.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Харесва ли ме

    Здравейте. Харесвам едно момче от моя клас. Понеже понякога пътуваме заедно аз реших да пробвам какво ще стане ако "случайно" го хвана за ръката(опитах се да си взема телефона и го хванах) и той не се дръпна. Освен това често си засичане погледите в часовете или усещам, че ме гледа. Няколко човека от класа също забелязват нещо(когато говорим винаги е усмихнат, ако някой го помоли за нещо той често отказва, но ако аз го помоля почти веднага се съгласява, гледал ме по по-различен начин и тн.) , но той твърди че не харесва никоя. Вие мислите ли дали ме харесва? Съжалявам ако не съм сложила историята е правилния раздел.
    Пс. На 15 съм

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Има симпатии към теб. Опитай се да се сближиш с него и тогава му разкрий чувствата си. Успех.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Има симпатии към теб. Опитай се да се сближиш с него и тогава му разкрий чувствата си. Успех.
    Благодаря за съвета. Иначе с него сме много близки

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    На тая възраст момченцата се заиграват с всичко.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.
    Наричат се хормони

    Иначе ако съдя по мен аз от работа и за ръкоблудство нямам време
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Наричат се хормони

    Иначе ако съдя по мен аз от работа и за ръкоблудство нямам време
    Добре, ще си го търся на 50, че да не го тресът хормоните

  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Може да говори за теб, затова да те гледа. Не е задължително да говори хубави неща.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Добре, ще си го търся на 50, че да не го тресът хормоните
    Поне ще е богат
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Поне ще е богат
    Те богатите все след мен тичат, да знаеш
    Майтапът на страна, не знам защо, инструкторът ми постоянно мислеше, че ходя с топа на града, все с богаташчетата. А е коренно различен въпрос, че дофи не им знам имената, камо ли да съм ги виждала или да ги познавам

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Те богатите все след мен тичат, да знаеш
    Майтапът на страна, не знам защо, инструкторът ми постоянно мислеше, че ходя с топа на града, все с богаташчетата. А е коренно различен въпрос, че дофи не им знам имената, камо ли да съм ги виждала или да ги познавам
    Винаги съм знаел,че си скрита лимонка.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.
    Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе
    От теб не го очаквах.
    По принцип най-трудните години от детството на мъжа са първите 40
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    От теб не го очаквах.
    По принцип най-трудните години от детството на мъжа са първите 40
    Е как, аз съм напълно съгласна с теб и ви влизам в положение за трудните първи 40 години
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Може да говори за теб, затова да те гледа. Не е задължително да говори хубави неща.
    Ами предполагам, че са хубави, защото едното от момичетата, което подозира, че ме харесва пътува с него и каза, че той много често ме споменавал от нищото(във всяка тема на разговор) и то все за хубави неща (че съм красива умна, забавна и тн)

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Ами предполагам, че са хубави, защото едното от момичетата, което подозира, че ме харесва пътува с него и каза, че той много често ме споменавал от нищото(във всяка тема на разговор) и то все за хубави неща (че съм красива умна, забавна и тн)
    Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!
    Ти пък не си бил на 15 и вършил същите глупости. Стига само си хейтил. Момчето я харесва, от тук нататък тя предприема действия и каквото стане. Аман от негативно настроени

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!
    Защото е на 15.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #19
    Ами благодаря за мненията. Иначе това момиче, което ми го каза, дори не знае, че го харесвам... Той си говори с нея, защото класът ни като цяло е задружен и тя е единствената в неговата посока когато се прибират. Иначе в училище той си говори най-много с мен(от момичетата).

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Ами благодаря за мненията. Иначе това момиче, което ми го каза, дори не знае, че го харесвам... Той си говори с нея, защото класът ни като цяло е задружен и тя е единствената в неговата посока когато се прибират. Иначе в училище той си говори най-много с мен(от момичетата).
    Няма как да не знае, че го хареваш. Такива неща си личат, а и ти го правиш да изглежда твърде явно особено след като проявяваш такъв горещ интерес към темата какво смята той за теб. Според мен си имаш конкуренция и трябва да действаш по-скоро, че тази ще те изпревари. Та те даже се прибират в една посока. Някой ден като нищо ще спрат на една спирка, той ще я изпрати до тях, ще се качат заедно в дома й и ще правят джиджибиджи, а на следващия ден ще ги гледаш като балъчка. Ако не си грозна, действай докато е време! Не че не може и двете да ви мине, но все пак предполагам, че не искаш да го делиш с друга. Ако го вържеш първа, шансовете ти са по-големи. Облечи се предизвикателно, заближи някоя близалка в междучасието и го гледай така сякаш си го търсиш и ще станат нещата. Носи ти бонус точки, ако близалката е червена.

    И ей такава поличка например

  21. #21
    Ами като цяло не мисля, че има такава опасност, но все пак благодаря☺️ Иначе не се опасявам от конкуренция, просто защото ппц момчето не е красавец или нещо особено.. И всъщност е гаден към повечето момичета и те не го харесват много много, нооо пък към мен е мил, което ми е достатъчно. Всички, които знаят ми се чудят какво му харесвам, но аз си знам моето... Та това е моята "драма" горе-долу.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе
    Ти пък от къде знаеш ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти пък от къде знаеш ?
    Може би излиза с доста по-възрастни от нея мъже.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Може би излиза с доста по-възрастни от нея мъже.
    Е аз почти си го помислих, но ако го бях написал, сигурно щяха да ме баннат !
    Добре че го каза ти, че да не излезе, че се заяждам.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Ами като цяло не мисля, че има такава опасност, но все пак благодаря☺️ Иначе не се опасявам от конкуренция, просто защото ппц момчето не е красавец или нещо особено.. И всъщност е гаден към повечето момичета и те не го харесват много много, нооо пък към мен е мил, което ми е достатъчно. Всички, които знаят ми се чудят какво му харесвам, но аз си знам моето... Та това е моята "драма" горе-долу.
    ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си