.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Има и такива дни

    Имали сте такива дни!

    Знаете - събуждате се в кофти настроение, защото някой или нещо (а понякога и двете) ви го е скапало още предния ден. Ставате мислейки за това и денят ви тръгва наопаки. Криво ви е, нищо не ви носи удовлетворение. Времето е мрачно и ви сбозява настроението още повече. Звънят ви клиенти с проблеми и трябва да гасите пожари навсякъде около вас. Не ви се работи, не ви се среща и говори с никого. С други думи - всичко се скапва и нищо не върви както трябва. Искате само да си останете вкъщи, да лежите и да гледате филми. Естествено това ви обезсърчава и започвате да мислите само за това как да спрете лошият развой на събитията.

    Какво правите в такива моменти, за да обърнете статуквото?

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Имали сте такива дни!

    Знаете - събуждате се в кофти настроение, защото някой или нещо (а понякога и двете) ви го е скапало още предния ден. Ставате мислейки за това и денят ви тръгва наопаки. Криво ви е, нищо не ви носи удовлетворение. Времето е мрачно и ви сбозява настроението още повече. Звънят ви клиенти с проблеми и трябва да гасите пожари навсякъде около вас. Не ви се работи, не ви се среща и говори с никого. С други думи - всичко се скапва и нищо не върви както трябва. Искате само да си останете вкъщи, да лежите и да гледате филми. Естествено това ви обезсърчава и започвате да мислите само за това как да спрете лошият развой на събитията.

    Какво правите в такива моменти, за да обърнете статуквото?
    Всеки има криви дни! За съжаление никой не е застрахован.
    Колкото повече се ядосваш обаче, съм забелязала че толкова по-лошо става. Ти си знаеш най-добре какво те радва и какво те прави щастлив. Най-важното е колкото и да ти е кофти, да не спираш да се усмихваш! Дори и някой да те дразни пак му се усмихваш. Колкото повече негативните мисли те владеят толкова повече засилваш ефекта им според мен. А още повече ако това което те тормози не зависи от теб.
    I will be always watching you!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Всеки има криви дни! За съжаление никой не е застрахован.
    Колкото повече се ядосваш обаче, съм забелязала че толкова по-лошо става. Ти си знаеш най-добре какво те радва и какво те прави щастлив. Най-важното е колкото и да ти е кофти, да не спираш да се усмихваш! Дори и някой да те дразни пак му се усмихваш. Колкото повече негативните мисли те владеят толкова повече засилваш ефекта им според мен. А още повече ако това което те тормози не зависи от теб.
    Елиа, аз си мислех, че ти е писнало от глупостите на Трола и си напуснала този форум. Радван се да те видя

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Елиа, аз си мислех, че ти е писнало от глупостите на Трола и си напуснала този форум. Радван се да те видя
    И аз се радвам да те видя..
    Относно Бойко, освен за забавление на другите за нищо повече не става. А и ми харесва такива пуяци как се дуят като ги настъпиш. Искренно ме забавлява тоя смехотворен образ!
    I will be always watching you!!!

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    В такива моменти се уединявам, защото обичайно нещо ми тежи на душата и не мога да спра да мисля, докато не го измисля. Излизам с някое приятелче или с приятелката си и споделям, а те ме разсейват със свойте си филми. Всъщност помага.
    Обикновено ме избива на мисли за живота в тези моменти, но после всичко отново е наред.

  6. #6
    свивам си един масур и си пускам нещо смешно,вярно не е решение на проблемите,но мозъка за да работи качествено трябва да диша от време на време,не само да се товари с щяло и нещяло

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    пускам си тежък метъл, хапвам нещо, след което тренирам
    работи безотказно, особено последното. При (тежка) физическа активност се отделя хормон, който намалява стреса и депресивните мисли.
    edit: serotonin
    Последно редактирано от nqmamNervi : 02-21-2019 на 17:41

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си