.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 108
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Разбирай го така, парите, възможностите ти като цяло, отношението към другия са по-важни от външния ти вид.
    Ако чакаш някоя да дойде у вас да ти предложи да сте заедно, това сам знаеш, че едва ли ще стане скоро... По-вероятно е чрез роднини да те сватосат с някоя след време(уж скромно момиче, точно като за теб) и така... По всичко личи, че това теб те устройва, така че няма за какво да се притесняваш толкова...

  2. #52
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Защо постоянно само за пари говорите и красота, и секс и тнт?
    А за кво друго да говорим, когато става въпрос за връзки и секс?!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Не е ли важно как се държиш и характера,...
    Не!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...искам просто нормално момиче, израснало в бедност научено на труд и ценности, което мисли като мен и не я интересуват нито красота, нито пари...
    Няма жени, които да отговарят едновременно на всичките тези твои условия!
    Момиче израстнало в бедност е или пропаднала мързелана, търсеща някой да ѝ купува алкохол/цигари/наркотици, а ако е поне малко работлива и порядъчна вече има огромен избор от мъже!
    Жените са тези, които правят избора, освен ако не си много богат! Момченца като теб има под път и над път, но жените не търсят такива като теб! Те търсят "добре облечени бизнесмени" и са готови да ги чакат, дори да се наложи да умрат сами!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...щом съм имал няква връзка значи не съм толкова зле явно...
    Приеми го като някаква нелепа случайност! Не си нито вървежен, нито играч и ако не си качиш акциите, ще си останеш сам!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...няма смисъл да им обяснявам колко съм зле, смотан, самотен и тнт ...
    Жените това го виждат и без да им го обясняваш!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...все има хора самотни и отегчени от сивото си ежедневие, ако се намерят и вземат 1 друг ще супер, защото най-малкото пак могат да си стоят забутани в къщи, но поне си имаш човек до себе си...
    90% от тези хора са мъже, а останалите 10% са жени с дълбоки социални, финансови и здравословни проблеми!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...а свестни, ако ще да са смотани, скучни самотни и сбъркани като мен още по-добре, но не се намират...
    Дори грозноватите и смотани жени чакат "принцове" и "добре облечени бизнесмени", колкото и да не ти се вярва! Много от тях някрая умират сами, но явно го предпочитат пред това да се съберат с някой смотльо !
    Може да ти звучи нелогично, но не търси логика в жените, поне не търси логика в смисъла който влагаш ти като мъж!
    Може би си мислиш, че една смотла ще ѝ е по-добре да се събере с някой смотльо, вместо да живее и умре сама, но жените не разсъждават така! За жената събирането с някой смотан е провал в живота! Вместо това, чака някой, който е "добра партия", дори той никога да не дойде! Жените са много по-малко склонни към компромиси от нас, не го забравяй!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...стига с тези пари и красота...аз съм израснал бедно ...
    Няма стига ! Това е реалността и трябва да я приемеш, защото не можеш да я промениш! Можеш само да се адаптираш към нея! Друг изход нямаш!
    Ти може да си израстнал бедно, после да си бачкал здраво и да си се замогнал. Дори за най-бедната жена за да си оправи материалното положение е достатъчно само да си намери мъж! Дори не идеален, а такъв който има работа! Над това минимално условие, таван няма - жената може да иска милиардер или суперзвезда!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...а и съм имал 5 години връзка с бедно момиче като мен и парите никога не са били важни за нас като цяло...
    Кого залъгваш ?!
    Защо се разделихте?! Я ми припомни, че не мога сега да си спомня!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Пробвал съм да се опиша в сайт за запознанства и няма никакъв ефект,
    ... А и проблема ми е също, че мразя да се снимам и не го правя, а всеки гледа външният вид...за жалост
    Ето сам виждаш, че колкото и да се описваш, това е безполезно - жените първо ти гледат снимката решават дали си "готин" или не!
    Същото правим и ние спрямо жените! ...освен ако не си толкова загорял, че да налиташ на всякакви за единия секс !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Деца не се гледат само с човечност и доброта, а бедността не е черта, заради която да те харесат. И ти не би тръгнал със селската 90-килограмова мома, колкото и да е добра. Нека не си говорим глупости, вероятно дори няма да й дадеш шанс да ти покаже колко е добра.
    Ако отговорът на въпросът „За какво мечтаеш?” е „Семейство с бедно момиче, с което едвам да свързваме двата края”, то не се чуди що не искат да са с теб. Никой нормален човек не мечтае за посредственост. Може вкрайна сметка пак да си със заплата 1000лв, но да имаш някакви планове за развитие. Иначе си оставаш само с обещанията колко добър човек си.
    ПП. 90% от простите патки по чалготеките са израстнали бедно и не са чак толкова красиви. Значи ли това, че са изключително стойностни хора?
    Тука съм на 100% съгласен с Турксчо !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ако чакаш някоя да дойде у вас да ти предложи да сте заедно, това сам знаеш, че едва ли ще стане скоро...
    Не си прав че няма да е скоро - то ще е никога !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Не си прав че няма да е скоро - то ще е никога"
    Явно нямаш представа какви жени съществуват

