.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Lightbulb help с подарък за любимото момиче

    Здравейте! На 15 април гаджето ми има рожден ден. Ще стане на 17 години, а е с година по-голяма от мен. Какъв подарък да й взема/направя? Освен това, тя е много деен човек, пълна е с идеи, постоянно прави изненади и е меко казано уникална. Искам да я изненадам с нещо приятно или да организирам нещо. В това отношение, мен никакъв ме няма. Нуждая се от помощта Ви. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Само ти я мислиш за уникална. Ама споко, не е. Обикновено смотльовците правят подаръци и така или иначе не им се отваря парашута. Ако прави купон у тях, просто изчакай тя да се напие и после я заведи в спалнята, за й теглиш 1 патка. И без това няма да ти пази подаръка, ако се разделите. Пари на вятъра.
    Последно редактирано от TrollFactory : 03-21-2019 на 10:59

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ако е на 18, тя скоро ще се преориентира към по-големи и заможни батковци.
    Един 17-годишен какво може да предложи на една жена ?! Жените искат скъпи подаръци, коли, екскурзии... при това постоянно. А ти дори да счупиш прасенцето-касичка от баба ти и да ѝ купиш някое тънко синджирче с последните левчета, няма да я впечатлиш особено !
    Затова направи каквото ти е казал TrollFactory! Почерпете се и отидете в спалнята.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Опиши ни какви интереси има като музика, начин на обличане, хобита, любими цветове, материи,десени и т.н. иначе ще е малко трудно да помогнем.

  5. #5
    https://boxtoremember.com/

    Тук има много интересни кутии с изненади за поводи, по интереси, професии и други. Оригинални са и към всеки подарък в кутията има послание. Момичетата са много точни и реагират бързо

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си