даже и продължаваш да бълваш глупости.Сега остава да кажеш,че фашистите не са навлиза в територията на СССР
    Да се цитирам,че барем да си пропуснал да заядеш за нещо.

    Държейки се като дете на 10 годинки използвайки похвати достойни за тази възраст ще ти докарат само поредния игнор от моя страна и пак ще ревеш да ти обърна внимание с най-различни провокацийки.

    Очаквах да се зядеш за числата,но ти просто ги пропусна и реши да ме изкараш пияница.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #124
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Да се цитирам,че барем да си пропуснал да заядеш за нещо.
    ...
    Очаквах да се зядеш за числата...
    Не си познал! Очеизвадно изместваш темата встрани от неудобните за теб въпроси:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Посочи с цитат кои са тези, които боготворим, кой ги боготвори и къде!
    ?!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ...реши да ме изкараш пияница.
    А това лъжа ли е?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #125
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не си познал! Очеизвадно изместваш темата встрани от неудобните за теб въпроси:
    ?!
    А това лъжа ли е?!
    Що пък да е цитат? Я се загледай по подписите и аватарите на хората

    Въпроса е тъп,а не неудобен и ми е обидно,че ти отговорих!

    И противно на твиоте схващания не пия алкохол!

    Обещавам тържествено,че ако в една тема нямаш и един коментар отговарящ на интелекта на 12г пубер ще почерпя целия форум. За жалост никога няма да черпя.

    Хайде сега коментирай числата! Или ще избереш да смениш темата?
    Последно редактирано от haritov : 04-27-2019 на 21:51
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си