Имам един проблем не съм наясно какво точно се случва. На 21 години съм, а момичето за което ще ви разкажа на 16. Познаваме се 5 6 месеца и мога да кажа, че ме чувстваше много близък - постоянно ме търсеше, говорехме/пишехме и ми споделяше всичко. Малка е за мен и не съм задълбочавал нещата. Напоследък започна да се държи по-дръпнато, при което аз се ядосах и и казах, че няма как нещата да продължат така. Известно време продължи да се държи така(без причина според мен), но като видя че съм съвсем сериозен и ще приключа отношенията ни започна да се обяснява и извинява и си оправи поведението. От действията и съм с впечатлението, че има нещо към мен - постоянно(имам предвид на ден поне веднъж) ми обяснява с кой излизала и тем подобни с цел да я ревнувам, когато общува с мои (общи) приятели постоянно извърта темата за мен или уж невинно ги пита за мен, а аз разбирам от тях. Като и казах, че нещата няма да продължат ревна и въпреки, че няколко пъти и казах, че не искам да продължаваме, защото няма смисъл ако ще се държи така, продължи да настоява да говорим, да се разберем и как за всичко си имало обяснение. В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.