.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Smile Кандидатване в НАТФИЗ

    Здравейте Тъй като ще кандидатствам тази година и съм в етап на избиране на материали ще съм много благодарна ако помогнете с монолозите. Ако някой има някакви предложения ще ми бъдат от полза! Благодаря!

  2. #2
    КандидатСтване* пардон!

  3. #3
    По-добре е сам да си помогнеш. Така ще бъдеш по-сигурен и уверен в себе си. С помощ винаги е лесно.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А замисляла ли си се за какво ти е всъщност да кандидатсваш в институт, който бълва кадри с "широкоспектърна специалност", след като независмо с или без която, реализацията в родната кинотеатрална индустрията като актьор става само и единствено при две условия. 1) На базата на роднински връзки с някой от гидлията и 2) На базата на интимни връзки с някой от гидлията?

  5. #5
    daksiM прав/а си, че е добре сама да си помогна, но всичко което зависи от мен го правя и съм го направила. Исках да обменя опит и знания с хора, които са запознати. Благодаря все пак!
    TrollFactory В амбициите ми изобщо не се включват супер кариера и популярност . Идеите ми за напред са далеч от бляскава актьорска кариера. Пределно ми е ясно, че не са толкова приказни нещата. Замисляла съм се много пъти какво точно искам и това което искам мога да го получа и без да се продавам, а то е нуждата от чисто технично обучение, защото смятам, че таланта си го имам. Условията които изброи важат за всяка сфера, във всеки един аспект за момента в 21-ви век, така че за всичко има начин. Просто става с повече труд и си на по- заден план от ,,плащачите'' (които по мое наблюдение са все по-малко особено в тази сфера), което мен не ме смущава, защото не искам да изпъквам пред никой, а само да взема онова което не го пише по книгите. Благодаря за мнението, но ако всеки мисли и съди така от далече няма да има промяна в България и ще сме си все така тъжни и отчаяни.

  6. #6
    Очевидно ще кандидатстваш "Актьорство за драматичен театър", щом така си задала въпроса. Аз се явих с:

    1. "Ревизор" - на Гогол - комедиен монолог.
    2. "Отело" - Монолог на Яго за драматичен монолог.
    3. "Индже" - проза.
    4. "Песен за човека" - за първо стихотворение.
    5. "На Лора" - второ стихотворение.

    Басните не ги помня, а песента ми беше от анимацията "Гумените мечета"

    Ако искаш повече инфо ми пиши на лично.

  7. #7
    Благодаря

  8. #8
    И аз ще кандидатствам тази година и честно...беше ми трудно с материалите, не защото не чета, а защото има голяма опасност да се дублират с избора на други кандидати, бях на юлските консултации с единия от преподавателите, които ще взимат клас и това беше факт. Така реших да тръгна на подготвителни уроци при една страхотна актриса, която намерих в Учители бг. Тя ми избра и монолози и всичко друго спрямо моята личност ...и много ми паснаха. Със всеки един материал показвам мои различни лица и възможности, а и самият им избор показва вкус и специално отношение. Пък и освен работата около текстовете тази подготовка канализира в правилна посока енергията ми и много други полезни неща. Така че, препоръчвам ти да си намериш някой актьор или актриса, които много харесваш и да поработиш през август с тях, за да си по - уверена! Поздрави!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си