.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Объркана съм

    Здравейте! Аз съм момиче на 16 години от град София. Преди малко повече от година се запознах с момиче, с което много си паснахме. В началото го намерих за странно, но колкото повече общувах с нея, толкова по-ясно ми стана, че я харесвам като повече от приятел. Малко след това, тя отвърна на чувствата ми, но по това време вече беше заминала в Лондон, за да следва и се виждахме доста рядко - през два/три месеца за по седмица. Тъй като и на двете ни беше ясно, че няма как да се получи нещо решихме, че няма да започваме нищо сериозно. Малко след това аз се запознах с момче на моята възраст (Д.) и след известно време с него се събрахме. Проблемът е, че това момиче се върна в България месец след като ние се събрахме и осъзнахме, че и двете не можем да бъдем заедно просто като приятели. Правя всичко по силите си да не правя нищо, което би наранило Д., защото наистина го ценя и харесвам, а и се чувствам щастлива с него, но не знам колко дълго ще продължи това преди някой да бъде наранен. Наистина не знам какво да правя....

  2. #2
    Ти си на 16. Граби от живота. Ако искаш да си лесбийка, сега ти е времето. Полудувай и се наживей. А след гимназията и университета, влез в рамките и си хвани някой пич. А защо пък да не събереш и двамата на едно място и не си направите яко парти, ако ме разбираш накъде те бия.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си