.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Lightbulb Какво да правя???

    Здравейтее всички! Преди около 2 месеца момичето в което си мислех че съм влюбен ме запозна с нейна приятелка. Излизахме заедно и всичко беше съвсем нормално. Вчера тя ми звънна да излезем и я взех с мен у приятел на пийване и приказки и се заговорих с нея. Та както ми говори я погледнах в очите (тя също ме гледаше) и не можех да си махна погледа! Сякаш света ми се завъртя и усетих нещо като пробождане в очите. Просто времето около мен сякаш спря.. След няколко секунди се осъзнах и направо си врътнах главата настрани и се чувствах много неловко, но мисля че и тя се чувстваше така.. Просто си личеше. Беше седнала до мен и сякаш малко по малко след това се приближавахме един към друг, докато не се долепихме и това е.. Днес със ставането мислех за нея.
    Мислите ли, че това е защото бях пийнал?
    Дали и тя е изпитала същото?
    Дали да направя крачка към нея?
    Ако имате и вие такива случаи, моля споделете!
    Хубава вечер!
    Последно редактирано от Mr Kolev : 02-02-2019 на 16:45

  2. #2
    Ами ако това си го писал на трезва глава, значи няма как да е само защото си бил пийнал! :Д По-добре не го мисли, ами направо говори с нея. Този отговор може да го получиш само от нея.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mr Kolev Виж мнението
    Мислите ли, че това е защото бях пийнал?
    Не ,ако още си мислиш да нея,честито,влюбен си!

    Цитирай Първоначално написано от Mr Kolev Виж мнението
    Дали и тя е изпитала същото?
    Може би, но трябва да разбереш сам. Защо не излезете пак? Опитай ти да поемеш инициативата

  4. #4
    Притеснявам се какъв ще и е отговорът, но докато не пробвам няма да разбера.. Мисля да говоря с нея, но как да започна темата? До сега не съм си и помислял, че така ще стане с това момиче.. Не ми се е случвало по този начин изведнъж и не знам как да подходя в случая.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mr Kolev Виж мнението
    Притеснявам се какъв ще и е отговорът, но докато не пробвам няма да разбера.. Мисля да говоря с нея, но как да започна темата? До сега не съм си и помислял, че така ще стане с това момиче.. Не ми се е случвало по този начин изведнъж и не знам как да подходя в случая.
    Ами ей така по средата на разговор леко преминаваш към темата. Не става директно да "изстреляш" подобно нещо ами едно по едно например от "Радвам се че говоря с теб" до " Ти придаваш смисъл на деня ми". Имай предвид че трябва конкретни думи за конкретна ситуация,те нещата стават естествено мога да ти кажа,защото аз съм във връзка и във момента..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ами ей така по средата на разговор леко преминаваш към темата. Не става директно да "изстреляш" подобно нещо ами едно по едно например от "Радвам се че говоря с теб" до " Ти придаваш смисъл на деня ми". Имай предвид че трябва конкретни думи за конкретна ситуация,те нещата стават естествено мога да ти кажа,защото аз съм във връзка и във момента..
    Благодаря за съвета!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си