.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 44 от общо 44
  1. #26
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?
    Да, тя е урод, той още по-голям урод. Перфектна двойка. Като почнете ей така да си изсмуквате някакеи теорийки само и само, за да се заядете, ставате жалки. То неслучайно имаме една приказка. Не е важното на мен да ми е добре, а на другите да им е зле.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?
    Всъщност не. Не ми липсва внимание, нормално 15 годишно момиче съм. Имам много приятели момчета, както и момичета, просто не гледам само външния вид. Има момчета, които ме харесват, просто... Той е мил, не псува, по-скромен е, има страхотно чувство за хумор... Неща, които красивите момчета не притежават(тези, които аз познавам). Не разбирам само защо ако някой харесва друг човек, който не е мис свят това автоматично трябва да значи, че и в самия човек има нещо нередно(външен вид). Поне според мен, външния вид не е от толкова голямо значение. А и ако опираме до него, структурата на тялото му е такава, че изглеждам дребна, въпреки скромния си ръст от 176.

  3. #28
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Всъщност не. Не ми липсва внимание, нормално 15 годишно момиче съм. Имам много приятели момчета, както и момичета, просто не гледам само външния вид. Има момчета, които ме харесват, просто... Той е мил, не псува, по-скромен е, има страхотно чувство за хумор... Неща, които красивите момчета не притежават(тези, които аз познавам). Не разбирам само защо ако някой харесва друг човек, който не е мис свят това автоматично трябва да значи, че и в самия човек има нещо нередно(външен вид). Поне според мен, външния вид не е от толкова голямо значение. А и ако опираме до него, структурата на тялото му е такава, че изглеждам дребна, въпреки скромния си ръст от 176.
    Не се обиждай на плиткоумния му мозък. Обаче недей да обиждаш и нас, аз съм на близо 22, и съм към 1 68 Не изглеждаш дребна, повярвай ми
    Последно редактирано от anonimna:D : 03-20-2019 на 20:24 Причина: Тъп аутокорект

  4. #29
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Аз няма да казвам на колко съм. Децата вече чичко ми викат.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #30
    Хаха, извинявай. Не съм се изразила правилно. Исках да кажа, че той е по-висок от мен и е с доста широки рамене и затова аз изглеждам дребна до него... Не че попринцип съм дребна.
    Последно редактирано от Rumii : 03-21-2019 на 02:57 Причина: Значи тоя автокорект

  6. #31
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Е аз почти си го помислих, но ако го бях написал, сигурно щяха да ме баннат !
    Добре че го каза ти, че да не излезе, че се заяждам.
    Разбирам за какво говориш, но твърдо не мисля, че има за какво да баннат човек, ако използва думита "чичаци" или "възрастни мъже".

  7. #32
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Разбирам за какво говориш, но твърдо не мисля, че има за какво да баннат човек, ако използва думита "чичаци" или "възрастни мъже".
    Така е, но знаеш коя влиза във форума за да чете само хубави неща за себе си и тя подава сигнали, че получава критики вместо лайкове !

    Мисля че трябва да порастне !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #33
    Ами ако все още някой следи темата... Имам "развитие". Онзи ден едната от приятелките му му пратила снимка и му казала, че сме много сладки заедно и тн, след което той започна да се държи малко по-гадно с мен. На следващия ден се скарахме, защото той каза на друга моя приятелка,че ме мрази. Тя обаче, му казала, че аз съм го харесвала до преди 2 седмици, при което той реагира като пълен задник. Тя ми прати чата и чувствата ми сякаш изчезнаха. Напълно. Спряхме да си говорим, скарахме се още по-жестоко. Всичко добре, но днес ми каза, че реално ме харесва и тн... Аз обаче, реагирах остро и му казах, че след начина по който се държа не ми пука особено и приключих. Сега донякъде ми е гузно, че реагирах по този начин, но вече наистина не го харесвам нито като гадже, нито като приятел. Така че предполагам, че темата приключва до тук. Благодаря на всички за отговорите❤️

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    ...
    Някак си ми е трудно да повярвам, че на по 15 сте такива дебили. На участници в подобни интриги давам 12 за максимална възраст. Важното е все пак, че нямаше секс в тази история.

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Да, тя е урод, той още по-голям урод. Перфектна двойка. Като почнете ей така да си изсмуквате някакеи теорийки само и само, за да се заядете, ставате жалки. То неслучайно имаме една приказка. Не е важното на мен да ми е добре, а на другите да им е зле.
    А знаеш ли на мен кое ми се стори жалко и нелепо? Да тръгнеш да пишеш, че имаш чувства към някой/едва ли не си влюбена в него, който всъщност не е нищо особено, в твоите собствени очи?!

