.
Резултати от 1 до 25 от общо 293

Threaded View

  1. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 342
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    И кое по-точно им е различното? Кой ги е наложил ли? Вече казах кой и защо. Празнува се едно и също нещо - капитулацията на Германия. Ден на Европа - Европа ставала свободна. Ден на победата - СССР побеждава Германия. Едни и същи неща, казани и представени по различен начин.


    Твой си проблем.


    В Китай жертвите са не по-малко от 45 милиона. "Големият скок напред" убива между 40-50 милиона човека, това за 3 години. Направи си преценка на жертвите от останалото време. В СССР колко са според теб? Не по-малко от 20 милиона. В България не по-малко от 150-170хил. Вади си изключение общо и от другите комунистически страни.
    В Камбоджа са убити около 1 милион човека - Тук-таме, защото не са били селяни, защото са били малко по-умни от другите, защото са харесвали книгите, защото са носели очила, защото са обличали дрехи с различен от черното цвят. Но комунистите са глупаци, според които признакът на грамотност означава, че е станало време за масово изтребление. Бог си ви е наказал, но не достатъчно. По комунистическата логика всеки, който носи очила, заслужава да умре.
    Източникът ми? Уикипедия.
    А как населението се увеличава? Предполагам, че като затворят границите и който иска да се махне, го разстрелват или пращат в карцера, вследствие на което никой друг няма да се опита да излезне от това сметище за боклук, няма как да не намалее.
    Харитов, харесва ли ти Венецуела, като си върл фен на комунизма, що не идеш?
    Още нещо. Би ли премахнал мъглата от паметта ми, как беше "няма човек, няма проблем" или се бъркам нещо?
    Харитов, искам да те убия, да те разкъсам, да унищожа семейството ти, защото някой от вас чете книги или носи очила и не мисля да те питам дали си съгласен, аз ще го направя, защото смятам, че е редно нацията на една страна да бъде само от селяни.


    Напълно подкрепям преврата, който сваля от власт антибългарското просръбско правителство. Това не означава, че мнението ми, във всеки един аспект, от всяка гледна точка, е едно и също с това на неговите организатори. Тогава ситуацията е била 100 пъти по-различна от сегашната, ако не знаеш.
    А сигурен ли си, че професор Цанков е питал студентите си: "Не смятате ли, че мястото и ролята на посткомунистическа Русия е да бъде лидер на славянския и православен свят?", аз не съм много убеден? А, и не знам кога ти започнах да говоря за "посткомунистическа Русия". Я ми кажи, съгласен ли си с това да не защитаваш своята националност, защото харесваш и друг народ? Щото при южния славянин, Стамболийски, картината е същата.
    Я напиши в гуглето ден на европа и се образовай да видиш кой на кого давал въглища


    пп
    тази година отново ще ходя в Русия ти къде ме прати...
    Последно редактирано от haritov : 02-25-2019 на 18:43
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си