.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 108
  1. #76
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Кво не разбра?
    По-облагодетелствани са, следователно имат по-голяма далавера. След като има далавера(печалба) за тях следователно имат нуждата това нещо да се повтаря отново и отново! Това, че обикновено те не търсят мъже директно е част от хитростта, акъла и като цяло играта, поведение прието за нормално в обществото и т.н.

    Ако не можеш да разбереш, не мога да ти помогна, аз не мисля че си противореча.
    Последно редактирано от fire_magic : 05-11-2019 на 18:45

  2. #77
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ако не можеш да разбереш, не мога да ти помогна, аз не мисля че си противореча.
    Противоречиш си и още как!
    Който е на зор - той търси, който не е на зор, той чака!
    Много просто е!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #78
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Мъжете търсят главно секс, жените 1 милион неща. Неслучайно като ти дадът пИтката си очакват нещо голямо в замяна.

  4. #79
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Какви изречения бе хора,аз една точка не видях


  5. #80
    Препоръчвам го!

  6. #81
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Ееее,хаха.


  7. #82

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Мисля, че нещо ми става и се чудя няква болест психическа ли е или не знам и аз? Общо взето на 25 съм и живея като пенсионер, само дето ходя на работа, изкарвам пари и се прибирам гледам тв и спя лягам си в 9-10 дори защото нямам какво да правя и с кой да общувам и това е всеки ден, без приятели, без излизания, без социални мрежи, интернет /освен на работа/ и общуване с хора, без гаджета, чувствам се винаги досаден ако искам да общувам с някого и скучен отвсякъде. От време на време ходя на почивка някъде това е. Та въпроса ми е на какво може да се дължи това? С възрастни хора 50+ се разбирам супер, но с хора на моята възраст много трудно просто защото нямаме нищо общо. Нямам никакво самочувствие и винаги съм се критикувал и не се харесвал. Единствената ми мечта е да имам жена и да създам семейство нищо друго не ме интересува нито купони и такива глупости, дори нямам никво желание за секс или дори всякви такива неща, просто искам да имам семейство деца и семеен живот нормален да правя нещо смислено. Но не знам как да подходя и аз като се пробвам да общувам с някой не се получава мисля като 70 годишен и така. Психолог ще ми помогнели или направо за лудницата ли съм и аз не знам. Мекушав съм, добър гледам все да помагам на хората накрая ми се качват на главата. И по-интересното е че в очите на другите изглеждам нормален на работа например и тнт, а всъщност аз знам че не съм, просто защото не съм като другите мои набори и моето поколение. Все се надявам да има все някъде някви хора като мен и да споделят дали са така били винаги или ако са се променили как са го направили и са станали по-нормални така да се каже с психолог ли, с някви медикаменти ли, от самосебе си ли?
    Това е явен случай на синдромът на пенсионера. Реално в теб може да е прероден много по-възрастен човек.

  8. #83

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Какво разбираш под "свястна жена"?! Някоя която ще е с теб, без значение как изглеждаш и колко пари имаш ли?! Е, няма такива! Няма жена над 16, за която не е важен външният вид или парите на мъжа !
    "Свестните" са същите като "ку**ите и кифлите" - търсят и предлагат същото, но в друга опаковка!
    Винаги е било едно и също, от векове, но под друга форма!
    Има такива, но са от Русия, Беларус, и някои други бивши републики на СССР. Там момичетата са много бедни, самоубийството при жени е на много високо равнище, и момиче оттам ще е много благодарно и ще те обича истински.

  9. #84
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    Има такива, но са от Русия, Беларус, и някои други бивши републики на СССР. Там момичетата са много бедни, самоубийството при жени е на много високо равнище, и момиче оттам ще е много благодарно и ще те обича истински.
    Тези са такива, че биха спали с всичките ти познати, докато си на работа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #85

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тези са такива, че биха спали с всичките ти познати, докато си на работа!
    Зависи от кой град са. От селата - обикновено стоят много ниско до земята.

  11. #86
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    С радост искам да споделя, че 1 година след пускане на темата живота ми е абсолютно същият...едниственото хубаво нещо е, че напълнях с 5 кила....не че някой го интересува като цяло...Какво става с този форум и защо всички сайтове едновремешни замряха или ги закрихя и пуберте зяпат инстаграм и тик ток по 15 часа на ден и нищо друго не ги интересува....?

