.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Бременна или не

    Здравейте! Моя приятелка ми сподели, че преди 2 седмици е правила секс за първи път с презерватив, но той се скъсал. Сподели ми, че цикълът и закъснял, а когато и дошъл продължил само ден. Страхува се, че може да е бременна. Посъветвах я да отиде на гинеколог, но тя отказа. След няколко дена ще и правят операция и ако наистина е бременна ще излезе на изследванията. Не съм добре запозната със симптомите на бременнност нито дали е възможно да се спре и наистина не знам как да и помогна. Затова ви моля от нейно име да дадете съвети какво да направи. Благодаря за отделеното време!

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от TheDifferentGirl Виж мнението
    Здравейте! Моя приятелка ми сподели, че преди 2 седмици е правила секс за първи път с презерватив, но той се скъсал. Сподели ми, че цикълът и закъснял, а когато и дошъл продължил само ден. Страхува се, че може да е бременна. Посъветвах я да отиде на гинеколог, но тя отказа. След няколко дена ще и правят операция и ако наистина е бременна ще излезе на изследванията. Не съм добре запозната със симптомите на бременнност нито дали е възможно да се спре и наистина не знам как да и помогна. Затова ви моля от нейно име да дадете съвети какво да направи. Благодаря за отделеното време!
    Извинявай,
    Ама как да посъветваме човек който отказва твоя съвет ( на приятел)? Дали има нужда от мнението на чужди хора?
    Последно редактирано от elia_666 : 02-27-2019 на 17:46
    I will be always watching you!!!

  3. #3
    "За един приятел питам" ми е много любимо Чудя се защо тия приятелки никога не влизат те в този форум и не задават лично въпроса, при положение, че остават анонимни, ами винаги втори лица питат вместо тях? Както и да е. Аз сега не успях да разбера - за пръв път е използвала гумичка или за пръв път е правила секс изобщо?

    Цветната бременност е доста рядко явление, но не е изключено да се е случило. От друга страна, вие жените трябва да знаете, че в зависимост от времето, смяна на сезоните и куп други фактори може да се получат такива нередовности или смяна на периода на цикъла.

    Нека отиде на лекар и да не си мълчи за станалото.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си