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    https://www.youtube.com/watch?v=8ZJHD7GECuM
    Каквото и да си говорите и най-големите изпренгечи знаят, че "-Всяка жена си търси мющерия"

    Ще ти кажа защо някои жени остават сами - нито един мъж не ги е потърсил - нито беден, нито богат! И въпросните са се разплаквали пред мои познати, в други случаи и пред мои роднини, когато са на по 35, в други случаи и на по 45 години и ги питали "-Защо си нямаш някой вече, на тия години..." Отговорът бил един и същ от тези жени "-Ами мен никой не ме е потърсил" След което обикновено настъпват неловко мълчание, тъга и у двете страни, в някои случаи и сълзи от страна на попитаният...


    Има и жени, които постоянно имат някакви гаджета/връзки, но реално за брак, семейство, за вкъщи никой не ги иска...

  5. #55
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ще ти кажа защо някои жени остават сами - нито един мъж не ги е потърсил - нито беден, нито богат!
    Няма такова нещо!
    Няма жена, която да не е потърсена от мъж, поне веднъж в живота ѝ, освен ако не е някоя пропаднала и смърдяща клошарка ! Дори тогава, 100% в уличното ѝ обкръжение, поне един колега-клошар сигурно ще ѝ предложи!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...Отговорът бил един и същ от тези жени "-Ами мен никой не ме е потърсил"
    Да, може, ако тези жени ги е потърсил смотльо - г-н Никой!
    Дори смотаните жени чакат някой принц, батка или чичак с пари! Когато им предлагат смотльовци - това е г-н Никой !
    На такива жени с нереално високи очаквания точно това им се пада - да живеят и умрат сами! Аз лично познавам няколко жени, които са поели по този път!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #56
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Вярвам в това, че всеки си заслужава съдбата, по един или друг начин...

    Да уточним обаче ти в какво вярваш... Вярваш, че не съществуват жени на които никой не е предложил брак или по-сериозно обвързване? Т.е. казваш, че са им предлагали смотаняци, жените са отказвали и затова представят така нещата. Аз ти казвам, че познавам такива, които си мечтаят някой да им предложи, "смотаняк" или не, общо взето нямат големи претенции.
    Дори познавам една, която се омъжи за бежанец! Понеже тук доколкото разбрах, не могла да си намери мъж... Тя е под 25 години за протокола. Просто искаше да се омъжи и го направи, макар че предпочиташе да си намери местен...

  7. #57
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Да уточним обаче ти в какво вярваш... Вярваш, че не съществуват жени на които никой не е предложил брак или по-сериозно обвързване? Т.е. казваш, че са им предлагали смотаняци, жените са отказвали и затова представят така нещата.
    Точно това казвам, правилно си ме разбрал!
    Обаче самата формулировка "никой не им е предложил брак или по-сериозно обвързване" е подвеждаща - в действителност може формално да е истина, поради това че тези жени са отхвърляли всякакви предложения за развитие на интимна връзка (например най-обикновена среща)! Жена която отказва среща, закономерно няма как да получи предложение за брак !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Аз ти казвам, че познавам такива, които си мечтаят някой да им предложи, "смотаняк" или не, общо взето нямат големи претенции.
    Заблудил си се!
    Точно тия жени са с най-големите претенции, неотговарящи на положението им и точно затова си остават сами!
    Отчаяна жена без претенции сама се предлага почти на всеки, който "става" поне малко!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Дори познавам една, която се омъжи за бежанец! Понеже тук доколкото разбрах, не могла да си намери мъж... Тя е под 25 години за протокола. Просто искаше да се омъжи и го направи, макар че предпочиташе да си намери местен...
    Това не опровергава твърденията ми!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ок, разбирам твърденията и гледната ти точка.
    Но не каза какво мислиш за тези, които са все в някакви връзки, но реално никой не ги иска за брак и семейство? Или твърдиш, че такива не съществуват?

