.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Съвет

  1. #1

    Съвет

    Имам един проблем не съм наясно какво точно се случва. На 21 години съм, а момичето за което ще ви разкажа на 16. Познаваме се 5 6 месеца и мога да кажа, че ме чувстваше много близък - постоянно ме търсеше, говорехме/пишехме и ми споделяше всичко. Малка е за мен и не съм задълбочавал нещата. Напоследък започна да се държи по-дръпнато, при което аз се ядосах и и казах, че няма как нещата да продължат така. Известно време продължи да се държи така(без причина според мен), но като видя че съм съвсем сериозен и ще приключа отношенията ни започна да се обяснява и извинява и си оправи поведението. От действията и съм с впечатлението, че има нещо към мен - постоянно(имам предвид на ден поне веднъж) ми обяснява с кой излизала и тем подобни с цел да я ревнувам, когато общува с мои (общи) приятели постоянно извърта темата за мен или уж невинно ги пита за мен, а аз разбирам от тях. Като и казах, че нещата няма да продължат ревна и въпреки, че няколко пъти и казах, че не искам да продължаваме, защото няма смисъл ако ще се държи така, продължи да настоява да говорим, да се разберем и как за всичко си имало обяснение. В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.

  2. #2
    Има, но както сам каза, а и както тя ти показва с инфантилното си поведение, малка е за теб.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от ootiswtf Виж мнението
    В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.
    Ами казала ти е, че няма нищо към теб. Значи нещата са се пр..али. А и дори да е имала, ти си я разкарал първи. И сега ревнуваш и пишеш теми в тийн-а докато някой друг може би попълва нейните празноти (емоционални и физически). На 16 вече са , така че си се пр..ал съвсем сам и никой не ти е виновен колкото и да ти се иска да я изкараш нея виновна, за да се почувстваш по-добре.
    Последно редактирано от Blubalu : 03-14-2019 на 17:15

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами казала ти е, че няма нищо към теб. Значи нещата са се преебали. А и дори да е имала, ти си я разкарал първи. И сега ревнуваш и пишеш жалкарски теми в тийн-а докато някой друг може би попълва нейните празноти (емоционални и физически). На 16 вече са ебливи, така че си се преебал съвсем сам и никой не ти е виновен колкото и да ти се иска да я изкараш нея виновна, за да се почувстваш по-добре.
    Как ревнуваш някой, към който нямаш нищо? + не съм я ракарвал.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ootiswtf Виж мнението
    Как ревнуваш някой, към който нямаш нищо? + не съм я ракарвал.
    Като нямаш нищо към нея, защо ти пука дали тя има чувства или не и защо пишеш специално теми за това?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като нямаш нищо към нея, защо ти пука дали тя има чувства или не и защо пишеш специално теми за това?
    Това са неща, които трябва да се знаят.

  7. #7
    Мацката те харесва! Нормално, ти си батко. Очевидно и ти я харесваш, както вече ти обясниха половината разбирковци тука. Аз също съм на това мнение. А ти е казала, че не изпитва нищо към теб, защото се надява по този начин да продължите да общувате. На тази възраст тийновете са така. Като минат на 3-тият етаж мисленето се променя и като ги отрежат, се скриват в дън земя и гледат да те избягват, за да не те виждат и да не се мъчат. Но тя е само на 16 пич. Няма как да е друго я. И аз не мога психически да мина моралната граница да спя с под 18 годишна. То аз не мога да мина под 20, какво остава за 16.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    А ти е казала, че не изпитва нищо към теб, защото се надява по този начин да продължите да общувате.
    Цялата работа се разви така - тя ме пита дали имам нещо към нея, при което аз и казах, че в началото имах в предвид нещо повече, но след това съм се светнал, че няма как да се получат нещата(защото е доста по-малка, което и спестих). Казах и че ще се прецака "приятелството", ако опитаме да имаме нещо повече от това. Точно след което тя ми обясни, че нямала нищо към мен. Имаш в предвид, че е решила че това е единствения начин да продължим да общуваме?

  9. #9
    Връщам си думите назад, и двамата сте с акъл на 16 годишни.
    Как очакваш да ти каже че има чувства към теб след като си и обяснил че не изпитваш нищо към нея и че нищо няма да се получи. Кой би тръгнал да се обяснява в любов след такова отрязване?
    И не, това не са неща които трябва да се знаят или които биха те интересували ако наистина нямаше интерес към нея
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от ootiswtf Виж мнението
    Имам един проблем не съм наясно какво точно се случва. На 21 години съм, а момичето за което ще ви разкажа на 16. Познаваме се 5 6 месеца и мога да кажа, че ме чувстваше много близък - постоянно ме търсеше, говорехме/пишехме и ми споделяше всичко. Малка е за мен и не съм задълбочавал нещата. Напоследък започна да се държи по-дръпнато, при което аз се ядосах и и казах, че няма как нещата да продължат така. Известно време продължи да се държи така(без причина според мен), но като видя че съм съвсем сериозен и ще приключа отношенията ни започна да се обяснява и извинява и си оправи поведението. От действията и съм с впечатлението, че има нещо към мен - постоянно(имам предвид на ден поне веднъж) ми обяснява с кой излизала и тем подобни с цел да я ревнувам, когато общува с мои (общи) приятели постоянно извърта темата за мен или уж невинно ги пита за мен, а аз разбирам от тях. Като и казах, че нещата няма да продължат ревна и въпреки, че няколко пъти и казах, че не искам да продължаваме, защото няма смисъл ако ще се държи така, продължи да настоява да говорим, да се разберем и как за всичко си имало обяснение. В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.
    Що се занимаваш? Като иска да има нещо да ти лопа на вратата и да почва да рони сълзи.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Що се занимаваш? Като иска да има нещо да ти лопа на вратата и да почва да рони сълзи.
    Няма колко по-съгласен да съм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си