.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Помощ!

  1. #1

    Exclamation Помощ!

    Здравейте приятели! Преди две седмици правих секс с приятеля си (както винаги с презерватив). По принципа на гадостите той се скъса, ни приятеля ми не свърши в мен за което безусловно вярвам. Реших да му гласувам доверие, пък пих Ескапел последно началото на Декември, а знам, че дозата хормони не е шега работа. Както и да е, отмина това и позабравих за притесненията си и ето, че днес отново правихме секс и ситуацията се повтори, но за да е възможно най-цветущо преди това бяхме правили отново преди около 2 часа и без да се е измил или пишкал го направихме пак. Не сме очаквали, че ще се скъса. Отново не свърши в мен, но аз се притеснявам, а и май има защо. Раничко ми е за деца- на 19 съм. Моля за адекватни отговори- какво да правя?! Нямам нужда от упреци, моля за сериозни мнения.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Мисля, че ви е време да си установите някакви елементарни хигиенни навици и да се миете след секс.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Мисля, че ви е време да си установите някакви елементарни хигиенни навици и да се миете след секс.
    Може да има режим на водата. Тва не значи че, не може да се радват на половите си окончания!
    I will be always watching you!!!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Щом случаят се е повторил значи е време да помислиш за бебе.
    Чудесна идея!

    Адмирации...
    I will be always watching you!!!

  5. #5
    След като за 3ти път ви се къса презерватива, вижте какво правите грешно, явно не го поставяте както трябва. И се консултирай с гинеколог, може да ти предложи някакъв друг метод.
    А сега освен да чакаш и след 2 седмици да си направиш тест, май друго няма какво да направиш.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си