пак обърнахте темата на секс и пари-мен като не ме интересува нито 1 от двете значи трябва да се гръмна, ето с това момиче което сме приятели си излизаме от 3 години и на двамата на не пука нито за секс нито за пари просто се разхождаме, ядем си джънк фууд и сме хепи, рядко се виждаме през 1-2 седмици, защото сме ангажирани работим и тнт, но все пак е нещо и двамата сме супер забили и смотани търсим да ходим в най-забутаните места дето няма хора и сме си такива, но сме си саднати и двамата и депресирани по принцип бачкаме се прибираме се ядем спим и това, за семейство едва ли ще стане моята работа понеже никой не ме ще и аз не правя нищо по въпроса не съм инициативен само работа ям и спя това е, вече се примирих до някъде, пък знае ли човек какво ще стане след време аз осъзнавам че съм ненормален и наще ми го казват и родата как можело да не съм загорял и да си вися в нас да не излизами тнт сега ми било времето за живот бил съм като пенсионер не ми пука те като искат да излизат и да си купонясват що трябва всички да живеят еднакво купони секс жени пари и тнт не разбирам и заплатата освен за храна за друго не я харча и за ремонти нямам кола нищо само едни сметки плащам 200лв на месец някъде и храна, но истината е че като не ползвам социални мрежи не излизам навън е нормално дори хората мислят че съм умрял сигурно и не съществувам и никой не го е*е за мен като цяло и няма как да стане разбира се като живея изолиран от света и чат пат излизам отново с забил човек и пътувам 200км само за да се разходим и да хапнем вредна храна и цялата рода ме мисли за луд, но все тая, човек прави каквото му е приятно.