  9. #59
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...какво мислиш за тези, които са все в някакви връзки, но реално никой не ги иска за брак и семейство? Или твърдиш, че такива не съществуват?
    Това са глупави, вятърничави жени, които не знаят точно какво искат и "все попадат на неподходящи мъже" сякаш някой друг им е виновен, за това което са избрали!
    Такива даже стигат и до брак, дори по няколко пъти ! Няколко пъти, защото се женят и развеждат и от всеки брак по дете с различен баща !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #60
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    mlakniwe какво стана с твоя проблем?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #61
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Защо ти е психолог , щом грозния е тук?!
    Е , понякога в нищо не вниква и не прави добри анализи, но пък чат-пат говори истината.


  12. #62
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    П.С.
    Не смятам, че заплатата му е ниска!!!
    Не е там проблема и не пишете такива неща на човека. Не знам какво работи, но ако не живее под наем и не поддържа повече от един автомобил, смятам че е в рамките на нормалното.

    Всичко идва от това , че автора няма интерес към младите събеседници. А не е присъщо за мъж да е свит като мишка.Това не привлича жените.


  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    то пък като ги запривлича... голяма файда. С други думи привличаш проблеми...
    Реално една жена има много по-голяма далавера да си намери мъж отколкото един мъж да си намери жена. Не е тайна, че мъжа издържа семейството и носи много по-голяма отговорност за всичко. +Жените се нуждаят от мъже за да оцелеят и живеят по-лесно в този свят, а не обратното. Който има по-голяма нужда той е в по-неизгодна позиция. Просто жените са по-умни и хитри и манипулират нещата.

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Прието е за нормално мъжа да ходи и да се предлага на жената и разбира се за нормално тя да отказва. За абсолютно ненормално е прието жена да ходи да се предлага на мъж или тя да направи първата крачка.

    Ако жена ти се предложи и не я минаваш директно за гей.
    Ако мъж се предложи на жена и тя не спи с него и се вдигат акциите=става все по-важна, от нищото.
    Последно редактирано от Blubalu : 05-08-2019 на 11:08

  15. #65
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    +Жените се нуждаят от мъже за да оцелеят и живеят по-лесно в този свят, а не обратното. Който има по-голяма нужда той е в по-неизгодна позиция. Просто жените са по-умни и хитри и манипулират нещата.
    Истината е, че жените могат да живеят без секс много по-дълго от мъжете и това преобръща теорията ти за нуждата и неизгодната позиция!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #66
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Точно заради нагона на мъжете и голямото търсене от тяхна страна прави жените изкуствено надценени и им вдига самочувствието в небесата. Но не всичко е секс в крайна сметка.

    "жените могат да живеят без секс много по-дълго от мъжете"
    Всъщност всеки може да живее и без да прави секс. Кой изобщо е умрял от неправене на секс? wtf?

  17. #67
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Точно заради нагона на мъжете и голямото търсене от тяхна страна прави жените изкуствено надценени и им вдига самочувствието в небесата.
    Факт!
    Факт, който ти пропусна в началото !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Но не всичко е секс в крайна сметка.
    Да, така е - останалото е пари !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "жените могат да живеят без секс много по-дълго от мъжете"
    Всъщност всеки може да живее и без да прави секс. Кой изобщо е умрял от неправене на секс? wtf?
    Не се прави на по-глупав, отколкото си!
    Много добре знаеш за какво става въпрос!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Нарочно съм го пропуснал. Все пак и жената има нужда от секс и го получава от мъжа. Това, че тя не е напрвила стъпката, а той, не означава че жените нямат нужда от секс. Жената обикновено не прави стъпка да потърси секс, защото така е възпитана и така е прието от обществото, че ако го направи е ... знаеш каква. А и обикновено не й се налага да го прави, защото както вече споменахме мъжете пък са възпитавани да се предлагат, те да търсят жените и така се и случва.

    Тогава можеше да напишеш "издържат", не "живеят". Какво да направя след като не знаеш кога коя дума да използваш.

    И са кое е по-важно и нужно според теб, секса или парите? И за секса най-вероятно знаеш, че на жените им е по-хубаво понеже имат много повече рецептори в сравнение с мъжете.
    Последно редактирано от fire_magic : 05-10-2019 на 00:43

  19. #69
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Истината е, че жените могат да живеят без секс много по-дълго от мъжете и това преобръща теорията ти за нуждата и неизгодната позиция!
    Абсолютно!


