.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Забраменяване през боксерките.

    Здравейте! Направо към въпроса ми! Много съм притеснен. Днес бях с приятелката ми, не сме правили секс, но тя седеше в мен, имаше любовна игра и тн. Тя беше чисто гола, аз по боксерки. И аз съответно свърших. Възможно ли е сперматозоидите да са преминали през боксерките и тя да забременее? Попринцип четох други теми, че ''през дрехи'' няма как да стане, но това не са много дрехи, особено след като боксерките се водят ''дишащи'' и са по- странна материя.. Страшно притеснене съм, моля само за адекватни и сигурни отговори!

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от kristiqn132 Виж мнението
    не сме правили секс
    няма страшно! Пий една кофа и си лягай
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Как да ти дадем адекватни отговори, след като не задаваш адекватен въпрос? Аз наистина започвам да се чудя дали 4/5 от подрастващото поколение не са отглеждани под похлупак. Егати и необразованите честно. Значи знаят да се ч***т, ама понятие нямат как стават нещата със зачеването. Почва да ми писва да отговарям на едни и същи въпроси.

    Ами може пич! Ако боксерките ти са пропуснали някакво количество, после тя започне да те мачка по патлака (за да затвърди кефа ти), част от плувците ти да са се метнали на пръстите й, след това тя започне да си бърка зверски надълбоко и се окаже, че сперматозоидите ти са някакви свръх командоси, ориентират се по коя тръба да тръгнат и от кой яйчник се отделя тазмесечната яйцеклетка, проправят си път до нея и яростно един успее да забие глава в нея. Да, възможно е. Ама на практика дали ще станеееееее....

    Дано не, че май е по-добре да не се размножавате. Затова правете само отзад и не задавайте въпроси дали от анален секс се забременява, че вече ще пометна, макар и да имам пенис, а не вагина!

    ПП: Малко съм наострен, критичен и даже обиждам, но аман от тъпотии и необразовани. Научили се да си пъхат чурките по дупките, а понятие нямат от същественото. "Дайте ми кола, макар да нямам книжка!"

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kristiqn132 Виж мнението
    ...Днес бях с приятелката ми, не сме правили секс, но тя седеше в мен, имаше любовна игра и тн. Тя беше чисто гола, аз по боксерки. И аз съответно свърших. Възможно ли е сперматозоидите да са преминали през боксерките и тя да забременее?
    Не е възможно.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Не се притеснявай човече няма как да стане, ама другия път внимавай да не се получи белята. Дали сега е станало ще разбереш след едим месец

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Как да ти дадем адекватни отговори, след като не задаваш адекватен въпрос? Аз наистина започвам да се чудя дали 4/5 от подрастващото поколение не са отглеждани под похлупак. Егати и необразованите честно. Значи знаят да се ч***т, ама понятие нямат как стават нещата със зачеването. Почва да ми писва да отговарям на едни и същи въпроси.

    Ами може пич! Ако боксерките ти са пропуснали някакво количество, после тя започне да те мачка по патлака (за да затвърди кефа ти), част от плувците ти да са се метнали на пръстите й, след това тя започне да си бърка зверски надълбоко и се окаже, че сперматозоидите ти са някакви свръх командоси, ориентират се по коя тръба да тръгнат и от кой яйчник се отделя тазмесечната яйцеклетка, проправят си път до нея и яростно един успее да забие глава в нея. Да, възможно е. Ама на практика дали ще станеееееее....

    Дано не, че май е по-добре да не се размножавате. Затова правете само отзад и не задавайте въпроси дали от анален секс се забременява, че вече ще пометна, макар и да имам пенис, а не вагина!

    ПП: Малко съм наострен, критичен и даже обиждам, но аман от тъпотии и необразовани. Научили се да си пъхат чурките по дупките, а понятие нямат от същественото. "Дайте ми кола, макар да нямам книжка!"
    Чудесен коментар!

    Няма минало, няма бъдеще, всичко е ТУК и СЕГА! <3

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си