.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Exclamation Връзка с пълнолетен

    Здравейте , аз съм на 14 ... По принцип не вярвам че на такава възраст е възможно да откриеш любовта ,но какво ако се случи, не ми е за пръв път 20 годишен да ме хареса по принцип бягам от такива връзки с чак толкова голяма разлика, проблемът е там че знам че този път наистина ме обича доказвал ми го е милиони пъти, въпросът ми е там , какъв е законът спрямо нашата разлика? Той е готов да се опълчи срещу законът зареди мен просто искам да знам ако се стигне до там какво да направя, родителите ми не знаят за него, но ги познавам и знам че са твърдо против това, кажете ми какво да правя , след като знам че той наистина ме обича , ако стане така да се стигне до съд има ли някоя сламка за която да се хвана за да не потъна , моля ви спестете си приказките за това че не е възможно да ме обича , не веднъж ми го е доказвал .

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Цитирай Първоначално написано от Just a sicret Виж мнението
    Здравейте , аз съм на 14 ... По принцип не вярвам че на такава възраст е възможно да откриеш любовта ,но какво ако се случи, не ми е за пръв път 20 годишен да ме хареса по принцип бягам от такива връзки с чак толкова голяма разлика, проблемът е там че знам че този път наистина ме обича доказвал ми го е милиони пъти, въпросът ми е там , какъв е законът спрямо нашата разлика?
    След като си се съвкуплявала с мъже над 20 годишна възраст и преди, защо чак сега намери да питаш? Ами законът е, че него може да го натикат ефективно в дранголника, ако се признае вината му, че е извършвал блудствени дейности с теб.
    Чл. 151.
    (1) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152, се наказва с лишаване от свобода от две до пет години.
    (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години."

    Та да обобщим, приятелят ти ще лежи ефективно в дранголника, ако ти или твоите родители повдигнете обвинения срещу него. Достатъчно е само едно оплакване от страна на вашите до полицията и държавната машина ще се задейства и ще го смачка. Има доста тъпи хора, които се занимават с малки пикли като теб и после патят.

    Цитирай Първоначално написано от Just a sicret Виж мнението
    Той е готов да се опълчи срещу законът зареди
    Ооо, да, със сигурност е готов заради теб да го таковат в затвора... И ще се "опълчи на закона"! Ех, колко смел юнак! И като се му се "опълчи" сигурно ще го смени и няма да се отнася за него. Ще ви пишат в държавен вестинк, че сте някакво специално изключение и може официално да се таковате без последствия от това.

    Цитирай Първоначално написано от Just a sicret Виж мнението
    мен просто искам да знам ако се стигне до там какво да направя, родителите ми не знаят за него, но ги познавам и знам че са твърдо против това, кажете ми какво да правя , след като знам че той наистина ме обича , ако стане така да се стигне до съд има ли някоя сламка за която да се хвана за да не потъна , моля ви спестете си приказките за това че не е възможно да ме обича , не веднъж ми го е доказвал .
    Да, вярваме ти, че толкова много те обича, че чак е готов всеки ден да те чака да си напишеш домашните преди да те чука. Мисли за бъдещето ти човекът... Вашата връзка е истинска и той съвсем не е с теб само заради лесния секс.
    Последно редактирано от TrollFactory : 03-07-2019 на 14:32

  3. #3
    Да съм казвала че съм се чукала с него дори с пръст не ме е докоснал
    И не съм спала със мъже на 20 още съм девствена , както казах бягам от връзки със 20 годишни това е първият ми път няма да тръгна да споря с вас междудругото само да кажа това не е ... Kriticheska. Vurzrast.com a teen problem
    Последно редактирано от Just a sicret : 03-07-2019 на 18:31

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Just a sicret Виж мнението
    Да съм казвала че съм се чукала с него дори с пръст не ме е докоснал
    И не съм спала със мъже на 20 още съм девствена , както казах бягам от връзки със 20 годишни това е първият ми път няма да тръгна да споря с вас междудругото само да кажа това не е ... Kriticheska. Vurzrast.com a teen problem ������
    Дори и само да те е гледал, за Бойко е все едно те е е* ал. А ако по улицата са минавали хора, нищо чудно да се окаже, че е било оргия.
    Последно редактирано от elia_666 : 03-07-2019 на 21:03
    I will be always watching you!!!