  12. #87
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    С радост искам да споделя, че 1 година след пускане на темата живота ми е абсолютно същият...едниственото хубаво нещо е, че напълнях с 5 кила...
    Какво му е хубавото че си затлъстял? Аз също съм качил кила покрай това седене вкъши, но това не са мускули, а сланина и не виждам нищо хубаво в това!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Какво става с този форум и защо всички сайтове едновремешни замряха или ги закрихя и пуберте зяпат инстаграм и тик ток по 15 часа на ден и нищо друго не ги интересува....?
    Старите сайтове не се приспособиха и обновиха и в резултат на лошо управление социалните мрежи ги убиха!
    Днешните тийнове сигурно дори не знаят какво е "интернет форум" и нямат нужда от такъв. Нали имат фейсбук и инстаграм?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #88
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    @mlakniwe, а ти какво направи за тази 1 година освен напълняването? Нищо ли не се опита да “подобриш”? Ако е така, сам си виновен за изгубената година. Няма да преписвам всичко изписано до тук. Виждам, че темата е била доста интересна. Щом това не ти е “помогнало” давай пак по-конкретно.

  14. #89
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    @mlakniwe, а ти какво направи за тази 1 година освен напълняването? Нищо ли не се опита да “подобриш”? Ако е така, сам си виновен за изгубената година. Няма да преписвам всичко изписано до тук. Виждам, че темата е била доста интересна. Щом това не ти е “помогнало” давай пак по-конкретно.
    Каквото и да се опитам да подобря не ми се получава особено комуникацията с хора и социалният живот...А относно напълняването като човек е кожа и кости 5-10 кила са си добре поне да не ти се виждат ребрата и скелета и да си като мумия...мускули не ми трябват аз си върша физическа работа достатъчно и имам някаква сила все пак..дории малка

  15. #90
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Питах те да разкажеш какво си правил цяла една година. Все нещо трябва да ти се е случило. Иначе няма за какво да си говорим.

  16. #91
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Каквото и да се опитам да подобря не ми се получава особено комуникацията с хора и социалният живот...
    Всичко е въпрос на пари.
    Сега с "извънредните мерки" и "борбата с вируса", възможностите за социален живот са още по-малко от всякога преди!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #92
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всичко е въпрос на пари.
    Сега с "извънредните мерки" и "борбата с вируса", възможностите за социален живот са още по-малко от всякога преди!
    Добре аз ако имам пари какво това променя в мен нищо? Поне аз като нямах пари и сега като имам не виждам никаква разлика в мен и как те ще променят социалният ми живот никак?

  18. #93
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А колко пари имаш сега като "имаш"?

  19. #94
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А колко пари имаш сега като "имаш"?
    Има ли значение ,достатъчно за нормален живот според мен-трябва 1 мъж да взима по 5 бона заплата ли че един вид да има семейство и жена, деца и някоя да го отрази? Тези неща не са важни...едно време да не би някой да го интересувало парите не разбира се....за това са хората заедно дълги години и се обичат...дори и бедни..защото парите развалят хората. Познавам хора доста които взимат минимална заплата и имат семейства, деца и се обичат защото парите не са им важни..вкл и моето семейство е било така. Защо е такъв голям фактор....една нормална жена няма да се интересува колко пари имам аз, а дали я обичам, ценя, уважавам, подкрепям и тнт....нямат значение тъпите пари не знам защо все накланяте нещата към секс и пари къде останаха истинските ценности? Защо ли съм се родил в този извратен и материален свят...жалко...когато двама човека се опознават и харесват не става дума за пари според мен...проблема е, че с мен никой не иска да общува защото съм прекалено скучен може би, не съм перверзен, не мога да флиртувам и тнт а говоря по разни скучни теми за жените може би, въпреки че всеки ден се интересувам от дадена жена например, то живота и отделям си цялото внимание и в крайна сметка това им доскучава не знам какво всъщност харесват и искат...Искат сериозни мъже, а всъщност се оказва, че като такъв се запознае с тях са им скучни и предпочитат да си общуват с перверзни и по-самоуверени...

