Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
моя живот е донякъде сходен с твоя, само дето аз имам безумно много контакти, обаче не мога да се сближавам с хората и това е. и то хората си мислят, че сме близки, но не сме. ( това е проблем с хората на моята възраст, отбягвам ги, понеже нямам никакво самочувствие сред тях, а с възрастни хора се разбирам добре, защото те са по-толеранти и разбиращи)
който и да ми погледне живота отстрани ми казва - имаш всичко, обаче само аз си знам колко ми е трудно да изляза да се "забавлявам", понеже само ме натоварва това. и си има причина за това, сигурно подобна на твоята - понеже и ние винаги сме били бедни, и докато другите младежи си мечтаят, аз не съм имала мечти а съм си мислела как да изкарам пари, че да имам (е) някаква финансова стабилност
и не ми е весело навън, и не ми е интересно да си говорим кой къде е ходил на ски, понеже аз мога да си позволя да отида навсякъде, обаче вместо това си седя у нас понеже още съм си с инстинктите за оцеляване и не мога да се отпусна.
това твоето ми прилича на моето и си е за психолог, дето ще те изслуша и ше те подкрепи, не да ти спори във форума и да те товари повече, понеже са му минали десетки като теб в кариерата
защо ти е психолог след като има водка?


човека е такова нещо,че колкото и каквото и да има никога няма да има всичко,а що се отнася до това което би се борил с всички сили да не го загуби. Макар и да го води към пропаст в която ще загуби всичко