  5. #5
    Хахаха да сигурно то така излиза

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    "Той е готов да се опълчи срещу законът зареди мен"

  7. #7
    Моля отговаряйте само ако ще ми давате съвет ако не начукайте си го и изобщо недейте да пишете, благодаря предварително

  8. #8
    Ами нещата не са във ваша полза, пълнолетен.Това ти подсказва ,че от една страна нещата са ОК,но от друга не са толкова сполучливи. Така от писаното от теб не става ясно дали не сте сродни души. Тогава нещата са малко по други .Друг е парадокса ,че момчетата на твоята възраст до 18 г са като деца от детската градина, а дори и след тази възраст.Една част от по-големите са по стойностни.
    Според мен ти за първи път някой те е оценили вероятно това ,което не направил баща ти.Сега си на 6-то небе и.т.н
    Ако ти самата започнещ да се цениш и станеш цялостна ще видиш лесно цялата картина , каква и защо си го срешнала.
    Ако ти е интересно ,какво ти написах ,можеш да пишеш на лични .

  9. #9
    Извинявай, но на 14 си още дете! Вашите затова няма как да одобрят връзка с момче на 20г.
    Първото което им идва на ум е секс и бебе. Едва ли и ти го искаш! Децата са нещо прекрасно, но не и когато ти самата си дете. Ти не си открила сродната си душа и любовта на живота си, а първите трепети на любовта. Чувство което не си изпитвала и не знаеш как да обуздаеш. Това е нещо съвсем ново и вълнението е разбираемо. Живота е пред теб и е рано да говориш за сериозни връзки. След като е готов този господин да се изправи пред закона, значи ще може да чака докато пораснеш поне още 3-4 години.
    Последно редактирано от elia_666 : 03-08-2019 на 09:14
    I will be always watching you!!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Извинявай, но на 14 си още дете!
    Бас държа, че си почнала да се съвкупляваш с мъже някъде на тази възраст, а сега четеш морал на детето... Какво лицемерие само!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Бас държа, че си почнала да се съвкупляваш с мъже някъде на тази възраст, а сега четеш морал на детето... Какво лицемерие само!
    Аууу Бойко, къв си гений, от към гъза!
    Тва с чл.151, колко време го търси в нета да го копнеш?
    I will be always watching you!!!

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Аууу Бойко, къв си гений, от към гъза!
    Тва с чл.151, колко време го търси в нета да го копнеш?
    Разбирам, че в сравнение с теб и задникът ми е гений, но все пак темата не е за ласкателства по мой адрес. Пък и си личи кой от двама ни й помага. Аз й давам адекватно мнение как стои проблемът й според законодателството и какви проблеми може да предизвика точно както тя беше помолила да научи, а ти освен, че си юридически некомпетентна и дори не знаеш защо се набута в тази тема се осмеляваш да ме иронизираш. Какъв съвет би могла да й дадеш освен как да се съвкуплява с по няколко мъже на денонощие без да я хванат както ти правиш. Не те ли е срам поне малко? За какво изобщо се включваш в темите неподготвена и ги цапаш със заяжданиците си и глупавите си мнения, които според мен е по-добре да пазиш за себе си.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Разбирам, че в сравнение с теб и задникът ми е гений, но все пак темата не е за ласкателства по мой адрес. Пък и си личи кой от двама ни й помага. Аз й давам адекватно мнение как стои проблемът й според законодателството и какви проблеми може да предизвика точно както тя беше помолила да научи, а ти освен, че си юридически некомпетентна и дори не знаеш защо се набута в тази тема се осмеляваш да ме иронизираш. Какъв съвет би могла да й дадеш освен как да се съвкуплява с по няколко мъже на денонощие без да я хванат както ти правиш. Не те ли е срам поне малко? За какво изобщо се включваш в темите неподготвена и ги цапаш със заяжданиците си и глупавите си мнения, които според мен е по-добре да пазиш за себе си.
    Бойче,
    Не се напъвай тогава, за да не получиш хемороиди!
    Че току виж попаднеш на доктор, дето и той е търсил диагнози като тебе в нета и вземе да осакати безценното Ти! А и без друго само него си имаш!!!
    Последно редактирано от elia_666 : 03-08-2019 на 21:31
    I will be always watching you!!!

  14. #14
    Ще се опълчи на закона, ще поиска ръката от баща ти, ще обещае да помага с домашните ти и ще те завива за лека нощ. Принца на Бяла кобила в плът и кръв.

    Смятай колко е смотан за да е на 20 и да се занимава с деца.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си