.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Държи се ужасно.

    Здравейте. Момиче на 21 съм. Приятелят ми е 13 години по-голям от мен, има дете, което живее при майка си. Заедно сме от май месец и почти веднага заживяхме заедно. В началото не беше така, но сега като се прибере изнервен от работа и не можем да имаме нормална вечер. Снощи например нещо пак си го изкара на мен, пробвах с добро към него, исках да ме гушне само и всичко да е наред, а той ме отблъсна "така му било по-удобно" да съм го оставела малко, нервно му било аз съм го изнервила започна да казва как нямало да ме търпи дълго как ще си тръгна от тук. Аз от реакциите му се разплаках не знаех как да реагирам вече. Много тъпо ми стана. Какво да правя и как да реагирам? Понякога имам чувството, че е с мен само да не е сам или и аз не знам за какво съм вече...

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от kotencetototo Виж мнението
    Здравейте. Момиче на 21 съм. Приятелят ми е 13 години по-голям от мен, има дете, което живее при майка си. Заедно сме от май месец и почти веднага заживяхме заедно. В началото не беше така, но сега като се прибере изнервен от работа и не можем да имаме нормална вечер. Снощи например нещо пак си го изкара на мен, пробвах с добро към него, исках да ме гушне само и всичко да е наред, а той ме отблъсна "така му било по-удобно" да съм го оставела малко, нервно му било аз съм го изнервила започна да казва как нямало да ме търпи дълго как ще си тръгна от тук. Аз от реакциите му се разплаках не знаех как да реагирам вече. Много тъпо ми стана. Какво да правя и как да реагирам? Понякога имам чувството, че е с мен само да не е сам или и аз не знам за какво съм вече...
    Ние няма как да знаем какви точно са ви взаимоотношенията и що за човек е той! Ако той се държи така често или обвинява теб, няма какво да се чудиш как да постъпиш. Обясни му как се чувстваш от всичко това и ако няма промяна знаеш какво да правиш. Няма смисъл да се измъчваш и да ти е гадно на теб, защото някой го е ядосал и ти си тази която трябва да го отнесе. Ако един мъж те обича ще реагира точно обратното на това което описваш, когато се опитваш да го успокои и да го гушнеш!
    I will be always watching you!!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ти си в началото на 20-те си. Какво очакваш от 40 годишен мъж, при това и с дете? Фактите са достатъчно красноречиви. Ако не му се занимава да си сложи пишката в теб преди да си легне си му непотребна за друго в неговата къща. И си му удобна, защото си му малка и тъпа и по този начин лесна за строяване. Както ти казва "лягаме си, изморен съм, не ме изнервяй, че ще стане лошо!" остава само и да те бие преди или след новините, или и в двата случая (и преди, и след). Чудно ми е, ако имаш родители, дали те одобряват това, че задоволяваш сексуалните потребности на някакъв дърт пергиш с дете и му переш бельото. Иначе работиш ли? Или той те издържа? Ако не работиш и той те издържа и ти си мързелива и бездарна, тогава има правото да си му тъпата секс робиня вкъщи и ако не е на кеф да правите секс, ти нямаш никакво основание да го репликираш и да му държиш сметка. Ако си с някой дядо заради парите му, тогава нямаш право да се оплакваш за това кога му се прави секс. След като си е платил човекът, може да се възползва когато си иска, а не по задължение. Кажи му да ти даде пари и си купи вибратор.

  4. #4
    1во нашите знаят и го харесват ксто цяло
    2ро работя, да не съм спирала откакто съм станала пълнолетна

  5. #5
    Вашите знаят, че живееш с някакъв дето те блъска и ти казва да се махнеш и го харесват? Ако е така, нищо чудно че си попаднала именно на такъв.
    Като ти каже следващия път че ще си тръгнеш, събери си багажа и си тръгни наистина. Уважавай се малко поне и направи нещо преди да е почнал и да те побийва като не е на кеф.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от kotencetototo Виж мнението
    1во нашите знаят и го харесват ксто цяло
    2ро работя, да не съм спирала откакто съм станала пълнолетна
    пропусна да добавиш:
    3то харесвами да бъда малтретирана.
    4то страх ме е да ме изгони, пък нито сме женени, нито съм, реално, зависима от него.