  20. #70
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Все пак и жената има нужда от секс и ... не означава че жените нямат нужда от секс.
    Жените имат по-малка нужда от секс от мъжете и това е доказано!

    Като в лафа:
    "За мъжете парите са средство за получаване на бърз секс, а за жените сексът е средство за получаване на бързи пари!"
    (това не съм го измислил аз)
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И кой е по-облагодетелстван от цялата работа? Не мислиш ли, че това са жените. Следователно жените имат по-голяма нужда от мъже отколкото мъжете от жени, генерално.

  22. #72
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    пак обърнахте темата на секс и пари-мен като не ме интересува нито 1 от двете значи трябва да се гръмна, ето с това момиче което сме приятели си излизаме от 3 години и на двамата на не пука нито за секс нито за пари просто се разхождаме, ядем си джънк фууд и сме хепи, рядко се виждаме през 1-2 седмици, защото сме ангажирани работим и тнт, но все пак е нещо и двамата сме супер забили и смотани търсим да ходим в най-забутаните места дето няма хора и сме си такива, но сме си саднати и двамата и депресирани по принцип бачкаме се прибираме се ядем спим и това, за семейство едва ли ще стане моята работа понеже никой не ме ще и аз не правя нищо по въпроса не съм инициативен само работа ям и спя това е, вече се примирих до някъде, пък знае ли човек какво ще стане след време аз осъзнавам че съм ненормален и наще ми го казват и родата как можело да не съм загорял и да си вися в нас да не излизами тнт сега ми било времето за живот бил съм като пенсионер не ми пука те като искат да излизат и да си купонясват що трябва всички да живеят еднакво купони секс жени пари и тнт не разбирам и заплатата освен за храна за друго не я харча и за ремонти нямам кола нищо само едни сметки плащам 200лв на месец някъде и храна, но истината е че като не ползвам социални мрежи не излизам навън е нормално дори хората мислят че съм умрял сигурно и не съществувам и никой не го е*е за мен като цяло и няма как да стане разбира се като живея изолиран от света и чат пат излизам отново с забил човек и пътувам 200км само за да се разходим и да хапнем вредна храна и цялата рода ме мисли за луд, но все тая, човек прави каквото му е приятно.

  23. #73
    Нали знаеш, че е до време и до изгода. Като и омръзне ще те зареже дори и като "приятел". Препоръчвам ти психеделични вещества и умъртвяване на егото ти и да се изправиш лице в лице с личните ти проблеми. Гъбата

  24. #74
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И кой е по-облагодетелстван от цялата работа? Не мислиш ли, че това са жените. Следователно жените имат по-голяма нужда от мъже отколкото мъжете от жени, генерално.
    В две изречения сам си противоречиш - как успяваш не знам!

    Разбира се, че по-облагодетелствани са жените и са в по-добра позиция! И ти сам го каза! Те не са на зор да търсят мъже!
    Когато човек има по-голяма нужда, тогава търси! Ако няма толкова нужда - чака!

    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    пак обърнахте темата на секс и пари-мен като не ме интересува нито 1 от двете
    А за какво става въпрос, че не разбрах?!
    За това че си сам ли?!
    Ако не ти трябва семейство, жена и секс, вземи си куче или котка !
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...но сме си саднати и двамата и депресирани по принцип бачкаме се прибираме се ядем спим и това
    А защо не пробвахте да се развеселите с един секс ?
    Сексът укрепва връзката, повишава самочувствието и настроението!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...за семейство едва ли ще стане моята работа понеже никой не ме ще и аз не правя нищо по въпроса...
    Добре, с тая дето излизате защо не я натиснеш?! Защо не опитваш да пренесете връзката но по-високо ниво, вместо да се държите за ръце в парка и да хрупате чипс, като някакви петокласници ?
    Последно редактирано от Грозния : 05-11-2019 на 17:37
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "В две изречения сам си противоречиш - как успяваш не знам!

    Разбира се, че по-облагодетелствани са жените и са в по-добра позиция! И ти сам го каза! Те не са на зор да търсят мъже!
    Когато човек има по-голяма нужда, тогава търси! Ако няма толкова нужда - чака!"

    Казах го още в началото, че жените всъщност са по-нуждащи се от мъже отколкото обратното и в същото време са по-облагодетелствани просто защото са по-хитри и умни и се възползват.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си