  20. #95
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Нали попита как да си намериш приятелка? Какво очакваше? Очевидно не си класически притегателен за жените. Следователно, ако си “нищо особено”, парите са нещото, с което ще те забележат (по-евентуално да се случи по “такъв начин” от колкото да чакаш догодина по същия начин както и до сега и пак да повдигнеш темата си и да караш непознати да спекулират по въпроса дали си девствен на 30 и какъв ти е проблема)

    Да, това може и да не е правилно от морална гледна точка (според теб), но жените (повечето) искат мъже със статус. Затова и ти е било винаги по-трудно да си намериш жена. Ако си имал изобщо каквато и да било връзка до сега тази тема нямаше да съществува...

    Ако искаш романтична история с жена, която не се интересува от статуса ти, тогава се замисли на какви места може да откриеш такива. Има как да се запознаеш и по интернет. След като си толкова “дълбок и романтичен”, няма как да не си намериш някаква. Самотници има много и ако не си чак толкова зле, все ще намериш някоя да се впечатли от “добротата ти” или whatever.

    Останалото по темата мисля, че няма да ти върши работа. Ако ти се струва толкова сложно или нереалистично всичко това да стане по casual начин, значи си безнадежден случай и действително си за ъпгрейд на портфейла.

    Чакам твоето подробно мнение по “въпроса”.

  21. #96
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Добре аз ако имам пари какво това променя в мен нищо? Поне аз като нямах пари и сега като имам не виждам никаква разлика в мен и как те ще променят социалният ми живот никак?
    Малко пари имаш значи и не стигат!
    Ако наистина имаш пари, купи си кола на до 5 години и над 200 коня!
    Купи си луксозен апартамент, или вила, за предпочитане на до 300 метра от морето.
    Ако нямаш пари за такива неща, поне покани оная твоя приятелка на екскурзия на някое моренце в чужбина и я изкърти от секс!

    Ако нямаш пари за нито едно от тия неща - значи нямаш пари!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    трябва 1 мъж да взима по 5 бона заплата ли че един вид да има семейство и жена, деца и някоя да го отрази?
    Да!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Тези неща не са важни...
    Кого залъгваш? Нас?! Потенциалните жени които ще вкараш в леглото?! Или само себе си?!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    ...едно време да не би някой да го интересувало парите не разбира се...
    Проституция има още от преди да има пари! Жените са си лягали с този който е най-силен, носи най-много месо и кожи в пещерата и пребива превантивно другите мъже които застрашават властта му! Понякога пребива и жените с които прави секс (или иска да прави секс), но това е защото ги обича и те го знаят - какво са няколко шамара пред чистак нова кожа от саблезъб тигър (или чантичка Луи Вюитон от м0ла)!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Защо е такъв голям фактор....една нормална жена няма да се интересува колко пари имам аз, а дали я обичам, ценя, уважавам, подкрепям и тнт....нямат значение тъпите пари не знам защо все накланяте нещата към секс и пари къде останаха истинските ценности?
    Не знам защо робуваш на някакъв мит, за "истинските ценности от едно време"?! Сексуалните отношения между мъжа и жената са едни и същи от памтивека! Разликата е само във формата и технологиите, не в същността им!
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    за това са хората заедно дълги години и се обичат...дори и бедни..защото парите развалят хората. Познавам хора доста които взимат минимална заплата и имат семейства, деца и се обичат защото парите не са им важни..... защото съм прекалено скучен може би, не съм перверзен, не мога да флиртувам и тнт а говоря по разни скучни теми за жените може би
    Така постъпват само най-глупавите жени - на тях парите не са им важни и се хващат с някой задник който е "голям купонджия", "много забавен и готин" и "сексът с него е страхотен, една приятелка ми каза и след това се убедих лично" - и след години осъзнават, че са се омъжили за кварталния пияница, който "пие и бие"! "Ама той преди не беше такъв"!
    Това ми е най-смешното!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако искаш романтична история с жена, която не се интересува от статуса ти, тогава се замисли на какви места може да откриеш такива. Има как да се запознаеш и по интернет. След като си толкова “дълбок и романтичен”, няма как да не си намериш някаква. Самотници има много и ако не си чак толкова зле, все ще намериш някоя да се впечатли от “добротата ти” или whatever.
    Не си прав!
    Самотни жени има само по две причини:
    1. Тя е вече много стара, болна, нечистоплътна, неподдържана или има тежка зависимост от алкохол или наркотици!
    2. Тя е изключително глупава, не е наясно колко струва и може да е средно-статистическа дебелана, почти невзрачна, но тя чака "принца"! Дори на такива жени (стига да не попадат в т. №1) 100 на 100 са им предлагали разни мъже, но те са ги отрязали всичките, защото се имат за "голямата работа" и "не се е родил мъжът, на когото тя да пристане"! Постепенно времето минава и се стига до "апартамент пълен с котки" и т. №1!