    Ако тя е толкова харесвана защо и е да се занимава с някой, който за нея всъщност дори не е атрактивен?/не го харесва? Той е г-н никой и не е красавец, но тя имала чувства към него, само защото той не се държал лошо с нея както правил с другите момичета? ХЕЛОУ

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Ами ако все още някой следи темата... Имам "развитие". Онзи ден едната от приятелките му му пратила снимка и му казала, че сме много сладки заедно и тн, след което той започна да се държи малко по-гадно с мен. На следващия ден се скарахме, защото той каза на друга моя приятелка,че ме мрази. Тя обаче, му казала, че аз съм го харесвала до преди 2 седмици, при което той реагира като пълен задник. Тя ми прати чата и чувствата ми сякаш изчезнаха. Напълно. Спряхме да си говорим, скарахме се още по-жестоко. Всичко добре, но днес ми каза, че реално ме харесва и тн... Аз обаче, реагирах остро и му казах, че след начина по който се държа не ми пука особено и приключих. Сега донякъде ми е гузно, че реагирах по този начин, но вече наистина не го харесвам нито като гадже, нито като приятел. Така че предполагам, че темата приключва до тук. Благодаря на всички за отговорите❤️
    Това сериозно ли? Такива неща са приемливи за деца в началното училище, да се обиждат, карат и говорят лошо един за друг като се харесват. На 15 все си мисля че човек трябва да има яснота за чувствата си и как да ги покаже на отсрещния.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #37
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Не си мисли,че като те гледа,усмихва или помага = харесване
    Нарича се любезност,момчетата в този период са любезни,да не говорим какви намеци имат към по-големите какички.

  13. #38
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    KaRiNa.Ni, защо пишеш по сутиен? Само една лека жена би си сложила за аватар своя снимка по сутиен. Ако не си лека жена, тогава остава да си някой дърт пергиш, който има користни цели към децата тук.

  14. #39
    Най-доброто е да прочетеш нещо ,затова как да се обичаме себе си . Да ЗНАЕШ КАК да запазваш целостта си .Така ще те уважават дории тези ,които не те харесват.Хубави книги има барбара де анджелис, луиз хей.
    Ако искаш ми пиши да ти видя хороскопа !

  15. #40
    Страх го е било да не се разбере, че те харесва, мисля си, че поне за него още не е приключено нищо.

  16. #41
    Аз пък познавам много хубави момичета, дето ходят с НЕ привлекателни момчета, хубавите даже не ги поглеждат вие си преценете.

  17. #42
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    KaRiNa.Ni, защо пишеш по сутиен? Само една лека жена би си сложила за аватар своя снимка по сутиен. Ако не си лека жена, тогава остава да си някой дърт пергиш, който има користни цели към децата тук.
    Само виж колко фейкове са изпълзели внезапно и едновременно в тая тема:
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от ikon Виж мнението
    ...

    Силно се съмнявам стари профили, не влизали от години да дойдат едновременно да пишат в тая тема.
    И още един фейк, създаден специално за темата:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Аз пък познавам много хубави момичета, дето ходят с НЕ привлекателни момчета, хубавите даже не ги поглеждат вие си преценете.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #43
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Хахаха,не съм влизала от много време,точно защото същите фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар" започват да се заяждат. Няма да ви известя с внимание,над нещата съм.
    Със здраве си останете,но не забравяйте ,че като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
    Убедена съм,че тук влизат само 5,6 човека с по 50-100 фейка,за което няма лошо,но говори зле за вас.
    Психичните проблеми се решават по два начина: 1 - Психиатър ,2 - Психиатрична клиника .

  19. #44
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Хахаха,не съм влизала от много време,точно защото същите фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар" започват да се заяждат.
    Току-що си признахте, че имате фейкове, защото "фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар"" щяха да Ви познаят, ако са се заяждали с Вас. Фактът, че не Ви познавам, а говорите за това, че Ви е било страх да не ви нападна показва, че следите много подробно какво се случва в този форум и оперирате с много фейкове.

    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Няма да ви известя с внимание,над нещата съм.
    Над кои неща си по-точно, "момиче"? Защото със снимка по сутиен не би се изтипосала в толкова четен форум никоя нормална жена, освен ако тя не е жадна за внимание невръстна палавница или момиче за ескорт/на повикване. А съдейски по снимката ти по цици, не излеждаш като да си малка, така че остава втория вариант, но и той може да се зачеркне, защото ескортите оперират най-често във фейсбук или инстаграм и гледат да са анонимни, така че остава варианта да сте просто мъж с изкривени интереси.


    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Със здраве си останете,но не забравяйте ,че като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
    Убедена съм,че тук влизат само 5,6 човека с по 50-100 фейка,за което няма лошо,но говори зле за вас.
    Психичните проблеми се решават по два начина: 1 - Психиатър ,2 - Психиатрична клиника .
    Мисля, че Вие имате психични проблеми защото пишете в женски род и отчаяно се опитвате чрез фалшивото си мнение и фалшиви предположения за другите да оневините себе си, въпреки че ситуацията е тип "гузен негонен бяга". Освен това, малко се притеснихте явно и определено дадохте на заден ход с опитите си да се измъкнете насочвайки отчаяно разговора в друга посока:
    "като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
    Явно нещо сте се притеснили да не Ви изчезнат хубавите фейкове, така че повдигнахте именно темата за посетителите, но аз в никакъв случай не мога да Ви успокоя, че последствия за тях няма да има, защото ще ви докладвам, а може би не само тук, но и на друго място. Да видим сега дали ще продължите да пишете!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-02-2019 на 12:54

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си