.
Резултати от 1 до 25 от общо 293

Threaded View

  1. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 345
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Присъдите са над 10 хиляди, а смъртните - над 2500. За сметка на това след 9 септем
    ври убитите без съд и присъда са над 30000.


    Да оставят комунистите да вилнеят и да вършат антидържавна и антибългарска дейност ли?


    Би разбрал, че това не е така, ако беше спрял да четеш жълти вестници, както и еврейско-комунистическа литература.
    Абсолютна лъжа. Па кои данни? По тези на БКП и ДС? Дори фашизъм не знаеш какво е. Просто всичко, което не е по възгледите ти, го наричаш фашизъм. Дори не знаеш, че фашизъм е имало само в Италия, а в Германия - националсоциализъм. А смееш ли да кажеш немските жертви на СССР? Съветските офицери са убивали почти всички руснаци, които на са искали да влязат в бой (без съд и присъда).


    Всъщност защо изобщо смееш да говориш за американски бомбардировки над София, при положение че:
    * това също е една огромна комунистическа лъжа. http://zamunda.net/details.php?id=399657&hit=1 а общо убити, по-късно починали и изчезнали - до 5000
    * Америка и СССР са били съюзници през ВСВ
    * за много лица, които са спрели вражеските бомбардировки, нито дума не е била обелена след 1944-та. А ако са останали живи, най-вероятно са били и убити
    * с активното си включване във войната България дава над 8000 убити и 9000 изчезнали
    * бомбардировките имат одобрението на Сталин


    Америка. Не знам защо мислиш, че някой харесва Америка оттук. Ако е така, ще кажа, че да си американофил и русофил е една и съща дебилщина. Културният марксизъм възниква от Америка.


    Да, не трябваше да ги споменаваш, защото не говорим за тези жертви. В такъв случай можем да говорим за жертвите на ПСВ, на Испанския грип, Черната смърт, за убитото бяло американско население от негрите, но това е безсмислено.



    Бежанските вълни са тук заради евреите (СССР и комунизмът са създадени от евреи), които взимат огромно участие в тяхното осъществяване.



    Така наречените (не от нас) жертви на комунизма са над 70 милиона в световен мащаб.
    По твоята логика са заличени цели държави тия числа не спряха да се променят.

    И добре,че са били комунистите,защото видяхме какво стана с фашистите.

    Отказа да влезеш в бой с врага се наказва със смърт без значение в коя армия се намираш.


    пп

    всеки път говориш различни неща за едно и също нещо
    Последно редактирано от haritov : 04-28-2019 на 14:33
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си