    Жените от т. №2 са най-безнадеждният случай, тъй като мъжете на които те биха пристанали (като външност и пари) въобще не се интересуват от тях, като със същия статус си хващат привидно безмозъчни, но хитри барбита, които знаят колко струват и имат усет за "добрата сделка"!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #97
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не си прав!
    Самотни жени има само по две причини:
    1. Тя е вече много стара, болна, нечистоплътна, неподдържана или има тежка зависимост от алкохол или наркотици!
    2. Тя е изключително глупава, не е наясно колко струва и може да е средно-статистическа дебелана, почти невзрачна, но тя чака "принца"! Дори на такива жени (стига да не попадат в т. №1) 100 на 100 са им предлагали разни мъже, но те са ги отрязали всичките, защото се имат за "голямата работа" и "не се е родил мъжът, на когото тя да пристане"! Постепенно времето минава и се стига до "апартамент пълен с котки" и т. №1!

    Жените от т. №2 са най-безнадеждният случай, тъй като мъжете на които те биха пристанали (като външност и пари) въобще не се интересуват от тях, като със същия статус си хващат привидно безмозъчни, но хитри барбита, които знаят колко струват и имат усет за "добрата сделка"!
    Просто описвах "някакво изключение", на което авторът "да може все пак да се надява (като удавник за сламка)".
    Не съм казал, че това е надежден план и акцентирах поне два пъти какво точно трябва да направи ( 1) че жените предпочитат мъже със статус и 2) че му трябва ъпгрейд на портфейла ) vs. 1 път на това нещо да стане от самосебе си (т.е. без да се променя и да му тежи, че няма пари, а да чака да впечатли някоя кукувица с “добротата си”). Естествено, че шансовете му да си намери "нормално момиче" в сегашното си положение са никакви, но след като не иска (или не може) нищо да промени и не си го признава, защото е твърдоглав, поне да го отпратим от темата му с "надеждата", че все пак може да си намери някоя "овдовяла и помъдряла (куковица)", която да не се интересува от друго освен секс и той да е добре дошъл да "запълни празнотите" й в сетните й дни без пари. Т.е. да й стане нещо като "toy boy", а пък и ако каже, че е девствен, едва ли "жената ще го остави просто така", а в нея ще се събудят "майчински симпатии" към "горкото момче" и ще "му даде да се разбере"...

    пп. 1. Естествено, че говоря топ-глупости , но това е единственият "магически" начин, по който аз виждам авторът да "види светлина в тунела" щом толкова упорства по темата за важността на парите.

    пп. 2. Щом за поредна година не е забогатял, нито си е изгубил девствеността, случаят е по-добре да се отнесе към психолог както и е заглавието на темата, защото току-виж попадне на някой, който да му обясни същите неща, но понеже там вече ще "бута пари" и ще го слуша. Иначе очаквам да се върне пак в същата тема след още една година, за да спори и оплаква същите неща.

    пп. 3. (до автора) Повечето психолози не струват и само ще ти вземат парите, за да получиш неадекватни съвети само дето ще са от човек с "табелка на вратата", така че вслушай се най-накрая в Грозния и почни "да работиш" по въпроса за вилата на морето (ама да не е колиба на село) и колата с 200-те коня (за предпочитане до 5 г.).

  23. #98
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Да питам какво ще отговорите за тези случаи и дали има обяснение с парите (случаите са напълно реални):

    1. Мъж, работи като пожарникар (т.е. изкарва горе-долу нормални пари), преди това беше футболист (т.е. има поддържано тяло и продължава да го поддържа), но си няма жена. Във фейса често публикува неща от рода „децата са най-хубавото нещо на света“ и подобни т.е. иска да има деца, но не можа да си намери жена (а вече е на около 50 години). Каква е причината според вас да се стигне дотук?

    2. Мъж на около 30 години, в чужбина, докато е на работа там, се запознават с едно момиче-българка. Връщат се в България. Той с изкараните пари купува апартамент за да живеят в него и да се оженят (между другото той си има и кола) – т.е. не е богат, но не е беден. След около 2 месеца, като гръм от ясно небе, тя му казва, че иска да се раздели с него.

