.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Unhappy Защо винаги става така???

    На 16 години съм, никога съм нямала гадже, нито първа целувка. Не нога да кажа че не си харесвам някви момчета и че не се забиваме по някакъв начин, но никога не стигаме до връзка или до целувка, защото те се отдръпват. Държа се супер готинп с тях смисъл говорим си за висчко и мога да развиваме всякакви теми. Просто всички ме възприемат като просто приятелка. Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
    Ето например сега харесвам едно момче прегръщаме се и някви такива но той изведнъж се отдръпна и аз нищо не мога да направя. Ако знаете как да прескоча “проятелското” моля отговорете, защото имам чувството че проблема е в мен

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Проблема не е в теб,просто не останаха мъже в тая държава и добре,че съм аз да отмия срама,но за жалост си малка за мен

    Не се притеснявай всяко зло за добро. Приятеслвто между мъж и жена няма все още и рано или късно ще има развитие.

    Гледай си уроците за сега,те мъжете сами ще дойдат.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Може момчето да го е срам и да се чувства неудобно, може да е стеснителен, най-добре си поговори с него! Ако ти показва пак някакви признаци на отдръпване, тогава си сгрешила човека! Надявам се всичко да мине добре!
    Последно редактирано от 진린의신 : 02-23-2019 на 15:05

  4. #4
    Няма как да ти дадем съвет, понеже не присъстваме на разговорите ви. Може да казваш нещо, което да ти се струва нормално, но те да не го приемат така. Също така, може твърде бързо и твърде явно да показваш на дадено момче, че го харесваш. Обикновено в такива случаи ние се отдръпваме. Много мразим хората и най-вече жените да имат очаквания от нас.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от vesitta Виж мнението
    На 16 години съм, никога съм нямала гадже, нито първа целувка. Не нога да кажа че не си харесвам някви момчета и че не се забиваме по някакъв начин, но никога не стигаме до връзка или до целувка, защото те се отдръпват. Държа се супер готинп с тях смисъл говорим си за висчко и мога да развиваме всякакви теми. Просто всички ме възприемат като просто приятелка. Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
    Ето например сега харесвам едно момче прегръщаме се и някви такива но той изведнъж се отдръпна и аз нищо не мога да направя. Ако знаете как да прескоча “проятелското” моля отговорете, защото имам чувството че проблема е в мен
    Намери си някой по голям! И какво значи прегръщаме се и някви такива? Кви такива?
    I will be always watching you!!!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ако искаш може да ти покажа как се прави.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Ospi Виж мнението
    Ако искаш може да ти покажа как се прави.
    На мен ли говориш?
    I will be always watching you!!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от vesitta Виж мнението
    Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
    Това, че си слаба е хубаво, не си и толкова висока, но гърдите, дупето, фейска, косата, симетрията на краката, изправената походка и т.н. са също важни неща. Така че проблемът като нищо може да се намира и във външния ти вид. Не се самохвалствай така, защото самочувствието ти явно не е обективно. Не може на 16 никой да не иска даже да се закача с теб. Пусни една снимка да те видим.

    Цитирай Първоначално написано от vesitta Виж мнението
    имам чувството че проблема е в мен
    Да, точно така е. Красивите момичета не остават без внимание.
    Последно редактирано от Juli19 : 03-15-2019 на 07:44

  9. #9
    +1
    Последно редактирано от Crazito69 : 03-09-2019 на 13:16

  10. #10
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    На мен ли говориш?
    И на теб също може хехехе

  11. #11
    А може просто да си скучна
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си