.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question Как да поднесе с майка ми факта, че съм си купил нов лаптоп?

    Backstory: на 13 съм.
    Към средата на месеца майка ми ще получи бонуси, които тя реши, че ще ми даде за да си сменя (вече неработещата) консерва с екран. Искам да си взема едно лаптопче за 1k лева, пари има, а аз не съм от типа хора, които спестяват.

    The problem:
    Баща ми не трябва да разбира за тези бонуси, каквото и да се случи. Какво да му кажа, ако ме пита (той ще ме пита), от къде дойдоха тези пари?
    Мерси страшно много.

  2. #2
    Купи си втора употреба свясен лаптоп
    Аз преди поправях и имам сериозни познания !

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    Купи си втора употреба свясен лаптоп
    Няма такова нещо!

    За същите пари може да си вземе настолен, нов или на старо, който да е в пъти по-добър от лаптопа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от pitaya4 Виж мнението
    Backstory: на 13 съм.
    Към средата на месеца майка ми ще получи бонуси, които тя реши, че ще ми даде за да си сменя (вече неработещата) консерва с екран. Искам да си взема едно лаптопче за 1k лева, пари има, а аз не съм от типа хора, които спестяват.

    The problem:
    Баща ми не трябва да разбира за тези бонуси, каквото и да се случи. Какво да му кажа, ако ме пита (той ще ме пита), от къде дойдоха тези пари?
    Мерси страшно много.
    Купи си таблет, който е с клавиатура и става като компютър, и не го показвай пред баща си. Таблетът е по-компактен и можеш да го носиш навсякъде, вкл. и да го скриеш много по-лесно.

  5. #5
    Казваш че, твой приятел ти го е дал на изплащане за 300лв, защото е стар модел! А ти разбира се имаш остра нужда, за да си пишеш димашните!
    Даже можеш да го помолиш да ти помага с 50лв. , а останалите да си ги спестиш уж от джобни!
    А, за да е поне малко честно, тези 150 лв. които хипотетично той ще ти даде, можеш да му кажеш по нататъка, че си събрал пари и искаш да му ги върнеш!
    I will be always watching you!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си