    След около година, тя се запознава с друго момче (не е богато момчето, но работи и има нормални пари да се издържа). И така тя от голям провинциален град (където живее тя), отива да живее в къщата на момчето в едно село (къщата не е лоша, но не е нищо особено, като съм я гледал по снимки). Вече сигурно има 2 години, засега още са заедно.
    Какъв е вашия анализ на ситуацията и защо се получава така?
    Последно редактирано от defender : 05-18-2020 на 13:30

  24. #99
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Да питам какво ще отговорите за тези случаи и дали има обяснение с парите (случаите са напълно реални):
    А в ролята на какъв питаш и защо? Но, ок, ще коментарирам случаите след като желаеш мнение от "експерти":

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    1. Мъж, работи като пожарникар (т.е. изкарва горе-долу нормални пари), преди това беше футболист (т.е. има поддържано тяло и продължава да го поддържа), но си няма жена. Във фейса често публикува неща от рода „децата са най-хубавото нещо на света“ и подобни т.е. иска да има деца, но не можа да си намери жена (а вече е на около 50 години). Каква е причината според вас да се стигне дотук?
    Пожарникарите не изкарват много пари. Пък и 50 годишен бивш футболист и по настоящем пожарникар звучи като случай на настоящ промишлен алкохолик и пушач. Коя жена в приемлива за детеродна възраст (от 18 до ~ 35) би се навила тепърпва да му пере гащите, да му готви и да му шъта на дърт пергиш като него, вероятно с нищо впечатляващ освен, че ще се пенсионира по-рано заради професията си, което пък гарантира, че в следващите години от тук до края на живота си ще си стои да одимява хола докато попръцква излежавайки се на дивана с чорапите си на дупки и изпразвайки шише след шише докато гледа как селски отбори играт футбол? Че и отгоре на всичко да му отгледа и дЯца, които той ще бъде почти в дементна възраст, когато изпраща по абитюриентските балове кретайки на пожарникарска пенсия? Така че колкото и статуси за дЯца да си пише във фейса, "за да пуска стръв", че е много "за децата/за семейството", пиши го отписал или я пиши луда всяка (която и да е), ако му се върже.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    2. Мъж на около 30 години, в чужбина, докато е на работа там, се запознават с едно момиче-българка. Връщат се в България. Той с изкараните пари купува апартамент за да живеят в него и да се оженят (между другото той си има и кола) – т.е. не е богат, но не е беден. След около 2 месеца, като гръм от ясно небе, тя му казва, че иска да се раздели с него.

    След около година, тя се запознава с друго момче (не е богато момчето, но работи и има нормални пари да се издържа). И така тя от голям провинциален град (където живее тя), отива да живее в къщата на момчето в едно село (къщата не е лоша, но не е нищо особено, като съм я гледал по снимки). Вече сигурно има 2 години, засега още са заедно.
    Какъв е вашия анализ на ситуацията и защо се получава така?
    Ами до колкото разбирам с първия нещата са приключили почти веднага след като е купил апаратамента. Вероятно жената е живяла с фалшивите представи, че той ще има план за нещо повече от апартамент в кв. "Дружба" в Плевен след като се върнат в България. След покупката, може би и той така като футболистът от по-горе, се е проснал безработен по скъсани гащи на дивана в хола, затрупан с шишета и кутии от цигари, без повече планове за бъдещето и без парите, които е печелил в чужбина. Нормално е жената като разбере, че приказката приключва така да си бие камшика. Вторият е бил резервният вариант (защото една жена никога не си тръгва без резервен вариант) и я е лъгал там с нещо докато не я е завел на село и й е разкатал играта като я е насадил да варди козите и да се сбабичоса преждевременно като естествено в последствие тя е загубила както от цвета, така и от "цената си" и ще не ще се задоми вече от вече безизходица, че няма на къде да ходи, а и "цивилизацията" явно не е много наблизко. Сега може и да ти изглежда, че си "живуркат щастливо", но едва ли е точно така.

    Съдби всякакви и не разбирам как това беше по темата, но нали поиска мнение. Доволен ли си?

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А в ролята на какъв питаш и защо?
    Питам в ролята на такъв, които се опитва да провокира тезата ви, че всичко се касае само до пари, ве. И защото мисля, че ако 50-60% да кажем, че е пари, то има и едно 40-50% по други причини ве.

    ...... Доволен съм!
    Последно редактирано от defender : 05-18-2020 на 14:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си