    5то обичам да страдам.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kotencetototo Виж мнението
    Здравейте. Момиче на 21 съм. Приятелят ми е 13 години по-голям от мен, има дете, което живее при майка си. Заедно сме от май месец и почти веднага заживяхме заедно. В началото не беше така, но сега като се прибере изнервен от работа и не можем да имаме нормална вечер. Снощи например нещо пак си го изкара на мен, пробвах с добро към него, исках да ме гушне само и всичко да е наред, а той ме отблъсна "така му било по-удобно" да съм го оставела малко, нервно му било аз съм го изнервила започна да казва как нямало да ме търпи дълго как ще си тръгна от тук. Аз от реакциите му се разплаках не знаех как да реагирам вече. Много тъпо ми стана. Какво да правя и как да реагирам? Понякога имам чувството, че е с мен само да не е сам или и аз не знам за какво съм вече...
    А ти защо си с тоя мъж ?!? Какво те привлече в него?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Жените обичате да ви мачкат! Всяка една от вас има поне един коч в живота си, който направо я е спуквал от гавра. И именно затова тя е умирала за него и в момента още го помни. И аз съм имал такъв случай. Разигравах и наранявах постоянно една мацка, която още повече откачаше и правеше всичко за мен. Накрая я зарязах. След една седмица ми дойде акъла в главата и исках пак да си я върна. Но след милионното зарязване от моя страна, тя вече реши да спре да си блъска главата в стената и ми показа "средния". Всяка жена минава през своят "изрод". Хватката е да осъзнае по-бързо, че там няма много смисъл и да продължи напред. В началото на връзката ни, жена ми ме правеше на мармалад. След 3-та - 4-та година на мен ми писна, намерих си любовница и нещата се обърнаха. До ден днешен не й обръщам особено голямо внимание и тя откача.

    ПП: Може да има любовнижа

  9. #9
    Момичето си заряза темата.
    Може да не се карат вече, а да се трепят! Гаси лампите и бой...,
    I will be always watching you!!!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    След една седмица ми дойде акъла в главата и исках пак да си я върна. Но след милионното зарязване от моя страна, тя вече реши да спре да си блъска главата в стената и ми показа "средния". Всяка жена минава през своят "изрод".
    Както и всеки един дето се мисли за лош минава поне един път през такъв урок, хващате се за някакво момиче все едно за на майка си полата, държите се гадно и после очаквате тя по чисто майчински да ви прости. Да ама накрая девойката осъзнава че не ви е майка и не иска да заема такава роля, зарязва ви, намира някой наистина свестен, а именно вие с години след това я споменавате като The One That Got Away.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Както и всеки един дето се мисли за лош минава поне един път през такъв урок, хващате се за някакво момиче все едно за на майка си полата, държите се гадно и после очаквате тя по чисто майчински да ви прости. Да ама накрая девойката осъзнава че не ви е майка и не иска да заема такава роля, зарязва ви, намира някой наистина свестен, а именно вие с години след това я споменавате като The One That Got Away.
    Малко говориш без да имаш представа за какво думаш в случая, но някак си не ми се занимава. Приеми, че си права

    ПП: Няма как да се хвана за мацката като за на "майка ми полата", тъй като момичето се беше вкопчило в мен като удавник за сламка. Всъщност, това ме отблъскваше в нея. Слагаше целият свят в краката ми и на мен ми беше безинтересно. Но давай Holly-нце, ти ги разбираш повече

  12. #12
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    На мене ми е интересно защо го е оставила първата му жена
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  13. #13
    9999, Ти усещаш ли как си противоречиш в случая?
    Снизходителният тон не прави думите ти по-достоверни

    Цитирай Първоначално написано от haritov
    ...
    Сигурно щото е много хубав а тя е гаднярка която е искала да му вземе детето…всички бивши са гадни
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Абе моме ти наред ли си бе, къде ще хващаш мъж с дете, а пък и по-голям от теб с 13 години. Вземи се хвани в ръки и си намери човек, който ще те обича истински и естествено да няма деца!

