.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Talking Секс в съседната стая

    Така, съжелявам ако темата е задавана и преди (до сега не съм я срещал, затова питам). Случвало ли ви се е да хванете или чуете вашите докато правят кексове ако да какво се случи? Ако не, но попаднете в подобна ситуация как бихте реагирали?

  2. #2
    Това е моментът, в който всичко детско в теб умира! Бях пети-шести клас. Много се сдухах първоначално, но като разсъдих малко осъзнах, че това е най-нормалното нещо и всъщност аз съм глупака, който си е мислил, че едва ли не всички го правят с изключение на родителите му. След това даже съм ги хващал. Пак ми беше тъпо, но причината бе, че несъобразително и невъзпитано нахълтах в спалнята им в неделя сутринта, без да почукам. Иначе всичко е точно. По това което съм чувал, мога да заключа, че майка ми е много доволна Евала баща ми!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Daniel_1312 Виж мнението
    Случвало ли ви се е да хванете или чуете вашите докато правят кексове
    Слава Богу не съм!
    Цитирай Първоначално написано от Daniel_1312 Виж мнението
    Ако не, но попаднете в подобна ситуация как бихте реагирали?
    Да повърна може би...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    И при менне се е случвало. Нашите са дискретни, но виж съседите незнам каквоо я прави пича явно е много добър. Една стена ме дели от тяхната спалня, но имам чувството че го правят моята стая.

  5. #5
    На мен ми се е случвало веднъж със сигурност и последния път беше преди около 3-4 дена (което може би е и причината да пусна темата) двамата нещо се бъзикаха в хола. По едно време се затичаха към спалнята понеже рязко им се доспало "уж", затвориха се вътре и ги чувах как се хилят около 20 мин...след това сякаш се чуваше и скръц-скръц така че на 90 % съм сиг че е имало зегз което си е нормално де, но попринцип са дискретни. Като изключа тоя случей ми се е случвало още 1 път, но беше мн отдавна и то понеже се събудих през нощта и отидох да си налея чаша вода, обаче за да стигна до кухнята трябва да мина покрай тяхната стая (вратата пак беше затворена) и определено си имаше разни звуци. Набързо се разсъних и станах нинджа все пак не исках да ги прекъсна нещо, че е кофти на другия ден ми беше неудобно да ги гледам хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си