.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Харесам Господина си по физичезко!

    Здравейте! Тази година дойде нов учител в училище и аз много го харесвах. Даже това ми беше стимула да живея че ще имам час със него. Той не е от града в който аз живея и си намери друга работа в неговия град. Когато казаха че се е махнал аз плаках никой не знае че го харесвам и не мисля да споделям.... и така аз ходя доста често до града му със надеждата че ще го видя но вече ходих поне 7 пъти от преместването му и нищо.... какво да правя само той ми е в главата и няма смисъл да живея. Аз съм момиче на 17 г.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Това не може да е истина, нали ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това не може да е истина, нали ?!
    Напълно възможно е! Знам за истории между учители по физическо и ученички, които не са завършвали много добре. Ако все пак темата не е истинска, то тогава е поне добър опит.

  4. #4
    Забрави го! Няма смисъл да го мислиш, харесай си някой на твоята взраст. Няма как да се получинещо между вас. Той ще ти остане един готин спомен в главата.

  5. #5
    Ами явно някои негови черти са отворили съзнанието ти. Можеш да се свържеш астрално с душата му.
    От друга страна човека може да има доблестни черти, но не бива да се вживяваш,защото емоциите са силни и понякога безмислени в това да ги преувеличяваме.
    Последно редактирано от aneliM : 04-02-2019 на 14:28

  6. #6
    Също така има деца и жена, но просто не ми излиза от главата дори не мисля че, би станало нещо. Много искам да го видя поне още веднъж. И дали въопще ще ме поздрави ако ме види.

  7. #7
    Доста ще е трудно никой друг не харесвам, и когато си харесам някой това продължава доста дълго. Четвъртък пак бях в неговия град, запознах се със едно момче от там и ходех уж при него. Целта ми е да видя господина, но сега няма със кой да ходя до града, защото момчето при което ходех искаше да сме заедно но аз не исках и така сега няма със кой да ходя и още повече ми тежи че няма да го видя скоро време. Постоянно мисля със кой да отида дори мисля да отида сама да се разходя със надежда че може да се засечем

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Темата е фейк и върви по точков сценарий.
    1. Момиче е влюбено в доста по-възрастния си от нея учител, който е женен и с деца.
    2. Тя се запознава с момче, което я харесва, за да може да отседне в града, където живее нейния учител.
    3. Момчето ще се опита да я вразуми, но тя въпреки всичко ще отиде и ще прелъсти учителя.
    4. Тя ще каже на учителят, че го обича, а той ще й каже, че е малка и глупава и всичко е било грешка.
    5. А) Отблъсната, момичето ще се опита да се самонарани, а момчето ще я спаси.
    Б) Момичето ще се опитва да изнудва учителя, че ще каже за тях на жена му, а той ще се опита да я убие, но момчето ще се намеси.
    В) Момичето ще се опитва да изнудва учителя, че ще каже на жена му. Той ще я убие момичето, но момчето свидетелства и ще хванат учителя.
    Г) Учителят ще остане без работа и семейство, момичето ще се чувства като боклук (или ще излезе с нов характер и самочувствие, че е много опасна ковра), а момчето... то просто ще е било използвано.
    Д) Други комбинации с горните герои и сцени на любов, изневяра, лъжи, престъпления и прочее.

    Като цяло не е зле да помислите за повече оригиналност, ако искате подобаващ зрителски интерес.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Темата е фейк и върви по точков сценарий.
    1. Момиче е влюбено в доста по-възрастния си от нея учител, който е женен и с деца.
    2. Тя се запознава с момче, което я харесва, за да може да отседне в града, където живее нейния учител.
    3. Момчето ще се опита да я вразуми, но тя въпреки всичко ще отиде и ще прелъсти учителя.
    4. Тя ще каже на учителят, че го обича, а той ще й каже, че е малка и глупава и всичко е било грешка.
    5. А) Отблъсната, момичето ще се опита да се самонарани, а момчето ще я спаси.

    Б) Момичето ще се опитва да изнудва учителя, че ще каже за тях на жена му, а той ще се опита да я убие, но момчето ще се намеси.
    В) Момичето ще се опитва да изнудва учителя, че ще каже на жена му. Той ще я убие момичето, но момчето свидетелства и ще хванат учителя.
    Г) Учителят ще остане без работа и семейство, момичето ще се чувства като боклук (или ще излезе с нов характер и самочувствие, че е много опасна ковра), а момчето... то просто ще е било използвано.
    Д) Други комбинации с горните герои и сцени на любов, изневяра, лъжи, престъпления и прочее.

    Като цяло не е зле да помислите за повече оригиналност, ако искате подобаващ зрителски интерес.
    Абсолютно не е така много добре знам че нищо няма да излезе и просто искам да го видя и не е доста по-възрастен на 28 години беше казвал, че е защо на всяка тема слагаш толкова негативизъм? Знам че всичко ще си остане в моята глава и дори да се разминем няма да го поздравя. И никой не знае, че го харесвам така, че никой няма как да ме връзоми. ходих при приятел просто да не съм сама в града, и като разбрах на къде отиват нещата спрях да ходя при него.
    Последно редактирано от Stamni01 : 04-04-2019 на 12:42
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  10. #10
    И това където си писал мисля, че е от Съдби на кръстопът ако не се лъжа
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  11. #11
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Няма смисъл да живееш, заради някакъв random тип?

    Ай, малко по-сериозно. Затвори очи, преброй до един милион и ще ти мине.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    Ами явно някои негови черти са отворили съзнанието ти. Можеш да се свържеш астрално с душата му.
    От друга страна човека може да има доблестни черти, но не бива да се вживяваш,защото емоциите са силни и понякога безмислени в това да ги преувеличяваме.
    Пхахах, и местният Йогананда веднага се е включил.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #13
    [QUOTE=dreamwalker;11612375][B]Няма смисъл да живееш, заради някакъв random тип?



    Така е, но е малко сложно.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  14. #14
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението



    Така е, но е малко сложно.
    Не, не е сложно, не се занимавай с random крийпове, гледай си уроците.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си