  15. #15
    Стой си с него и на теб ше ти направи дете ... кво искаш.. имах съученичка г/д около твоята възраст коята се занимаваше с чичак който имаше син с 1 година по-голям от момичето... ако си мазохистка давай ше трупнеш опит какво не трябва да правиш и къде за материалното не тряя да се буташ.. иначе ако не искаш да се отегчаваш от бъдещите си връзки заради тоз чичак.. го заебвай и си хващай около набора .. кво очакваш от него освен да те научи как да се таковаш... и как да си безотговорен родител? Ше си те води като второ дете(кученце) за ръчичка и ше ти купува близалки.... Хванал си те е да си те шляйка и да си прави каквото иска.., стига да не искаш да станеш парцалче с дрехите и вкъщи.. Не знам какви родители подкрепят такива отношения...

  16. #16
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    мойто гадже е мн по-дърто от мен и до преди малко се оплакваше, че му слагам ред, от къде на къде ще позволяваш някакъв тъпчо да те унижава, майка ти и баща ти не са те отгледали добре, за да се държи някой така с теб
    или сте равни, или си събираш багажа, стига с тази жертвеност
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Моят е набор 1969,аз съм набор 1990,има 2 деца едното е на 20.Може да ми е баща...
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    мойто гадже е мн по-дърто от мен ...
    Значи ходите с чичаци!
    Факт!
    И го признавате!
    Факт!
    А когато аз ви го кажа се сърдите - ква е тая работа ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи ходите с чичаци!
    Факт!
    И го признавате!
    Факт!
    А когато аз ви го кажа се сърдите - ква е тая работа ?!
    ми че с чичаци ходя, нямам време за младоци, дето днес ме иска, утре друга стиска

    чичаците нямат толкова голям избор (особено тези дето не търсят каталожна булка) и знаят, че тр да те (да ме) търпят безплатно
    Последно редактирано от NomNomNom : 03-06-2019 на 18:38
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  19. #19
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ...знаят, че тр да те (да ме) търпят безплатно
    Ааа, не така мойто момиче !
    И двамата знаем, че не е безплатно !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #20
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    разбира се, съществуването ми е несъвместимо с твоите разбирания
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ми че с чичаци ходя, нямам време за младоци, дето днес ме иска, утре друга стиска

    чичаците нямат толкова голям избор (особено тези дето не търсят каталожна булка) и знаят, че тр да те (да ме) търпят безплатно
    Не е грам така! Вие женската аудитория се бута при чичаци не защото ше те иска и ше си му безплатна ... , а щото могат да Ви удовлетворяват желанията(повечето парични) докато наборник няма да може освен ако не си е скъсал гъза да направи нещо и да може да Ви позволи капризите... Факт че наборниците днеска им хареса едно утре им мине желанието , при чичаците е същото днес го кефиш метка ти 2-3 подаръка нагъва те и утре може да е и някоя по-млада от теб кой знае.. просто така Ви изнася да си мислите , защото ПАРИТЕ И ОПИТА дет Ви предлагат Ви заслепява пред останалите неща!

  22. #22
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    т'ва е колата на чичака ми (същите модел и цвят)
    https://m.sellbox.pl/oc-content/uploads/all/33669.jpg

    ама вие си мислите, че парите са ви проблема
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    Не е грам така! Вие женската аудитория се бута при чичаци не защото ше те иска и ше си му безплатна ... , а щото могат да Ви удовлетворяват желанията(повечето парични) докато наборник няма да може освен ако не си е скъсал гъза да направи нещо и да може да Ви позволи капризите... Факт че наборниците днеска им хареса едно утре им мине желанието , при чичаците е същото днес го кефиш метка ти 2-3 подаръка нагъва те и утре може да е и някоя по-млада от теб кой знае.. просто така Ви изнася да си мислите , защото ПАРИТЕ И ОПИТА дет Ви предлагат Ви заслепява пред останалите неща!
    А аз си падам по грамотни мъже…
    За теб “наборник” може да е на 17, за мен е 25-26 и ако на тази възраст все още живееш при майка си и нямаш 2ст зад гърба си, то това си е твой проблем и трябва първо да се погрижиш за самостоятелността си, преди да се обвързваш. И да, напълно възможно е да си намеря набор, който не си е скъсал задника от работа и може да си позволи нормален начин на живот, без да се налага да го отглеждам аз и да му плащам сметките аз.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    т'ва е колата на чичака ми (същите модел и цвят)


    ама вие си мислите, че парите са ви проблема
    Тая кола е женска/гейска !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си